Статьи

Розкрутка блогу плагінами! SEO плагіни для WordPress.

  1. У коментарях буду радий прочитати які ви плагіни використовуєте, а які по-вашому не потрібний сміття...

Дуже часто можна зустріти питання про правильної та ефективної розкрутки блогу на форумах, статейним просуванням, набором посилальної маси і т Дуже часто можна зустріти питання про правильної та ефективної розкрутки блогу на форумах, статейним просуванням, набором посилальної маси і т.п.

В цілому все правильно, просувати свій проект потрібно комплексно і використовувати всі наявні під рукою методи.

Сьогодні давайте розглянемо як можна поліпшити просування і розкручування блога на WordPress за допомогою плагінів.
Трохи теорії, але вона то ж потрібна!

Спочатку жоден пошукач не показує блог, ніхто його не відвідує, а показники тИЦ і PR нульові.

Найголовніше бути повністю впевненим, що сайт перспективний, ну і звичайно не панікувати. Якщо є блог, значить будуть і відвідувачі, конкуренції той же не варто боятися, якщо ж цей сайт ідентичний вуджу існуючого, отже і він буде користуватися популярністю тому ця тема вже зацікавила людей.

Перед самою розкруткою необхідно все досконально перевірити і підготувати. Блог краще не завантажувати рекламою, і гарненько попрацювати над юзабіліті, все повинно бути просто і гранично ясно.

Добре якщо на блозі вже є пару десятків унікальних статей і кілька сторінок про самому блозі: «контакти» і «про проект», вони потрібно для додавання блога в різні ресурси, без них його можуть і не взяти.

Тепер приступимо до найцікавішого.

На блозі WordPress повинен стояти хоча б мінімальний набір плагінів які допомагають оптимізувати контент під потрібні пошукові запити і покращують видимість проекту пошуковими системами.

Я не переконую що всі наведені плагіни повинні бути обов'язково, тим більше що у мене не всі вони стоять.

Я просто дам вам короткі описи та характеристики і ви самі вирішите, що Вам підійде а що змити в одне місце!

1 1. AllinOneSEOPack - це напевно SEO-плагін номер1. Він допоможе спростити налаштування внутрішньої оптимізації, в ньому можна прописати ключові слова, опис і заголовки, які і будуть «чіпляти» пошуковики. Наприклад Google формує сниппет як-раз на description, тобто опис.
Як встановлювати і налаштовувати AllinOneSEOPack я вже писав на своєму блозі в докладному мануалі.

Є маса подібних плагінів і в принципі вони дуже схожі. Я віддаю перевагу цей і ні краплі не шкодую.

2.Dagon Design Sitemap Generator плагін створення карти сайту для людей. Я зробив свою карту блогу за допомогою PHP без плагіна, але до цього використовував його. Так в принципі і на інших проектах використовую Dagon Design Sitemap Generator. Колись давно написав статтю на блозі як його ставити і налаштовувати.

3. GoogleSitemaps - його гідність, полягає в тому, що він створює для сайту карту в форматі XML, яка надалі додається в sitemap.xml для використання різними пошуковими системами. Цей плагін удосконалить індексацію сайту.

Я створюю sitemap.xml за допомогою AllinOneSEOPack, вважаю, що вона виходить набагато чистіше, але Гугл чомусь рекомендує саме цей плагін.

4. WP-Noindex - простий плагін закриває посилання в коментарях від пошукової системи Яндекс. Просто ставите і включаєте.

5. RusToLat - потрібний плагін для настройки ЧПУ, тобто іншими словами оптимізувати його, наочно покращує візуальні якості.

Так само ставите і він сам починає працювати. Сам процес налаштування ЧПУ я описував в статті про первинних налаштуваннях WordPress .

6. Broken Link Checker + WP No External Links - зв'язка з двох полігонів для оптимізації зовнішніх і внутрішніх посилань на блозі. Перший Broken Link Checker для пошуку битих посилань, на блозі не повинно бути битих посилань провідних в нікуди, це великий мінус в пошуку.

Другий плагін WP No External Links закриває посилання від пошукової індексації. Якщо не хочете потрапити під санкції пошукових систем за контрольний сміття ставте і налаштовуйте обидва обов'язково. Як правильно налаштовувати ці плагіни я писав і показував ось в цьому пості.
7. WP-PageNavi - це плагін, що допомагає здійснювати посторінкову навігацію, що робить відвідування блогу більш комфортним і зручним. Підвищує юзабіліті блогу.

8. Яндекс ПДС допомагає швидкої індексації статей блогу Яндексом, ви тільки написали стаття а інформація про неї ж відразу відіслана Яндексу.

Установка і настройка плагіна Яндекс ПДС на цій сторінці.

Для його коректної роботи вам потрібно буде поставити на блозі пошук від Яндекса і тоді пінг будить йти як годиться. У мене на Інфо-Майстерні він не варто але на інші блоги я його збираюся ставити. Днями чекайте інструкцію з налаштування.

Як прискорити індексацію нових статей я писав ось в цієї статті .

9.Akismet- плагін допомагає істотно знизити потік спаму на ваш блог а значить знизити навантаження на нього і прискорити роботу. Чим швидше працює блог тим краще до нього ставляться пошуковики.

10. Заплати Лайком- плагін для розкрутки Ваших статей через соціальні мережі. Скажу чесно плагін відмінно працює і майже всі статті де я використовую цей плагін швидко заходять в ТОП пошукових систем, особливо Гугла. ось сторінка де можна отримати цей плагін і подивитися його роботу.

Є невеликий бік він конфліктує з новою версією WPPage (плагіна для створінь рекламних сторінок), Лис уже придумав як вирішити дану проблему і істотно прискорити блог.

До речі не потрібно забувати, що встановлюючи додаткові плагіни Ви гальмуєте швидкість роботи блогу, тому обов'язково перевіряйте їх як я розповідав в статті про прискоренні WordPress в два рази.

За SEO плагинам для WordPress мабуть все. Напевно, потрібно порадити ще поставити кнопки соціальних мереж. Є плагіни і для цього, але я раджу поставити їх безпосередньо, так вони працюють швидше і краще. А самі кнопки набагато красивіше і є можливість налаштування зовнішнього вигляду.

Ось ссилочку на статтю про соціальні кнопочках .

У коментарях буду радий прочитати які ви плагіни використовуєте, а які по-вашому не потрібний сміття для блогу.

До речі про коментарі, під вчорашній статті ми підбили підсумки конкурсу за серпень і обговорили дещо які аспекти.

Обговорюємо і ділимося і звичайно ж буду вдячний за рекомендації в ваші соціальні мережі моєї статті "Розкрутка блогу плагінами! SEO плагіни для WordPress "

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.