Статьи

Розробка логотипу та фірмового стилю компанії

  1. Приклади розробила логотип
  2. Приклади РОЗРОБЛЕНОГО ФІРМОВОГО СТИЛЮ
  3. ЗРОБІТЬ ВАШ бренд упізнаваним!
  4. ЩО ВИ ОТРИМАЙТЕ ЗА ПІДСУМКАМИ РОЗРОБКИ
  5. РЕСТАЙЛИНГ ЛОГОТИПУ
  6. 5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ЛОГОТИПУ І ФІРМОВОГО СТИЛЮ У НАС
  7. СПОСОБИ ОПЛАТИ
  8. ЗАМОВТЕ ЛОГОТИП АБО ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Розробка логотипу та фірмового стилю - найважливіше завдання для кожної амбітної компанії. Саме з цих дизайнерських елементів починається сприйняття Вашого бренду клієнтами, партнерами, інвесторами. Логотип і фірмовий стиль повинні запам'ятовуватися аудиторії, викликати у неї лояльність. Це частина нематеріальних цінностей бренду.

Професійно розроблений логотип і фірмовий стиль дозволяють ясно донести ідею бренду, сегментувати його місце на ринку, розповісти про його історію, як продукції, що випускається або послуги. Розробкою логотипу та фірмового стилю в нашому PR-бюро займаються не тільки дизайнери, але і фахівці з маркетингу і брендингу. Їх спільна робота дозволяє створювати дизайн не просто естетично привабливим, але і виконує свої маркетингові задачі.

При розробці логотипу потрібно пам'ятати правило: добре запам'ятовується інформація, викладена лаконічно. Наші логотипи відповідають тенденції мінімалізму, але разом з цим привертають увагу, викликають позитивні асоціації і відображають концепцію позиціонування бренду. Вони універсальні і можуть використовуватися на будь-яких носіях.

Логотип і фірмовий стиль застосовуються на вивісках, візитках, листівках, блокнотах, каталогах, буклетах, конвертах, подарунковій упаковці, сувенірах, банерах та багато іншого.

Для кожного клієнта, який замовив розробку логотипу, ми готуємо логобук. Це документ, який містить інформацію про правила застосування логотипу, його кольорах і шрифтах. Для тих, хто розробляє фірмовий стиль, ми готуємо гайдлайн - паспорт стандартів, що містить інструкції, які регламентують правила розміщення логотипу та елементів фірмового стилю на рекламних носіях. Гайдлайн пояснює логіку, використану при розробці фірмових елементів. В першу чергу описуються константи бренду - пропорції логотипу, фірмові шрифти та кольори в значеннях стандартних палітр. Також в гайдлайн включені стандарти використання основних елементів фірмового стилю на різних офісних документах і рекламних носіях.

Приклади розробила логотип

Приклади РОЗРОБЛЕНОГО ФІРМОВОГО СТИЛЮ

ЗРОБІТЬ ВАШ бренд упізнаваним!

Замовити розробку логотипу та фірмового стилю Ви можете написавши нам на [email protected] або зателефонувавши по телефону +7 (495) 518-67-25. Також Ви можете завантажити бриф і відправити нам його разом з листом, що допоможе нам ближче познайомитися з нашою компанією і врахувати всі нюанси при розробці лого.

Найменування послугиВартістьТерміни

Розробка логотипу
(Шрифтове виконання) 8000 руб. 3-4 дня Розробка логотипу (фірмовий знак + шрифтовое виконання) 12000 руб. 3-4 дня Розробка логотипу
з отрисовкой фірмового персонажа від 19000 руб. 5-6 днів Розробка фірмового стилю
(Фірмові кольори, шрифти, патерн, візитка, бланк + 2 макета на вибір) 18000 руб. 4-5 днів

У вартість створення фірмового стилю входить підготовка фірмових кольорів, шрифтових гарнітур, візерунка (патерну), візитки і фірмового бланка. Плюс замовник може вибрати два додаткових макета (слайд презентації, конверт, блокнот, футболка і т.д.). Всі складові айдентики оформляються в гайдлайн - керівництво по використанню фірмового стилю.

Створення логотипу для дитячих будинків, благодійних фондів, притулків для тварин здійснюється безкоштовно, за умови наявності вільного дизайнера.

ЩО ВИ ОТРИМАЙТЕ ЗА ПІДСУМКАМИ РОЗРОБКИ

Ми створюємо для кожного клієнта 6-8 варіантів логотипу! Прийнятний варіант можна коригувати, вносити правки до 3-х разів. Затверджений варіант логотипу надається у векторному (для друку) і в растровому (для інтернету) форматі. Формати файлів: ai, pdf, jpg, png. Разом з логотипом Ви також отримуєте керівництво щодо його використання, де прописані дані за кольорами логотипа в системах CMYK, RGB і Pantone.

Всі макети по фірмовому стилю надаються у векторному форматі, вже готові для відправки в друкарню.

Всі макети по фірмовому стилю надаються у векторному форматі, вже готові для відправки в друкарню

РЕСТАЙЛИНГ ЛОГОТИПУ

Часто молода починаюча компанія обмежена в коштах і замовляє логотип у непрофесійного дизайнера. Час йде, компанія встає на ноги, розширюється коло клієнтів, з'являються можливості для рекламної діяльності. І тут приходить розуміння що мати аматорський логотип не можна. Він не дає компанії рухатися далі, зводить всі зусилля нанівець.

Наша компанія готова зробити рестайлінг логотипу, модернізувати його відповідно до сучасних тенденцій і представити клієнтові якісний логотип у всіх форматах, необхідних для подальшої діяльності.

Відповідно до нового логотипом може бути оновлений і фірмовий стиль компанії.

Відповідно до нового логотипом може бути оновлений і фірмовий стиль компанії

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ЛОГОТИПУ І ФІРМОВОГО СТИЛЮ У НАС

Доступні ціни.

Дозволити собі розробку логотипу та фірмового стилю у професійних дизайнерів може навіть невелика компанія, тільки виходить на ринок. Ми зберігаємо низькі ціни при високому рівні надається роботи. Дозволити собі розробку логотипу та фірмового стилю у професійних дизайнерів може навіть невелика компанія, тільки виходить на ринок Креативний підхід. Підходити до роботи творчо завжди цікавіше. Ми ретельно вивчаємо Вашу компанію, її особливості і потенційну аудиторію. Після цього, ми знаходимо творче рішення, здатне висловити всі сильні сторони компанії. Сучасний дизайн. Дизайну теж властива мода. Інформаційний простір розвивається досить стрімко. Дизайн, обслуговуючи його, розвивається разом з ним. Тенденції застарівають, їм на зміну приходять нові рішення. Ми завжди тримаємо руку на пульсі галузі. Стислі терміни. Хоча розробка дизайну логотипу і фірмового стилю є творчим процесом і вимагають натхнення, ми завжди дотримуємося обумовлені з замовником терміни. З нами зручно і приємно працювати. Розвиток проекту. Ми не просто дизайн-студія, ми PR-бюро повного циклу. Тому ми, як ніхто краще, знаємо як працювати з іміджем компанії. Під час розробки Вашого логотипу та фірмового стилю, дизайнера консультують PR-фахівці та маркетологи. В результаті робота виходить у багато разів ефективніше.

У вартість розробки логотипу та фірмового стилю входить аналіз ваших конкурентів!

СПОСОБИ ОПЛАТИ

ЗАМОВТЕ ЛОГОТИП АБО ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Замовити розробку логотипу та фірмового стилю можна також за тел. +7 (495) 518-67-25 або e-mail [email protected]

Також може бути корисним:
• Розробка сайтів
• Розробка дизайну листівок, буклетів і брошур
• Розробка HTML5 і GIF банерів
• Розробка етикетки і упаковки товару

Термін «логотип» походить від двох грецьких слів - logos (слово) і typos (відбиток). Професійно розроблений логотип може містити повне або скорочене найменування компанії, бути виконаним класичним друкарським або каліграфічним шрифтами, включати в себе графічні елементи або обходиться без них. Вартість розробки логотипу та фірмового стилю включає в себе розробку не менше 3-х варіантів на вибір замовника. Обраний варіант вже допрацьовується до фіналу. Можливо виготовлення цих графічних елементів в терміновому порядку, з націнкою 40%. Вартість розробки фірмового стилю залежить від набору фірмової документації компанії. Такий набір може включати візитку, бланк, конверт, ручку, папку, блокнот, диск, заставку для робочого столу комп'ютера, пакет, друк, каталог, брошуру і т.д. Результат розробки логотипу та фірмового стилю замовник отримує в векторному форматі, необхідному для друку, а також (у випадку з логотипом) в форматі jpg і png для вставки в електронні листи, Word, презентації. Логотип і фірмовий стиль можуть коштувати недорого, при збереженні високої якості готового креативу. Ми вам доведемо це! Всі логотипи, представлені на сайті, створені дизайнерами Perfect Raise і захищені авторським правом.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача