Статьи

Розміри дитячого одягу на аліекспресс

  1. Одяг для самих маленьких
  2. Вибір одягу для дітей від 2 років
  3. Якщо розмір зазначений не за стандартом

Більшість молодих мам, дізнавшись про можливість купувати товари для улюбленого чада в далекому Китаї, стали вивчати систему покупок на найпопулярнішою серед користувачів торговому майданчику Аліекспресс. Однак, якщо з вибором розмірів одягу для дорослих ще можна якось розібратися, то розміри дитячого одягу на аліекспресс злякають будь-якого новачка. Мало того, що вони взагалі незрозумілі людям, які звикли до інших позначень, так ще і для кожного віку існують свої стандарти, що викликає плутанину і переляк у середньостатистичної домогосподарки.

З'ясувати систему визначення розмірів не так вже й складно, та й багато продавців пишуть все значення вимірювань товару в сантиметрах, щоб користувачеві було простіше вибрати те, що потрібно. Якщо ж таких описів немає, досить буде один раз розібратися з відповідністю написаних значень реальним, і після цього здійснювати покупки стане набагато легше.

Одяг для самих маленьких

Вибираючи обновку для свого малюка, мама може побачити, що дитячі розміри на аліекспресс для самих маленьких не мають будь-яких буквено-цифрових позначень. Вони орієнтовані лише на вік дитини. Приклад цього можна побачити на скріншоті:

Одяг для малюків Одяг для малюків

Тобто конкретно цей товар підходить для дитини віком до 3 місяців, 4-6 місяців, 7-9 місяців і 10-12. Таким чином зазвичай позначаються розміри для діток віком до 2 років. Однак будь-яка розсудлива людина обов'язково засумнівається в правильності вибору товару за такими показниками. Адже одна дитина може бути вище ростом і взагалі крупніше, ніж інший. Особливо якщо порівнювати з китайськими дітьми. Тому недостатньо знати тільки вік малюка, потрібно мати хоч якесь уявлення про його ріст, вагу і обхваті грудної клітини. Для полегшення покупки одягу для найменших існує спеціальна табличка, яка стане в нагоді кожній мамі:

Таблиця дитячого одягу Таблиця дитячого одягу

З цієї табличці легко побачити, що розмір 0-3 місяці підійде дитині з ростом від 56 до 61 сантиметра, вагою від 3,5 до 5,5 кілограмів і обхватом грудей від 40,5 і до 43 сантиметрів. Тому при виборі обновки не потрібно дивитися тільки на вік. Треба звіряти його з реальними розмірами. Якщо вашій дитині 5 місяців, але все вимірювання більше підходять для категорії 6-9 місяців, значить і розмір потрібно брати саме такий, щоб він не виявився занадто маленьким. Тим більше, що в такому віці дітки дуже швидко ростуть, це теж треба враховувати під час замовлення. Поки ви отримаєте свою посилку (як мінімум через місяць), одяг може вже і не підійти.

Вибір одягу для дітей від 2 років

Для дітей старше 2 років розміри на aliexpress мають зовсім інше позначення. Тут вже можна побачити такі значення, як 2Т, 3Т, 4Т і далі, але тільки в цифрах, без букви Т. Приклад такого товару можна побачити на скріншоті:

Одяг для дітей старше 2 років Одяг для дітей старше 2 років

Подібні позначення зрозуміти людині, що не звик з ними працювати, ще складніше, ніж просто вибрати розмір за віком дитини. Тому слід розглянути їх докладніше. Як не дивно, але ці розміри теж безпосередньо пов'язані з віком майбутнього власника одягу. Показник 2Т позначає, що товар призначений для дворічної дитини, 3Т - для трирічного і так далі. Невідповідність віком починається тільки після 8 років, але там вже в позначенні розміру починають писати дитячий S, а цифровими параметрами рідко хто користується.

Як і у випадку з обновками для самих маленьких, при покупці одягу для діток від 2 років і старше теж недостатньо знати тільки вік малюка. Треба ще орієнтуватися хоча б на його зріст і вагу. Для цієї мети існує таблиця розмірів аліекспресс російською, призначена для розрахунку розмірів дитячого одягу в іноземних інтернет-магазинах:

Для цієї мети існує таблиця розмірів аліекспресс російською, призначена для розрахунку розмірів дитячого одягу в іноземних інтернет-магазинах:

З даної таблички можна дізнатися, що, наприклад, для дитини з ростом 95 сантиметрів і вагою близько 14 кілограмів самим ідеальним розміром одягу буде 3Т. З 7 років вже починають використовувати стандартні буквені позначення, тобто S, M, L, XL. Потрібно пам'ятати, що це саме дитячі розміри і дивитися їх треба по дитячій таблиці, а не за таблицями для дорослих.

Якщо розмір зазначений не за стандартом

Всі перераховані дитячі розміри на аліекспресс - це стандарт США. Будь-який одяг для малюків на даному сайті прийнято маркувати за розробленими в Сполучених Штатах розмірами. Однак деякі китайці не виставляють на вітрині товару автоматичний вибір розміру. Може їм ліньки це робити, а може не сильно розбираються в правилах оформлення сторінки, але виходить так, що всі основні показники написані ними вручну внизу, там, де розташована більшість фотографій. Для прикладу варто розглянути ще один товар:

Дитячий одяг Дитячий одяг

За скриншоту видно, що в призначеному місці продавець не виставив розміри, зате вписав їх прямо на фотографії. Якщо прокрутити сторінку трохи вниз, можна і в описі товару виявити ті ж розміри:

Розміри дитячого одягу Розміри дитячого одягу

Але що це за розміри? Адже вони відрізняються як від стандартів, застосовуваних до одягу для самих маленьких, так і від тих, які використовують при маркуванні одягу для діток від 2 років. У цьому теж немає нічого страшного. Такий розмір говорить про зростання дитини. Тобто, якщо на сторінці з дитячим одягом вказано розмір 110, значить воно призначене для дівчинки з ростом 110 сантиметрів. Зазвичай такі безвідповідальні продавці інших вимірів не викладають. Мається на увазі, що дитина буде звичайною комплекції. Якщо ж ваш малюк трохи повніше, краще уточнити всі інші виміри у продавця, щоб одяг не виявилася занадто вузькою.

При відсутності автоматичного вибору розмірів (кнопок у верхній частині сторінки з товаром) треба під час оформлення замовлення обов'язково написати в примітці свої побажання щодо них, інакше можна отримати товар, обраний випадковим чином. Хороший продавець такого не зробить, він попередньо запитає вас про розмір, але є і безвідповідальні постачальники, яким все одно, що відправляти, раз покупець не уточнив деталей. Знаючи основні правила опису товарів, ви легко зрозумієте, як вибрати розмір на аліекспресс.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача