Статьи

Розсилка СМС

 1. Що таке СМС-сервіс?
 2. Налаштування програми:
 3. Як правильно відправляти СМС:
 4. Повідомлення про надходження товару.
 5. Інформаційна розсилка СМС

+7 (962) 919-86-60 +7 (962) 919-86-60  Тіріка-Магазин  У версії 7

Тіріка-Магазин

У версії 7.1 в програмі Тіріка-Магазин з'явилася можливість відправки СМС. Програма може відправляти інформаційні або рекламні CMC клієнтам по настанню деяких подій, а також дозволяє ідентифікувати забув дисконтну карту покупця за допомогою відправки на стільниковий телефон покупця СМС з перевірочним кодом.

Для того щоб скористатися цією опцією, потрібно підключитися до будь-якого СМС-сервісу, якому програма буде відправляти команди на відправку СМС.

Що таке СМС-сервіс?

СМС-сервіс-провайдер - це компанія, яка надає послуги відправки СМС-повідомлень. Попросту кажучи, це посередник між операторами стільникового зв'язку і користувачами (в нашому випадку «Користувачі» - це користувачі програми Тіріка), які хочуть послати велику кількість СМС-повідомлень одночасно. СМС-сервіси надають клієнтам цю послугу.

Налаштування програми:

Після того як ви вибрали СМС-сервіс, потрібно налаштувати програму на роботу з цим сервісом, вся настройка зводиться до одного кроку: необхідно прописати правильну команду для відправки смс в відповідне поле в меню Файл | Налаштування | СМС (дивіться знімок нижче), у різних сервісів ця команда формується по різному.

Після того як ви вибрали СМС-сервіс, потрібно налаштувати програму на роботу з цим сервісом, вся настройка зводиться до одного кроку: необхідно прописати правильну команду для відправки смс в відповідне поле в меню Файл | Налаштування | СМС (дивіться знімок нижче), у різних сервісів ця команда формується по різному

У програмі є автоматичні настройки відправки CMC для деяких сервісів. Ви можете вибрати один із сервісів в списку, і тоді програма автоматично налаштується на відправку CMC через обраний сервіс: (дивіться знімок нижче)

Ви можете вибрати один із сервісів в списку, і тоді програма автоматично налаштується на відправку CMC через обраний сервіс: (дивіться знімок нижче)

Якщо ви плануєте користуватися одним з перерахованих в програмі сервісів, виберіть його, натисніть кнопку «Налаштувати» і програма автоматично налаштується на відправку CMC для обраного сервісу і виведе підказку, що потрібно виправити в запиті; як правило, це логін і пароль, кіт. присвоїть вам сервіс і за допомогою яких ви будете відправляти СМС-повідомлення.

У програмі є ще два додаткових поля для введення тексту СМС і додаткова настройка кодування, дивіться знімок нижче:

 • Підтвердження дисконтної карти: цей текст буде відправлений клієнтові, якщо він забув удома свою дисконтну карту. Макрос CODE буде замінений на 6-значний випадковий код, який клієнт повинен буде продиктувати продавцеві для того, щоб підтвердити, що він дійсно є власником забутої дисконтної карти.
 • Прибуття замовлених позицій: цей текст буде відправлений клієнтові за фактом отримання від постачальника товару, замовленого клієнтом і оформленого як накладна резервування. Ви можете використовувати макрос GOODS для списку товарів в цьому тексті
 • Кодування тексту: метод кодування російських букв У тексті CMC. Якщо ви не знаєте, що вибрати, спробуйте так і сяк, натисніть кнопку Тест, введіть свій номер телефону і подивіться, яка з CMC прийде в читається вигляді. Усі сервіси. З якими ми тестували програму, працюють з обома кодуваннями російської мови, тобто яку б кодування ви не вибрали, СМС в будь-якому випадку прийде правильно.
 • Кнопка «Тест» Після того як ви провели настройки, перевірте як все працює. Кнопка «Тест» відправить тестовий CMC з текстом "Привіт від Тірікі" на номер телефону, кіт. ви вкажете в вікні, кіт. відкриється після натискання кнопки Тест.

Як правильно відправляти СМС:

Відправка СМС для ідентифікації клієнта

Для відправлення СМС з кодом для ідентифікації клієнта потрібно в великому вікні продажів вибрати відповідного покупця і потім вибрати пункт меню Сервіс | СМС | Надіслати код заколишньому дисконтну карту покупцеві.

Для відправлення СМС з кодом для ідентифікації клієнта потрібно в великому вікні продажів вибрати відповідного покупця і потім вибрати пункт меню Сервіс | СМС | Надіслати код заколишньому дисконтну карту покупцеві

Програма згенерує 6-значний код, відправить його заданої клієнту по СМС і покаже цей код продавцю на екрані комп'ютера. Після того, як клієнт назве отриманий код, продавець зможе порівняти його з кодом на екрані і переконатися, що перед ним дійсно той самий чоловік.

Повідомлення про надходження товару.

Для того щоб відправити таке повідомлення, Ви повинні працювати на замовлення, тобто накладні від покупця Ви повинні ставити в резерв. Як працювати на замовлення, докладно описано ось в цій статті: "Продаж товару на замовлення" Наступним кроком ви замовляєте товар зарезервований покупцями і під час вступу товару від постачальника формуєте закупівельну накладну в розділі закупівель. І тепер коли товар надійшов на склад, Ви можете сповістити покупців про це, для цього потрібно виділити мишкою цю накладну в списку і з меню Сервіс \ Смс \ Відправити СМС всім, хто чекає товар з цієї закупівлі. Після цього програма:

 • вибирає все резервування, згадані в цьому замовленні
 • з отриманого набору викидає тих, у кого не вказано номер телефону
 • з отриманого набору викидає тих, чия заявка не може бути задоволена (напр. прийшло не все замовлене)
 • з решти викидає тих, кому товару не вистачить (замовляли двоє, прийшла одна штука - залишаємо того, хто замовив першим)
 • результуючий список програма пропонує для відправки СМС

Інформаційна розсилка СМС

Для відправки довільного інформаційного повідомлення вибираємо пункт меню Сервіс \ Відправити СМС відразу декільком покупцям.

Відкриється вікно для введення тексту смс і вибору певних параметрів. (Дивіться знімок)

Після виставлення всіх параметрів, натисніть кнопку «Далі» і Ви перейдете до наступного вікна вибору покупців, яким цю смс ви хочете відправити.

Після виставлення всіх параметрів, натисніть кнопку «Далі» і Ви перейдете до наступного вікна вибору покупців, яким цю смс ви хочете відправити

Для вибору стрілочками перемістіть потрібних покупців в праву частину вікна і натисніть кнопку «Далі». Після цього перед вами відкриється вікно відправки СМС і перевірки статусу відправки (дивіться знімок нижче)

Після цього перед вами відкриється вікно відправки СМС і перевірки статусу відправки (дивіться знімок нижче)

Наступна стаття: Розмежування прав доступу користувачів

Що таке СМС-сервіс?
Що таке СМС-сервіс?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача