Статьи

Розсилка СМС

 1. Що таке СМС-сервіс?
 2. Налаштування програми:
 3. Як правильно відправляти СМС:
 4. Повідомлення про надходження товару.
 5. Інформаційна розсилка СМС

+7 (962) 919-86-60 +7 (962) 919-86-60  Тіріка-Магазин  У версії 7

Тіріка-Магазин

У версії 7.1 в програмі Тіріка-Магазин з'явилася можливість відправки СМС. Програма може відправляти інформаційні або рекламні CMC клієнтам по настанню деяких подій, а також дозволяє ідентифікувати забув дисконтну карту покупця за допомогою відправки на стільниковий телефон покупця СМС з перевірочним кодом.

Для того щоб скористатися цією опцією, потрібно підключитися до будь-якого СМС-сервісу, якому програма буде відправляти команди на відправку СМС.

Що таке СМС-сервіс?

СМС-сервіс-провайдер - це компанія, яка надає послуги відправки СМС-повідомлень. Попросту кажучи, це посередник між операторами стільникового зв'язку і користувачами (в нашому випадку «Користувачі» - це користувачі програми Тіріка), які хочуть послати велику кількість СМС-повідомлень одночасно. СМС-сервіси надають клієнтам цю послугу.

Налаштування програми:

Після того як ви вибрали СМС-сервіс, потрібно налаштувати програму на роботу з цим сервісом, вся настройка зводиться до одного кроку: необхідно прописати правильну команду для відправки смс в відповідне поле в меню Файл | Налаштування | СМС (дивіться знімок нижче), у різних сервісів ця команда формується по різному.

Після того як ви вибрали СМС-сервіс, потрібно налаштувати програму на роботу з цим сервісом, вся настройка зводиться до одного кроку: необхідно прописати правильну команду для відправки смс в відповідне поле в меню Файл | Налаштування | СМС (дивіться знімок нижче), у різних сервісів ця команда формується по різному

У програмі є автоматичні настройки відправки CMC для деяких сервісів. Ви можете вибрати один із сервісів в списку, і тоді програма автоматично налаштується на відправку CMC через обраний сервіс: (дивіться знімок нижче)

Ви можете вибрати один із сервісів в списку, і тоді програма автоматично налаштується на відправку CMC через обраний сервіс: (дивіться знімок нижче)

Якщо ви плануєте користуватися одним з перерахованих в програмі сервісів, виберіть його, натисніть кнопку «Налаштувати» і програма автоматично налаштується на відправку CMC для обраного сервісу і виведе підказку, що потрібно виправити в запиті; як правило, це логін і пароль, кіт. присвоїть вам сервіс і за допомогою яких ви будете відправляти СМС-повідомлення.

У програмі є ще два додаткових поля для введення тексту СМС і додаткова настройка кодування, дивіться знімок нижче:

 • Підтвердження дисконтної карти: цей текст буде відправлений клієнтові, якщо він забув удома свою дисконтну карту. Макрос CODE буде замінений на 6-значний випадковий код, який клієнт повинен буде продиктувати продавцеві для того, щоб підтвердити, що він дійсно є власником забутої дисконтної карти.
 • Прибуття замовлених позицій: цей текст буде відправлений клієнтові за фактом отримання від постачальника товару, замовленого клієнтом і оформленого як накладна резервування. Ви можете використовувати макрос GOODS для списку товарів в цьому тексті
 • Кодування тексту: метод кодування російських букв У тексті CMC. Якщо ви не знаєте, що вибрати, спробуйте так і сяк, натисніть кнопку Тест, введіть свій номер телефону і подивіться, яка з CMC прийде в читається вигляді. Усі сервіси. З якими ми тестували програму, працюють з обома кодуваннями російської мови, тобто яку б кодування ви не вибрали, СМС в будь-якому випадку прийде правильно.
 • Кнопка «Тест» Після того як ви провели настройки, перевірте як все працює. Кнопка «Тест» відправить тестовий CMC з текстом "Привіт від Тірікі" на номер телефону, кіт. ви вкажете в вікні, кіт. відкриється після натискання кнопки Тест.

Як правильно відправляти СМС:

Відправка СМС для ідентифікації клієнта

Для відправлення СМС з кодом для ідентифікації клієнта потрібно в великому вікні продажів вибрати відповідного покупця і потім вибрати пункт меню Сервіс | СМС | Надіслати код заколишньому дисконтну карту покупцеві.

Для відправлення СМС з кодом для ідентифікації клієнта потрібно в великому вікні продажів вибрати відповідного покупця і потім вибрати пункт меню Сервіс | СМС | Надіслати код заколишньому дисконтну карту покупцеві

Програма згенерує 6-значний код, відправить його заданої клієнту по СМС і покаже цей код продавцю на екрані комп'ютера. Після того, як клієнт назве отриманий код, продавець зможе порівняти його з кодом на екрані і переконатися, що перед ним дійсно той самий чоловік.

Повідомлення про надходження товару.

Для того щоб відправити таке повідомлення, Ви повинні працювати на замовлення, тобто накладні від покупця Ви повинні ставити в резерв. Як працювати на замовлення, докладно описано ось в цій статті: "Продаж товару на замовлення" Наступним кроком ви замовляєте товар зарезервований покупцями і під час вступу товару від постачальника формуєте закупівельну накладну в розділі закупівель. І тепер коли товар надійшов на склад, Ви можете сповістити покупців про це, для цього потрібно виділити мишкою цю накладну в списку і з меню Сервіс \ Смс \ Відправити СМС всім, хто чекає товар з цієї закупівлі. Після цього програма:

 • вибирає все резервування, згадані в цьому замовленні
 • з отриманого набору викидає тих, у кого не вказано номер телефону
 • з отриманого набору викидає тих, чия заявка не може бути задоволена (напр. прийшло не все замовлене)
 • з решти викидає тих, кому товару не вистачить (замовляли двоє, прийшла одна штука - залишаємо того, хто замовив першим)
 • результуючий список програма пропонує для відправки СМС

Інформаційна розсилка СМС

Для відправки довільного інформаційного повідомлення вибираємо пункт меню Сервіс \ Відправити СМС відразу декільком покупцям.

Відкриється вікно для введення тексту смс і вибору певних параметрів. (Дивіться знімок)

Після виставлення всіх параметрів, натисніть кнопку «Далі» і Ви перейдете до наступного вікна вибору покупців, яким цю смс ви хочете відправити.

Після виставлення всіх параметрів, натисніть кнопку «Далі» і Ви перейдете до наступного вікна вибору покупців, яким цю смс ви хочете відправити

Для вибору стрілочками перемістіть потрібних покупців в праву частину вікна і натисніть кнопку «Далі». Після цього перед вами відкриється вікно відправки СМС і перевірки статусу відправки (дивіться знімок нижче)

Після цього перед вами відкриється вікно відправки СМС і перевірки статусу відправки (дивіться знімок нижче)

Наступна стаття: Розмежування прав доступу користувачів

Що таке СМС-сервіс?
Що таке СМС-сервіс?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.