Статьи

Розміри дитячого одягу на аліекспресс

  1. Одяг для самих маленьких
  2. Вибір одягу для дітей від 2 років
  3. Якщо розмір зазначений не за стандартом

Більшість молодих мам, дізнавшись про можливість купувати товари для улюбленого чада в далекому Китаї, стали вивчати систему покупок на найпопулярнішою серед користувачів торговому майданчику Аліекспресс. Однак, якщо з вибором розмірів одягу для дорослих ще можна якось розібратися, то розміри дитячого одягу на аліекспресс злякають будь-якого новачка. Мало того, що вони взагалі незрозумілі людям, які звикли до інших позначень, так ще і для кожного віку існують свої стандарти, що викликає плутанину і переляк у середньостатистичної домогосподарки.

З'ясувати систему визначення розмірів не так вже й складно, та й багато продавців пишуть все значення вимірювань товару в сантиметрах, щоб користувачеві було простіше вибрати те, що потрібно. Якщо ж таких описів немає, досить буде один раз розібратися з відповідністю написаних значень реальним, і після цього здійснювати покупки стане набагато легше.

Одяг для самих маленьких

Вибираючи обновку для свого малюка, мама може побачити, що дитячі розміри на аліекспресс для самих маленьких не мають будь-яких буквено-цифрових позначень. Вони орієнтовані лише на вік дитини. Приклад цього можна побачити на скріншоті:

Одяг для малюків Одяг для малюків

Тобто конкретно цей товар підходить для дитини віком до 3 місяців, 4-6 місяців, 7-9 місяців і 10-12. Таким чином зазвичай позначаються розміри для діток віком до 2 років. Однак будь-яка розсудлива людина обов'язково засумнівається в правильності вибору товару за такими показниками. Адже одна дитина може бути вище ростом і взагалі крупніше, ніж інший. Особливо якщо порівнювати з китайськими дітьми. Тому недостатньо знати тільки вік малюка, потрібно мати хоч якесь уявлення про його ріст, вагу і обхваті грудної клітини. Для полегшення покупки одягу для найменших існує спеціальна табличка, яка стане в нагоді кожній мамі:

Таблиця дитячого одягу Таблиця дитячого одягу

З цієї табличці легко побачити, що розмір 0-3 місяці підійде дитині з ростом від 56 до 61 сантиметра, вагою від 3,5 до 5,5 кілограмів і обхватом грудей від 40,5 і до 43 сантиметрів. Тому при виборі обновки не потрібно дивитися тільки на вік. Треба звіряти його з реальними розмірами. Якщо вашій дитині 5 місяців, але все вимірювання більше підходять для категорії 6-9 місяців, значить і розмір потрібно брати саме такий, щоб він не виявився занадто маленьким. Тим більше, що в такому віці дітки дуже швидко ростуть, це теж треба враховувати під час замовлення. Поки ви отримаєте свою посилку (як мінімум через місяць), одяг може вже і не підійти.

Вибір одягу для дітей від 2 років

Для дітей старше 2 років розміри на aliexpress мають зовсім інше позначення. Тут вже можна побачити такі значення, як 2Т, 3Т, 4Т і далі, але тільки в цифрах, без букви Т. Приклад такого товару можна побачити на скріншоті:

Одяг для дітей старше 2 років Одяг для дітей старше 2 років

Подібні позначення зрозуміти людині, що не звик з ними працювати, ще складніше, ніж просто вибрати розмір за віком дитини. Тому слід розглянути їх докладніше. Як не дивно, але ці розміри теж безпосередньо пов'язані з віком майбутнього власника одягу. Показник 2Т позначає, що товар призначений для дворічної дитини, 3Т - для трирічного і так далі. Невідповідність віком починається тільки після 8 років, але там вже в позначенні розміру починають писати дитячий S, а цифровими параметрами рідко хто користується.

Як і у випадку з обновками для самих маленьких, при покупці одягу для діток від 2 років і старше теж недостатньо знати тільки вік малюка. Треба ще орієнтуватися хоча б на його зріст і вагу. Для цієї мети існує таблиця розмірів аліекспресс російською, призначена для розрахунку розмірів дитячого одягу в іноземних інтернет-магазинах:

Для цієї мети існує таблиця розмірів аліекспресс російською, призначена для розрахунку розмірів дитячого одягу в іноземних інтернет-магазинах:

З даної таблички можна дізнатися, що, наприклад, для дитини з ростом 95 сантиметрів і вагою близько 14 кілограмів самим ідеальним розміром одягу буде 3Т. З 7 років вже починають використовувати стандартні буквені позначення, тобто S, M, L, XL. Потрібно пам'ятати, що це саме дитячі розміри і дивитися їх треба по дитячій таблиці, а не за таблицями для дорослих.

Якщо розмір зазначений не за стандартом

Всі перераховані дитячі розміри на аліекспресс - це стандарт США. Будь-який одяг для малюків на даному сайті прийнято маркувати за розробленими в Сполучених Штатах розмірами. Однак деякі китайці не виставляють на вітрині товару автоматичний вибір розміру. Може їм ліньки це робити, а може не сильно розбираються в правилах оформлення сторінки, але виходить так, що всі основні показники написані ними вручну внизу, там, де розташована більшість фотографій. Для прикладу варто розглянути ще один товар:

Дитячий одяг Дитячий одяг

За скриншоту видно, що в призначеному місці продавець не виставив розміри, зате вписав їх прямо на фотографії. Якщо прокрутити сторінку трохи вниз, можна і в описі товару виявити ті ж розміри:

Розміри дитячого одягу Розміри дитячого одягу

Але що це за розміри? Адже вони відрізняються як від стандартів, застосовуваних до одягу для самих маленьких, так і від тих, які використовують при маркуванні одягу для діток від 2 років. У цьому теж немає нічого страшного. Такий розмір говорить про зростання дитини. Тобто, якщо на сторінці з дитячим одягом вказано розмір 110, значить воно призначене для дівчинки з ростом 110 сантиметрів. Зазвичай такі безвідповідальні продавці інших вимірів не викладають. Мається на увазі, що дитина буде звичайною комплекції. Якщо ж ваш малюк трохи повніше, краще уточнити всі інші виміри у продавця, щоб одяг не виявилася занадто вузькою.

При відсутності автоматичного вибору розмірів (кнопок у верхній частині сторінки з товаром) треба під час оформлення замовлення обов'язково написати в примітці свої побажання щодо них, інакше можна отримати товар, обраний випадковим чином. Хороший продавець такого не зробить, він попередньо запитає вас про розмір, але є і безвідповідальні постачальники, яким все одно, що відправляти, раз покупець не уточнив деталей. Знаючи основні правила опису товарів, ви легко зрозумієте, як вибрати розмір на аліекспресс.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача