Статьи

Рутокен і Альт Лінукс 6.0 повністю сумісні

  1. Анна Шадеева
  2. Кирило Мещеряков

Компанія «Актив» протестувала роботу власної продукції - лінійки Рутокен з останнім релізом російської операційної системи, заснованої на вільному ПЗ - Альт Лінукс СПТ 6.0 . Проведені роботи підтвердили повну сумісність рішень. Тестування різних версій вільного програмного забезпечення проводиться фахівцями компанії «Актив» не вперше. Після кожного виходу чергового релізу ПО відбувається перевірка на сумісність нової версії з Рутокен.

Анна Шадеева

Керівник відділу маркетингу, ALT Linux

Сумісність з апаратними пристроями для зберігання ключів цифрового підпису - одна з найбільш важливих характеристик сертифікованого рішення і один з найбільш частих питань, що задаються потенційними користувачами Альт Лінукс СПТ 6.0.

OpenSC в зв'язці з Рутокен дає можливість:

  • зручного вбудовування Рутокен в будь-які програми за рахунок реалізованих в OpenSC стандартних програмних інтерфейсів PKCS # 11;
  • двофакторної аутентифікації з Рутокен на * nix-робочих станціях або серверах;
  • термінального доступу з * nix-клієнтів (в тому числі і тонких) до Windows-серверів;
  • захищеного зберігання сертифікатів для https-з'єднання;
  • багато чого іншого, завдяки модульності компонентів OpenSC і відкритим ісходникам.
Компанія «Актив» протестувала роботу власної продукції -   лінійки Рутокен   з останнім релізом російської операційної системи, заснованої на вільному ПЗ -   Альт Лінукс СПТ 6

Кирило Мещеряков

експерт, «Актив»

Все більше людей по всьому світу, в тому числі і в Росії вибирають операційні системи на основі GNU / Linux. Зростає і число користувачів Рутокен. Компанія «Актив» пропонує підтримку власного продукту в вільне програмне забезпечення і рада тому, що в цьому процесі бере участь співтовариство.

Програмний пакет OpenSC - повноцінне рішення, що дозволяє працювати з токенами. Нашою компанією було перевірено, що OpenSC в складі Альт Лінукс СПТ 6.0 повністю підтримує ідентифікатори Рутокен.

Альт Лінукс СПТ 6.0 - уніфікований дистрибутив для серверів і робочих станцій з вбудованими програмними засобами захисту інформації. У квітні 2011 року Альт Лінукс СПТ 6.0 отримав сертифікат ФСТЕК № 2317, що дозволяє використовувати продукт для роботи з персональними даними будь-якого типу, службової та конфіденційної інформації, а також держтаємницею.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.