Статьи

Русский гайд з прокачування по WoW, 1-70-80 лвл

Русский Гайд по WoW - це докладна інструкція, в якій всі дії розписані по кроках. Якщо Ви хочете максимально швидко прокачати свого персонажа в World of Warcraft, то наш гайд - це якраз те, що потрібно.

Переваги нашого гайда:

  • 100% російської мови. Російські назви монстрів, завдань, локацій, російські карти.
  • Докладні покрокові інструкції по оптимально швидкої прокачування персонажа. Всі дії розбиті по пунктах і розташовані в оптимальному порядку. Інструкції максимально зрозумілі і прості. Вам чітко говорять куди саме потрібно йти і що саме робити. У Гайд з прокачування враховані різні стартові локації для гравців різних рас і зроблені різні стартові глави.
  • Всі ключові точки забезпечені не тільки координатами, а й мітками на що додається до кожної частини гайда карті.
  • Всі згадки про квестах, мобах, предметах, локаціях і т.п. - є посиланнями на wowdata.ru, так що Ви в будь-який момент можете клацнути по посиланню і отримати докладну інформацію по інтересющему Вас об'єкту.
  • Гайд оформлений у вигляді одного запускається файлу і забезпечений зручним інтерфейсом з інтуїтивно-зрозумілою навігацією.
  • До гайду також додається найпростіший аддон для відображення координат і інструкції по його установці.

Взагалі, ми намагалися зробити нашу інструкцію максимально зручною як для досвідчених гравців, які хочуть прокачати чергового персонажа максимально швидко, так і для новачків.

Уявити, як виглядає наш продукт, Ви можете подивившись на скрін-шот, розміщений нижче:

Зверніть увагу! Для користування нашим Гайдая, Вам потрібен комп'ютер під управлінням системи Windows XP / Vista, а також доступ в Інтернет для того, щоб активувати ключ. Один ключ можна активувати тільки на одному комп'ютері.

Ми залишаємо за собою можливість модифікувати гайд надалі (виправляти помилки). Ваш ключ буде також дійсний для всіх наступних версій преобретением гайда.

Гайд для 70-80 рівнів ступив вперед. Що нового в цьому Гайд?

  • Новий формат пунктів. Тепер кожен пункт гайда максимально зрозумілий і точний.
  • Висока точність. Гайд був ретельно складений і перевірений нашою командою. При прокачуванні - кожен пункт був записаний і позначений.
  • Праве поле тепер розділене на 2 частини, так що карта тепер завжди будуть перед Вашими очима.

Майте на увазі,
що евристичні аналізатори деяких антивірусів, помилково розпізнають систему онлайн-активації гайда як троянську програму. Пожалуйта, не пишіть нам про це.
PS: І користуйтеся Касперського :) Він не б'є помилкову тривогу навіть на максимальному ступені евристики.

Ви можете скачати демо-версію з одного локацією, щоб зрозуміти, що з себе представляє наш гайд.

Що нового в цьому Гайд?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача