Статьи

Ротатор банерів WordPress плагіном Simple Ads Manager.

Привіт всім майстрам, в цій стаття на блозі WebMasterMaksim.ru ми поговоримо про плагіні для WordPress, який називається Simple Ads Manager, в функції якого входить управління всією рекламою на вашому сайті, а також ротація банерів.

Для початку розповім, що таке ротація банерів, це зміна банерів при переході на нову сторінку вашого сайту.

Наведу приклад, відвідувач перейшовши до вас на веб майданчик, переглянув одну сторінку вашого сайту і на цій сторінці його не зацікавила ваша реклама, тобто він не зробив клік по банеру, він вирішив перейти на іншу сторінку, де ви за допомогою ротатора показуєте йому вже інший банер, але і тут його він не привернув, він йде далі, де йому показується інший банер, на який він вже звернув увагу і клікнув по ньому.

Привіт всім майстрам, в цій стаття на блозі  WebMasterMaksim

Ротатор банерів WordPress плагіном Simple Ads Manager

Тим самим, буде більше ймовірності що ваш відвідувач клацне по банеру. Це ще не все, йдемо далі!

На прикладі мого блога, у мене є розділи - «Форекс», «Joomla», «WordPress», буде нерозумно з мого боку показувати людям які прийшли почитати про Форекс, банери про Joomla або WordPress, і навпаки тим хто прийшов почитати про вордпресс, показувати про форекс і Joomla.

Знову ж за допомогою ротатора WordPress налаштовуємо висновок різних банерів для різних рубрик.

І це знову ще не все, можна здійснювати ротацію банерів коли відвідувач переглядає одну сторінку, тобто поки він читає текст на конкретній сторінці, банери змінюється і йому пропонуються різні банери прикріплені до даної рубриці.

Тим самим, якщо ви займаєтеся заробітком на партнерських програмах, можете в рази збільшити свій дохід, не рекомендую встановлювати ротатор, якщо ви продаєте банери через ротобан , Так як рекламодавець платить за наскрізною банер з усіх сторінок сайту, ну а якщо ви крутите тільки свої, то обов'язково скористайтеся ротацією.

Крім банерів, в ротатор можна додавати і контекстну рекламу та тизери.

Припустимо дуже зручно проводити експерименти з прибутковістю контекстної реклами, в один і той же блок встановити рекламу від яндекс директ і адсенс і налаштувати ротацію і дивитися за яким оголошенню відвідувачі більше клікають, це дуже зручно так як плагін Simple Ads Manager може підраховувати покази та кліки.

Або наприклад можна, налаштувати рекламні блоки від яндекс директ різного виду (колір, розмір, розташування посилань, і їх кількість - читай - як налаштувати код Яндекс Директ ), Налаштувати ротацію і з'ясувати за якими ваші відвідувачі клацають більше.

Рекомендую вам працювати в яндекс директ через профіт партнер:

Профіт партнер

Ну я думаю суть ви вловили і в рамках даної статті не буду сильно заглиблюватися в усі принади ротації реклами, хоча сказати є що, поговоримо про плагіні WordPress Simple Ads Manager.

Ось дивимося відео:

Simple Ads Manager просто божевільний плагін за допомогою якого можна налаштувати все, керувати рекламою на вашому WordPress блозі стане дуже зручно.

Simple Ads Manager володіє величезною кількістю налаштувань і все їх я описувати не буду, там і так все зрозуміло, розповім лише як встановити та про основні налаштуваннях.

Установка і активація стандартна, а способів виведення рекламних блоків у плагіна Simple Ads Manager дуже багато:

 • Можна виводити банери автоматом спочатку і в кінці статті;
 • Можна виводити шорткодамі;
 • віджети;
 • Можна вставити код виведення в будь-яке місце теми.

Отже після установки плагіна у вас в панелі меню WordPress, з'явиться нове поле: «реклама».

Отже після установки плагіна у вас в панелі меню WordPress, з'явиться нове поле: «реклама»

ротатор банерів

Насамперед тиснемо на «Нове місце», де вводимо назву і опис, наприклад - «Сайтбар», зберігається.

Потім до такого рекламного місця прикріплюємо рекламне оголошення або банер, для цього йдемо в «рекламні місця», наводимо курсор на рекламне місце «Сайтбар» і вибираємо вкладку «нове оголошення»:

Потім до такого рекламного місця прикріплюємо рекламне оголошення або банер, для цього йдемо в «рекламні місця», наводимо курсор на рекламне місце «Сайтбар» і вибираємо вкладку «нове оголошення»:

Ротатор банерів WordPress

Після цього потрапляємо на сторінку де вводимо назву і опис і сам код банера або код контекстної реклами, якщо це PHP скрипт, то не забуваємо поставити галочку:

плагін Simple Ads Manager

Потім йдемо на вкладку «додаткові обмеження» (дивись на скіншот вище) і тут ми можемо налаштувати всі що завгодно, наприклад:

 • У яких рубриках показувати;
 • У яких Рубрика не показувати;
 • Використовувати розклад для показу банера;
 • Встановити обмеження по показам;
 • Встановити обмеження за переходами;
 • Показ для всіх користувачів або для обраних.

Ну і так далі, самі прочитаєте і розберетеся, вже дуже багато налаштувань, не забудьте зберегтися.

Також можете встановити параметри доходів, ну це вже занадто !!!

Загалом для рекламного місця можна додати багато рекламних оголошень і здійснювати їх ротацію, також можна додати багато рекламних місць, наприклад «шапка сайту», «футер».

В Simple Ads Manager можна ще додати рекламні зони, рекламні блоки, є журнал помилок, думаю розберетеся самі.

Тепер розповім як вивести ротатор у вашій темі, щоб вставити оголошення в конкретне місце шаблону, наприклад сайтбар, йдемо: дизайн> редактор> sidebar.php і вибираємо місце, де ви хочете виводити банер і вставляєте туди наступний код:

[Php] <! -? Php if (function_exists ( 'drawAdsPlace')) drawAdsPlace (array ( 'id' = -> 2), true); ?> [/ Php]

Де потрібно вказати id рекламного місця, яке ви можете подивитися:

Де потрібно вказати id рекламного місця, яке ви можете подивитися:

Simple Ads Manager

Щоб вставити рекламу саме в потрібне місце статті використовуйте шорткод. точно також вкажіть id рекламного місця, для зручності цього процесу в візуальний редактор WordPress , Встановлюється спеціальна кнопка:

ротатор

Ну ось і все, основні настройки ротатора Simple Ads Manager я розібрав, бажаю вам великих заробітків!

(2

оцінок, середнє: 5,00 з 5)
оцінок, середнє: 5,00 з 5)  Завантаження Завантаження ...

Схожі статті Епсель-моксель! рекомендую

Php if (function_exists ( 'drawAdsPlace')) drawAdsPlace (array ( 'id' = -> 2), true); ?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача