Статьи

Російсько англійська клавіатура комп'ютера. Віртуальна клавіатура безкоштовно

 1. Користуйтеся віртуальною клавіатурою безкоштовно
 2. Як включити клавіатуру на екрані комп'ютера
 3. Comfort On-Screen Keyboard - віртуальна клавіатура на екрані
 4. Click-N-Type - скачайте просту екранну клавіатуру
 5. Dasher - вводить текст рухами очей і миші
 6. Особливості роботи на електронній клавіатурі
 7. Для чого потрібна така клавіатура?
 8. Як включити екранну клавіатуру?

Віртуальна клавіатура безкоштовно і без реєстрації. Друкуйте за допомогою мишки, якщо у вас зламалася фізична клавіатура або відсутня російська розкладка. Клавіатура підтримує всі символи зі стандартною російської та англійська розкладок . Перемикатися між мовами можна за допомогою кнопочки "EN" в нижньому ряду клавіш.

Користуйтеся віртуальною клавіатурою безкоштовно

Під час подорожей або неприємних поломок часто виникає необхідність набрати і відправити російський текст за допомогою миші. Безліч рішень пропонує вам завантажити і встановити спеціальну програму . Однак, куди простіше зробити це онлайн і абсолютно безкоштовно. Ви завжди можете зайти на цю сторінку і скористатися віртуальною клавіатурою на російській і англійській мовах.

Віртуальна клавіатура працює за тим же принципом, що і аналогова. Якщо ви хочете набрати велику букву або спецсимвол, то затисніть на ній клавішу Shift . Якщо ви хочете, щоб великі букви працював постійно, натисніть на Caps Look. Стерти весь текст можна клавішею "Очистити". А після того, як текст надрукований, просто клацніть на кнопку "Виділити все" і скопіюйте результат набору.

Віртуальна (екранна) клавіатура є аналогом фізичної клавіатури, управління якою відбувається. Ця стаття покаже, як включити екранну клавіатуру на Windows 7, 8, а також як її налаштувати, використовувати і запустити, відключити при завантаження ОС.

Екранна клавіатура комп'ютера необхідна в таких випадках:

 1. Відсутнє фізичний пристрій введення.
 2. пристрій введення несправна або на ньому не функціонують клавіші.
 3. Проблеми зі здоров'ям, які утримують від нормального введення
 4. Як включити клавіатуру на екрані комп'ютера

  Файл запуску віртуального пристрою введення розташовується в папці System32 каталогу Windows і носить назву osk.exe, звідси можна і викликати віртуальну клавіатуру, але такими діями мало хто буде користуватися. Існує достатньо способів, щоб включити екранну клавіатуру на Windows 7, 8. Давайте розглянемо кожен з них детальніше.

  Включення віртуального пристрою введення в Windows 7:

  Щоб налаштувати формат введення і інші параметри, клікніть кнопку «параметри». Тут Ви зможете поміняти такі настройки:

  1. Звукове підтвердження - кожне натискання віртуальна клавіатура буде видавати звуковий сигнал.
  2. Включити цифрову клавіатуру - включає додаткові кнопки праворуч. За допомогою її вироблялося в минулій статті.
  3. За допомогою кнопок - задає введення при натисканні лівої кнопки миші.
  4. Наведення вказівника на клавіші - введення символу відбувається при наведенні на нього курсора миші, з можливістю вибору тривалості наведення.
  5. Сканування клавіш - виділення діапазону кнопок в один рядок по всій ширині, потім після натискання клавіш вибору, відбувається сканування по вибраному рядку в меншому діапазоні до натискання необхідної кнопки . Можна задати швидкість сканування.
  6. Прогнозування тексту - опції дозволяють при наборі перших букв пропонувати варіанти слів і ставити пробіл після них.

  Прогнозування тексту - опції дозволяють при наборі перших букв пропонувати варіанти слів і ставити пробіл після них

  Після зміни параметрів, не забуваємо натиснути OK.

  Ще хотілося б відзначити, що при натисканні Fn за місце цифр з'являються кнопки F1-F12. при включенні цифрової клавіатури щоб отримати доступ до цифр натисніть Num Lock.


  У Windows 7, 8 відмінностей в екранній клавіатурі практично немає за винятком того, що у вісімці є ряд додаткових кнопок для поліпшеного управління. Це кнопки Nav (перейти), Mv Up (вгору), Mv Dn (вниз), Dock (закріпити), Fade (зникання).


  Ось ми і розглянули всі способи, як включити екранну клавіатуру на Windows 7, 8, а також процес запуску, відключення її автозавантаження. Віртуальне пристрій введення повністю імітує дії кнопок звичайної клавіатури з можливістю настройки під свої потреби.

В даному огляді я розповім про екранних клавіатурах і про те де їх краще завантажити на свій ПК. Екранна клавіатура - це віртуальна версія звичайного пристрою введення, яка відображається на дисплеї комп'ютера і може управлятися мишею, стилусом або за допомогою сенсорного екрану . Використовується таке ПО, коли фізична клавіатура недоступна або не може задовольнити потреби користувача, або для забезпечення підвищеного рівня безпеки.


У плані безпеки скачати екранну клавіатуру варто, щоб захиститися від різного шкідливого ПО: клавіатурних шпигунів , Логгерів буфера обміну і т.п.

Якщо користувачеві потрібен екранний введення , Найпростішим і зручним варіантом стане застосування стандартної віртуальної клавіатури Windows . Їх навіть дві: одна повноцінна, що імітує всі клавіші справжнього пристрою, друга - урізана, планшетні. Якщо функціоналу цих програм не вистачає або не влаштовує їх дизайн, можна скористатися альтернативними екранними клавіатурами.

Comfort On-Screen Keyboard - віртуальна клавіатура на екрані

Продукт компанії Comfort Software - це платний варіант екранної клавіатури, що володіє найбагатшим набором функцій. Програма підходить для використання на будь-яких комп'ютерах, в т.ч. і планшетних, під керуванням Windows.

Головна перевага цієї екранної клавіатури - великий асортимент тим оформлення. Можна підібрати самі різні форми і забарвлення клавіш, в т. ч. вид ергономічної клавіатури і клавіатурний тренажер із зазначеними зонами різних пальців. Крім того, кожен з варіантів можна доповнить


Єльне відрегулювати під свої потреби.

Зручність використання Comfort On-Screen Keyboard забезпечується наступними функціями:

 1. Завантажити програму можна на офіційному сайті розробника - http://ru.comfort-software.com.
 2. Встановивши її, потрібно зайти в налаштування і відрегулювати екранну клавіатуру - вибрати стиль оформлення, мовну розкладку, швидкі клавіші, затримку автоскритіе, звуки і т. Д.
 3. Після цього клавіатура буде автоматично вискакувати, коли потрібно буде щось надрукувати.

Детальна інструкція по завантаженню, встановлення та налаштування програми:

Click-N-Type - скачайте просту екранну клавіатуру

Click-N-Type - це безкоштовна екранна клавіатура з дуже простим дизайном. Мінімалізм - це її основна перевага; завдяки такому стилю програма не втомлює користувача при тривалій друку.


Мінімалізм - це її основна перевага; завдяки такому стилю програма не втомлює користувача при тривалій друку

Програма націлена на людей з обмеженими можливостями . Для них розроблена ціла система спрощення друку:

 • передбачення слів і автозаповнення поля введення, конфігурується за допомогою макросів;
 • автоматичне введення пробілу;
 • режим AutoClick, при якому натискання на клавішу відбувається із затримкою - це корисно, якщо немає можливості швидко і точно потрапляти по кнопках;
 • режим сканування - програма сама вибирає потрібну клавішу , «Націлився» на неї по трьох осях, користувачеві залишається тільки клікнути;
 • озвучування натиснутих клавіш.
 1. Завантажити програму для введення з екрану можна з офіційного сайту - http://cnt.lakefolks.com.
 2. Встановлюється екранна клавіатура з-під облікового запису адміністратора.
 3. Додатково потрібно завантажити і встановити розширення - систему вгадування слів, розкладки для мов, відмінних від англійської, і т. Д.
 4. Програма не вимагає складної настройки - достатньо відрегулювати розмір вікна програми і вибрати режим введення, після чого можна починати друкувати.

Dasher - вводить текст рухами очей і миші

Dasher - це екранна клавіатура з Інтелектуальне введення тексту, доступна для систем Windows, MacOS, * nix і портативних пристроїв . Вона дозволяє швидко і зручно друкувати за допомогою будь-якого вказівного пристрою.


Вона дозволяє швидко і зручно друкувати за допомогою будь-якого вказівного пристрою

Особливість програми в тому, що вона не вимагає ніяких натискань - потрібно лише наводити курсор на букви, і слова будуть будуватися самостійно. Побачити, як це працює, можна на відео:

Швидше за все набираються найбільш поширені слова або комбінації букв з словника . У міру використання клавіатури програма самонавчається, і з кожним разом набирати текст стає все простіше.

 1. Завантажити клавіатуру Dasher можна тут: http://www.inference.phy.cam.ac.uk/dasher/russian.
 2. Там же можна спробувати програму в браузері, якщо він підтримує Java.
 3. Користуватися клавіатурою дуже просто: спочатку є список всіх букв вибраної мови, потрібно навести курсор на першу букву слова, потім в тій же секції відшукати таку букву і т. Д., Поки не буде завершено написано.

Спочатку користуватися екранною клавіатурою буде незручно, але пристосувавшись, можна навчитися друкувати практично так само швидко, як і на повноцінному пристрої.

для звичайного користувача з нормальною моторикою і звичним кількістю пальців це питання на перший погляд може здатися дивним. Але ж є й інші люди, у яких пальці не мають потрібної рухливості, або і зовсім деякі з них відсутні на одній або обох руках. Для них єдиний спосіб вийти в інтернет - завантажити електронну клавіатуру, і тоді з'явиться можливість відправки електронного листа , Потрібного сайту або спілкування з одним з соціальної мережі.

Це безперечно потрібна річ. І якщо електронну клавіатуру скачати, а не набирати текст на звичайній, то вона може запобігти навіть вторгнення хакерів на комп'ютер.

Простому користувачеві вже неможливо уявити собі роботу за комп'ютером без клавіатури. Вона міцно увійшла в наше життя, і якщо раптом цей гаджет перестає працювати, наприклад, від пролитої кави, то все, робота стопориться.

Але якщо завантажити електронну клавіатуру безкоштовно, то вона виручить в цій складної ситуації багатьох, якщо з якихось причин неможливо набрати текст через вихід з ладу клавіатури.

До такого софту відноситься чудова програма Hot Virtual Keyboard , Давайте поговоримо про неї детальніше.

Перейти на офіційний сайт програми

Ця електронна клавіатура і її можливості на порядок вище простих гаджетів:

 • вміє в автоматичному режимі завершувати слово, яке ви збиралися написати;
 • Вміла настройка поєднань клавіш дозволить виконувати деякі необхідні дії;
 • Вибір стилів оформлення величезний, вона підтримує розкладку безлічі мов, та й не тільки це.

Скачайте файл і встановіть його на комп'ютер, потім можна перейти до налаштувань:

 • Встановіть мову програми і її вид;


Встановіть мову програми і її вид;

Всі дії на електронній клавіатурі проходять аналогічно звичайній, тільки вводити літери і символи доведеться курсором миші так, як вказано на малюнку нижче. Якщо курсор утримувати довго, то символ буде вводитися багаторазово;

Якщо курсор утримувати довго, то символ буде вводитися багаторазово;

 • Оберіть мову введення так, як це на малюнку показано стрілочкою. Розташування на віртуальній клавіатурі символів буде різним, залежно від налаштованого мови введення;
 • Можна розташувати клавіатуру внизу або вгорі екрану. А все відкриті вікна відкритих програм будуть розташовані так, що клавіатуру буде видно в будь-якому випадку;
 • Якщо є бажання освоїти сліпий друк, то можна налаштувати і цю опцію: зайти в параметри → оформлення → клавіші. Тут включити кнопку «Розфарбувати зону пальців». Тобто ті позиції, які можна натиснути одночасно, будуть підфарбовані в один колір;


Тобто ті позиції, які можна натиснути одночасно, будуть підфарбовані в один колір;

Щоб налаштувати введення друкованих букв або інші символи, так само як і на звичайній клавіатурі слід активувати клавішу Shift, і на екрані ви побачите заголовні букви , Що б знову переключитися, потрібно натиснути ту ж клавішу.


Щоб налаштувати введення друкованих букв або інші символи, так само як і на звичайній клавіатурі слід активувати клавішу Shift, і на екрані ви побачите  заголовні букви  , Що б знову переключитися, потрібно натиснути ту ж клавішу

Особливості роботи на електронній клавіатурі

Деякі користувачі, особливо ті, які тільки починають роботу за комп'ютером, дивуються: а чому символи і букви розташовані так дивно? Можливості цієї програми дозволяють налаштувати розташування символів і букв в такому порядку, як хочеться користувачеві. Наприклад, виставити букви в алфавітному порядку. Для активації цієї опції перейдіть в «настройку швидких клавіш »І натисніть на ту клавішу, яку слід переставити. В контекстному меню вибираємо «заміна», і вказуємо, на який символ або букву її потрібно замінити. детально:

 • Починається буквений ряд з букви Й в російській розкладці або буквою Q в англійській. Якщо ви хочете, щоб замість них набиралася А (F), то натисніть на опцію заміни, і виберете F, і натисніть на цю опцію. Після того, як перерозподіл налаштоване, збережіть налаштування у файлі, натиснувши на опцію «зберегти як», і можна набирати за новими створеним вами правилами.


Після того, як перерозподіл налаштоване, збережіть налаштування у файлі, натиснувши на опцію «зберегти як», і можна набирати за новими створеним вами правилами

Така можливість зміни клавіш доступна тільки в електронній клавіатурі, для простих гаджетів це не передбачено.

Але це не всі переваги програми. Є й інші дуже корисні функції:

 • Можна налаштувати виконання певного макросу;
 • Вставити текст за допомогою всього однієї клавіші;
 • Запустити потрібне програмне забезпечення;
 • відкрити потрібну web сторінку;
 • Підключення або відключення інтернету;
 • керувати звуковими ефектами , Монітором тощо.

Напевно багатьом сподобатися настройка авто заповнення слів. Для цього потрібно налаштувати підказки, і після цього програма буде вивчати вашу манеру набору слів, і наступного разу запропонує заповнити потрібне слово без набору клавіш на екрані. Всі слова заносяться в словник, і заміна буде видна над вікном програми. Можна окремо завантажити електронну клавіатуру і словник до неї тієї мови, якою буде проходити набір слів.


Ви що-небудь чули про кіберзлочинців? Напевно. І вони вміють красти ваші особисті дані саме від натискання клавіш на звичайної клавіатурі ноутбука. Зазвичай це відбувається від завантаженого сумнівного софта, і разом з ним на комп'ютер потрапляє шпигун, який і буде красти ваші дані і передавати злочинцеві. Це можуть бути паролі, номери банківських карт та ін. Але такого не трапиться, якщо користуватися електронної клавіатурою . Деякі банківські структури пропонують заповнити свої особисті дані саме на електронній клавіатурі.

А якщо у вас є мобільні пристрої , То набрати інформацію без неї просто неможливо: необхідно використовувати тільки набір на електронній клавіатурі.

Вконтакте

Екранна клавіатура - це клавіатура, яка розташована на екрані вашого комп'ютера, ноутбука, планшета, смартфона або іншого пристрою. як і звичайна клавіатура , містить повний набір необхідних букв, символів і цифр. Натискання на клавіші виробляються за допомогою курсору миші, а якщо екран пристрою сенсорний, то за допомогою пальців або стилуса.

Сьогодні існує досить великий вибір віртуальних клавіатур, які часто різняться зовнішнім виглядом . Деякі з них платні. Безкоштовний аналог такої програми існує в операційних системах Windows , Але про нього я розповім трохи нижче. А поки ж відповім на один дуже популярний серед користувачів питання.

Для чого потрібна така клавіатура?

Я прекрасно розумію, чому з'явився таке питання. Я і сам колись використовував саму звичайну механічну клавіатуру, але в Останнім часом все частіше почав вдаватися до використання екранної. Причин для цього - безліч і ось найбільш популярні з них.

 • В першу чергу віртуальна клавіатура знадобиться вам тоді, якщо у вас немає її механічного аналога або остання в самий підходящий момент просто наказала довго жити.
 • По-друге, програмна версія клавіатури необхідна, якщо не працює одна або кілька кнопок. Припустимо, у вас перестала працювати кнопка «Пропуск». Що робити? Можна, звичайно, копіювати пробіл з різних документів і текстів, але це, погодьтеся, нерозумно. Тимчасово вирішити проблему допоможе екранна «клава», хоча довго нею користуватися досить проблематично, тому що незручно.
 • Екранною клавіатурою часто користуються люди, які мають проблеми з рухливістю пальців, а також без наявності оних.
 • Нарешті, цей вид клавіатури дозволяє боротися з кейлоггер. Для тих, хто забув, що це таке, нагадую: кейлоггер - шкідлива програма , Встановлена ​​на комп'ютер користувача, яка збирає всю інформацію, надруковану на клавіатурі і відправляє її зловмисникові. Часто серед набраної інформації виявляються паролі від акаунтів соціальних мереж , поштових серверів і навіть пластикових карт. Наявність кейлоггера може обійтися користувачеві дуже дорого. Втім, згідно з численним заявою , Віртуальна клавіатура не завжди в змозі захистити користувача, оскільки сучасні кейлоггери вміють робити, де нерідко вказується цінна інформація.

Як включити екранну клавіатуру?

Як я писав вище, екранна клавіатура вбудована в операційну систему. Я покажу приклад її запуску на основі Windows 7.

Натискаємо на кнопку «Пуск», далі вибираємо розділ «Усі програми», підрозділ «Стандартні» - «Спеціальні можливості» - «Екранна клавіатура». Після цього перед вами з'явиться такого виду віконце з кнопками, що копіює звичайну механічну клавіатуру.


Після цього перед вами з'явиться такого виду віконце з кнопками, що копіює звичайну механічну клавіатуру

Її можна запустити і іншим способом. Для цього треба зайти в «Панель управління», виберіть підрозділ «Центр спеціальних можливостей »І натисніть на кнопку« Включити екранну клавіатуру », як це показано на скріншоті.


Для цього треба зайти в «Панель управління», виберіть підрозділ «Центр  спеціальних можливостей  »І натисніть на кнопку« Включити екранну клавіатуру », як це показано на скріншоті

Є і третій, причому найпростіший метод. Натисніть кнопку «Пуск», в віконце «Знайти програми та файли» додайте словосполучення osk.exe і натисніть Enter.


exe і натисніть Enter

Якщо вам необхідно, що б панель завантажувалася разом із завантаженням операційної системи, зайдіть в розділ «Параметри».

Впоралися? Молодці, адже складного в даному процесі нічого немає. Як, втім, в використанні віртуальної клавіатури. Однак тут є пара цікавих нюансів. По-перше, працює вона паралельно з вашою основною (читай - механічної) клавіатурою. По-друге, деякі версії не дозволяють перемикатися між мовами. Перемикання між англійською та російською може здійснюватися як за допомогою панелі управління в операційній системі , Так і за допомогою натискання на кнопку Win (Логотип Microsoft).

Питання по темі задаємо через коментарі.

Схожі статті

Як включити екранну клавіатуру?
Ви що-небудь чули про кіберзлочинців?
Для чого потрібна така клавіатура?
Що робити?
Як включити екранну клавіатуру?
Впоралися?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача