Статьи

Розширення для Яндекс браузера і Google Chrome

 1. Розширення для якого (их) браузера (ів) ми будемо розглядати?
 2. Магазин розширень Google Chrome
 3. Мій список найкращих розширень для Яндекс браузера і Google Chrome

Рано чи пізно кожному користувачеві Інтернету стає недостатньо того стандартного набору функцій, який надають браузери Рано чи пізно кожному користувачеві Інтернету стає недостатньо того стандартного набору функцій, який надають браузери. Хочеться зробити свою роботу в інтернеті ефективнішою, простою і зручною.
У даній статті я розповім вам як можна цього досягти за допомогою спеціальних розширень і доповнень для браузера.
Відразу хочу вас порадувати. Всі розширення для браузерів, які ми розглянемо, є БЕЗКОШТОВНИМИ, а їх установка не буде потрібно від вас якихось особливих знань і навичок.

Розширення для якого (их) браузера (ів) ми будемо розглядати?

1) Розширення для Яндекс браузера (Yandex)
2) Розширення для Google Chrome (Гугл Хром)
3) Розширення для Opera (Опери)

Чому саме ці браузери? Та тому, що всі вони працюють на базі движка WebKit, відповідно всі вони підтримують роботу розширень з магазину Google Chrome.

Магазин розширень Google Chrome


Це сайт, який представляє собою каталог розширень для браузерів типу Google Chrome, Яндекс браузера, Opera (починаючи з версії 15 і вище) і інших збірок на базі браузера Chromium.
Всі додатки діляться за категоріями і ранжуються за популярністю (у порядку убування). Багато з розширень є безкоштовними, але є і платні.

Доповнення і розширення для Яндекс браузера і Опери також встановлюються з магазину розширень Google Chrome. А все тому, що дані браузери є повністю сумісними (взаємозамінними) в плані робочих платформ для сторонніх додатків.
На мій погляд, це дуже зручно, коли всі розширення та доповнення знаходяться в одному місці.
По-перше, це систематизує всі існуючі програми і надає кінцевому користувачеві великий вибір (на будь-який смак). Вам не потрібно годинами шукати відповідне доповнення для Хрома або розширення для Яндекс браузера, все що необхідно - можна знайти всього за п'ять хвилин!
По-друге, ви відразу можете бачити рейтинг додатків і відгуки користувачів, на підставі чого приймати рішення - чи варто вам взагалі завантажувати конкретне додаток для браузера, або все ж краще пошукати більш вдалий його аналог (з великим функціоналом і кращою стабільністю роботи).

Мій список найкращих розширень для Яндекс браузера і Google Chrome


Нижче ви знайдете колекцію найкращих, на мій погляд, розширень для Яндекс браузера і Google Chrome, а також зможете їх БЕЗКОШТОВНО завантажити:
1) Adblock Plus ( завантажити )
Набридла реклама на сайтах? Дратують вискакують вікна і миготливі банери? Adblock Plus позбавить вас від цих мук. Дане розширення вирізає рекламу на сайтах, прискорюючи завантаження самого сайту і заощаджуючи ваш трафік. Для мене це одне з найважливіших розширень для браузера, його я встановлюю завжди в першу чергу. Ще мені подобається, що в налаштуваннях програми можна залишити «деяку ненав'язливу рекламу», тому що я не проти і іноді навіть радий показу контекстної реклами (часом трапляються справді корисні оголошення).

При необхідності розширення для Яндекс браузера Adblock Plus вміє автоматично відключатися на зазначених сайтах При необхідності розширення для Яндекс браузера Adblock Plus вміє автоматично відключатися на зазначених сайтах. Наприклад, у вас є свій сайт, і ви хочете завжди бачити яка реклама на ньому транслюється - просто встановлюєте адресу свого сайту в винятки і вуоля (!) - реклама буде відключена на всіх сайтах, крім вашого.

Ще більше способів  відключити рекламу в інтернеті Ще більше способів відключити рекламу в інтернеті .

2) VkOpt ( завантажити )
Це розширення для Яндекс браузера (Google Chrome, Опери) Вконтакте (вк, vk). З його допомогою ви зможете значно збільшити стандартний функціонал даної соціальної мережі. Вам стане доступна стрибка музики і стрибка відео з мережі «Вконтакте», з'явиться можливість відстежувати, хто з друзів пішов і хто додався за останній час, і багато-багато іншого ...

Взагалі я перепробував дуже багато розширень і доповнень для ВК (Вконтакте), але саме VkOpt виявився найкращим додатком
Взагалі я перепробував дуже багато розширень і доповнень для ВК (Вконтакте), але саме VkOpt виявився найкращим додатком. Воно вміє робити те, що інші не вміють, воно регулярно оновлюється і абсолютно не заважає при юзаніі vk (вконтакте).
3) Статистика сайтів від LiveInternet.ru ( завантажити )
Якщо ви займаєтеся просуванням сайтів, розміщуєте рекламу в інтернеті, або просто ведете свій сайт і вам не байдужа його популярність, то вам просто необхідно встановити розширення для браузера від LiveInternet. Дане доповнення показує статистику LiveInternet (Кількість унікальних відвідувань сайту за певні періоди: день, тиждень, місяць).

Тільки вам слід знати одну особливість: статика відвідуваності показується лише для тих сайтів, на яких встановлено лічильник відвідувань від LiveInternet Тільки вам слід знати одну особливість: статика відвідуваності показується лише для тих сайтів, на яких встановлено лічильник відвідувань від LiveInternet. На щастя, вона встановлена ​​на більшості російськомовних сайтів. Так що - користуйтеся, вивчайте і, якщо потрібно, підглядайте за успіхами інших =)
4) RDS bar ( завантажити )
Чергове розширення для Google Chrome (Яндекс браузера, Opera і їм подібних ...), яке стане в нагоді абсолютно кожному веб-майстру. Вміє показувати ТИЦ і PR сайту, розповість про кількість проіндексованих сторінок Яндексом і Google, а так само кількість проіндексованих картинок на сайті (теж обома пошуковими системами). Вміє відслідковувати наявність сайту в Яндекс Каталозі і каталозі Dmoz, відстежує показники рейтингу Alex Rang, SEMRush і LiveInternet. Навіть може показати вам кількість вхідних і вихідних посилань на сайт за статистикою Solomono (тепер сервіс називається - LinkPad).

5) TinEye Reverse Image Search (  завантажити  )  Ще одне вкрай необхідне, на мій погляд, доповнення для браузера, який дозволяє знаходити дублікати (копії) картинок в інтернеті
5) TinEye Reverse Image Search ( завантажити )
Ще одне вкрай необхідне, на мій погляд, доповнення для браузера, який дозволяє знаходити дублікати (копії) картинок в інтернеті. За допомогою TinEye Reverse Image Search ви можете відстежувати, хто саме краде ваші картинки (фотографії), або перевіряти, чи немає дублікатів конкретного зображення в інтернеті (дізнайтеся більше про унікальність контенту : Тексту і картинок).

6) Image Properties Context (  завантажити  )  Маленьке і дуже зручне розширення для веб-майстрів (і блогерів)
6) Image Properties Context ( завантажити )
Маленьке і дуже зручне розширення для веб-майстрів (і блогерів). Додає в контекстне меню (при натисканні правою клавішею мишки) пункт перегляду властивостей зображень опублікованих на сайтах (їх розмір, шлях розміщення, дозвіл та ін.).
Завантажити це розширення для Хрому ви можете за посиланням, зазначеної вище.

7) Chromium Wheel Smooth Scroller (  завантажити  )  Чергове розширення для Chrome і Яндекс браузера, яке робить перегортання сторінки (скролінг) плавним, замість стандартного - стрибкоподібного
7) Chromium Wheel Smooth Scroller ( завантажити )
Чергове розширення для Chrome і Яндекс браузера, яке робить перегортання сторінки (скролінг) плавним, замість стандартного - стрибкоподібного. Вельми практична і корисна функція. Переглядати сайти стає приємніше, а читати текст - набагато зручніше.
Дане розширення для браузера вміє підлаштовуватися під потрібний вам темп ковзання по сторінках сайту (він задається в настройках розширення), і це не може не радувати. Адже кожна людина працює за комп'ютером з різною швидкістю. Недосвідчені користувачі ПК працюють повільніше, а більш досвідчені, відповідно - швидше.

8) Realtime Yandex update monitor ( завантажити )
Ну і останнє розширення для Хрому, а також інших браузерів, що підтримують роботу розширень з магазину Google Chrome, виявиться незамінним для вебмайстрів та seo оптимізаторів називається - Realtime Yandex update monitor, і, як ви, напевно, вже здогадалися за назвою, дане розширення моніторить ( регулярно перевіряє) і повідомляє користувачеві про поновлення пошукової видачі в Яндексі , А також про поновлення в Яндекс Каталозі.
Вельми зручно відстежувати зміни позицій вашого сайту після кожного пошукового апдейта. Раджу всім, кому небайдужа відвідуваність власного сайту.
PS
Щоб завантажити розширення для Гугл Хрому і Яндекс браузера - просто натисніть на посилання "скачати" біля необхідного вам доповнення. Далі вас автоматично переадресує на сторінку завантаження доповнення, де ви самостійно зможете не тільки його завантажити, а й побачити його рейтинг, а також відгуки користувачів, які вже встановили це розширення.

Розширення для якого (их) браузера (ів) ми будемо розглядати?
Розширення для якого (их) браузера (ів) ми будемо розглядати?
Дратують вискакують вікна і миготливі банери?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача