Статьи

Роздача WIFI з ноутбука - через командний рядок, настройка Connectify, Virtual, mHotSpot

 1. Налаштування за допомогою вбудованих засобів Windows
 2. Ноутбук - точка доступу
 3. Роздача за допомогою Connectify
 4. Відео: Wi-fi БЕЗ роутер
 5. mHotSpot - віртуальний бездротової роутер
 6. Роздача Wi-Fi з ноутбука через командний рядок

Високошвидкісна безпровідна передача даних сьогодні дуже популярна. Саме тому багато хто використовує її у себе вдома. Але вартість хорошого обладнання для надання загального доступу до інтернету цим способом не так вже мала. І багато хто або не хочуть витрачати такі суми грошей, або просто не можуть.

Виходом з такої складної ситуації і банальним способом заощадити є спеціальні програми, здатні перетворювати комп'ютер з наявними модулем бездротової передачі даних в справжній маршрутизатор. Причому деколи такий ПК не менше функціональний в цій ролі, ніж спеціально призначене для роздачі сигналу обладнання.

Налаштування за допомогою вбудованих засобів Windows

В ядро ​​даної ОС сьомої версії вбудована функція під назвою Virtual Wi-Fi. Якщо модуль зв'язку ноутбука підтримує технологію SoftAP, можна дуже швидко зробити з нього точку доступу.

Налаштування ноутбука на роздачу Wi-Fi здійснюється не тільки за допомогою спеціально призначеного для цього програмного забезпечення, але також стандартними засобами операційної системи Windows.

Для використання ноутбука в якості маршрутизатора знадобиться здійснити настройку параметрів мережі:

 • запускається CMD, і з адміністраторськими правами в вікні пишеться: «netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid =" Ім'я мережі »key =" Мережевий пароль »keyUsage = persistent»;
 • коли дана команда успішно виконається, в ОС з'явиться новий пристрій. В системі воно буде відображатися як «Адаптер міні-порту Wi-Fi»; Високошвидкісна безпровідна передача даних сьогодні дуже популярна

  Фото: вибір адаптера

 • безпосередньо запуск розміщеної мережі, після якого можна починати роботу з нею, здійснюється таким чином: з адміністраторськими правами виконується команда «netsh wlan start hostednetwork».

Після успішного завершення всіх перерахованих вище кроків процес не закінчується.

Для настройки загального доступу через бездротовий зв'язок знадобиться виконати наступне:

 • відкриваємо властивості мережевого адаптера;
 • у вкладці «Доступ» слід поставити галочку навпроти «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного ПК»;
 • з'явиться список, що випадає, в ньому слід вибрати віртуальний мережевий адаптер.

Фото: список, що випадає

Ноутбук - точка доступу

Стандартні засоби операційної системи Windows дозволяють без зайвої витрати часу і труднощів здійснити роздачу через бездротову технологію зв'язку. Важливою особливістю цього способу забезпечення інтернетом є те, що не має значення, яким чином комп'ютер отримує до нього доступ - Dial-Up, 3G, 4G або якось інакше.

Дуже важлива така особливість: комп'ютер може бути підключений до будь-якої бездротової мережі, і в той же час бути точкою доступу (маршрутизатором). Але у цього способу є свої мінуси. Саме тому існує безліч різного роду програм, спроектованих спеціально для виконання даної функції (перетворення ПК в Wi-Fi-роутер).

Найпопулярніші з них:

 • Virtual;
 • mHotSpot;
 • Connectify.

Роздача за допомогою Connectify

Налаштувати програму під назвою Connectify для роздачі інтернету досить просто, для цього не потрібно якихось особливих знань секретів комп'ютера.

Налаштувати програму під назвою Connectify для роздачі інтернету досить просто, для цього не потрібно якихось особливих знань секретів комп'ютера

Фото: вікно установки

Після завантаження програми на комп'ютер настройка здійснюється протягом декількох хвилин, за сім простих кроків (майстер установки допоможе в цьому):

 • в першому вікні під назвою «Welcome» необхідно натиснути «Easy Setup Wizard», після цього слід натиснути «Next»;
 • відкриється вікно під назвою «Wi-Fi Device». У списку необхідно буде знайти підключення, через яке здійсниться підключення до інтернету. Натискаємо кнопку «Next»;
 • на третьому етапі можна буде вибрати ім'я мережі, і написати його самостійно. Вікно називається «Network Name». Бажано віддавати перевагу назвам латинськими буквами. Це дозволить уникнути різних помилок;
 • після того, як ім'я придумано, додаток в наступному вікні дозволить визначитися з типом шифрування:
 1. Ad-hoc, open - незахищений режим роботи;
 2. Ad-Hoc, WEP - при такому типі шифрування необхідний Password довжиною не менше 26 символів;
 3. Access PointWPA2-PSK - довжина пароля може становити від 8 до 63 символів (всі букви англійського алфавіту і цифри від 0 до 9). Досить надійний тип шифрування даних;

  Фото: Access PointWPA2-PSK

 • коли тип шифрування обраний, можна приступати до наступного етапу - вибору пароля. Комбінації букв і цифр повинні повністю задовольняти вимогам обраної системи шифрування;
 • наступне вікно має назву «Shared Connection». У ньому буде необхідно вибрати те з'єднання, яке використовується для виходу в інтернет. Даний канал буде задіяний програмою для роботи;
 • Останнім вікно настройки - «Configuration». Біля «Start HotSpot after closing wizard» обов'язково ставиться галочка. Після цього натискається кнопка з написом «Finish».

Якщо всі налаштування виконані правильно, а мережеве обладнання підтримує роботу SoftAP, додаток самостійно почне надавати інтернет підключається пристроїв.

Відео: Wi-fi БЕЗ роутер

Virtual - вільний інтернет

Ще однією програмою, яка є програмною оболонкою для настройки загального доступу до інтернету через модуль бездротового зв'язку, є Virtual Router Manager. Вона відрізняється своєю простотою, установка займає зазвичай не більше ніж 5-7 хвилин навіть при виникненні будь-яких проблем.

В першу чергу необхідно завантажити і встановити програму. Установка зазвичай здійснюється з файлу з розширенням .msi.

Після цього нехитрого процесу програму можна відразу ж запустити, вона буде мати наступний вигляд:

Після цього нехитрого процесу програму можна відразу ж запустити, вона буде мати наступний вигляд:

Фото: вид програми після перезапуску

Сама настройка виконується всього в три етапи:

 • в верхньому полі слід ввести ім'я бездротової мережі, воно буде відображатися у всіх підключаються користувачів;
 • в другому зверху поле необхідно ввести пароль для ідентифікації - він повинен бути не менше 8 символів. Програмою використовується шифрування WPA2 / AES;
 • останній рядок є списком, в ньому вибирається використовується для роботи інтернет-з'єднання (ресурси даного каналу будуть доступні через Wi-Fi).

Точка роздачі, в яку перетвориться ПК після настройки програми, дозволить підключатися до вибраного каналу всім користувачам, які знають пароль. Важливо лише правильно вказати найменування підключення в нижньому списку.

Після здійснення всіх нехитрих налаштувань для початку роботи потрібно лише натиснути кнопку «Start Virtual Router».

mHotSpot - віртуальний бездротової роутер

Додаток для надання інтернету по бездротовому каналу надзвичайно просто в налаштуванні. Установка також зазвичай проблем не викликає - вона відбувається стандартним чином, при використанні вбудованого в Windows інсталятора.

Установка також зазвичай проблем не викликає - вона відбувається стандартним чином, при використанні вбудованого в Windows інсталятора

Фото: вікно mHotspot

Після установки можна відразу ж відкрити вікно для початку налаштування.

Необхідно приділити увагу наступним моментам:

 • HotSpot Name - в даному полі необхідно ввести ім'я точки доступу, воно буде відображатися при пошуку мережі різними пристроями;
 • Password - в даному полі зазвичай вводиться пароль, його довжина повинна складати не менше 8 символів. При натисканні на кнопку «Show Password» пароль стає видимим на екрані;
 • Internet Source - здійснюється вибір каналу доступу до інтернету. Необхідно вибрати працює активне підключення;
 • Max Client - сумарна кількість пристроїв, що можуть підключитися до комп'ютера в якості клієнтів. Максимальна кількість - не більше 10 шт.

Кнопкою Start Hotspote активується робота комп'ютера в якості звичайного роутера. У програмі є спеціальна сигналізує напис зеленого кольору «ON». Вона позначає початок роботи в нормальному режимі. Для відключення роздачі необхідно натиснути «Stop Hotspote».

Для відключення роздачі необхідно натиснути «Stop Hotspote»

Фото: кнопка Start Hotspote

Роздача Wi-Fi з ноутбука через командний рядок

Для створення мережі з виходом в інтернет потрібно лише наявність працюючого підключення і модуля з функцією SoftAp. Роздача Wi-Fi з ноутбука без роутера можлива навіть при відсутності спеціального програмного забезпечення (засобами ОС).

Початок роздачі за допомогою командного рядка здійснюється наступним чином:

 • натискаємо кнопку «Пуск», через рядок пошуку знаходимо CMD;
 • запускаємо її в режимі адміністратора;
 • у вікні вводимо «netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid =" HomeWiFi "key =" 123qwe123456 "keyUsage = persistent», де:
 1. ssid = "...." - ім'я мережі;
 2. key = "..." - пароль для підключення;
 • натискаємо «Enter»;

  Фото: Технологія Wi-Fi в Windows

 • коли попередня команда виконана, в тому ж вікні вводимо «netsh wlan start hostednetwork».

Таким чином, за допомогою однієї командного рядка можна легко створити і здійснити найпростіші налаштування бездротової мережі.

Бездротове з'єднання надзвичайно зручно, воно має безліч переваг. І для його створення зовсім не обов'язково купувати спеціальне дороге обладнання. Достатньо лише звичайного ПК з наявними в його конструкції модулем зв'язку, що підтримує технологію SoftAp.

За допомогою спеціальних програм або навіть без них можна легко налаштувати бездротову мережу, зробити наявний інтернет-канал доступним для безлічі пристроїв.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача