Статьи

Росіяни закрили в'їзд вантажівкам через збій програми

Фото: Держприкордонслужба України

Росія знову закрила кордон для вантажівок з України https://cdn.segodnya.ua/img/article/11241/85_main_new.1521624606.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11241/85_tn.1521624606.jpg 2018-03-21T11: 29: 38 + 02: 00 Харків у Харківській області на кордоні в черзі зібралися десятки фур

Вранці 21 березня в Харківській області на кордоні з Росією зібралася черга з більш ніж 40 фур, яким росіяни не дозволяють в'їзд в РФ.

Як повідомили в Держприкордонслужбі України, російська сторона припинила пропуск вантажних автомобілів, пояснюючи це збоєм у програмному забезпеченні митних органів.

В результаті на контрольно-пропускному пункті "Гоптівка" застрягли 45 фур, і ще 35 стоять в Сумській області.

Українські прикордонники звернулися до водіїв, які планували їхати в Росію, проханням враховувати ситуацію, що склалася і по можливості вибирати інші маршрути.

Нагадаємо, росіяни вже перекривали припинила пропуск великогабаритних вантажних автомобілів з України 17 лютого.

Тоді в Росії не дали ніяких пояснень, а українські прикордонники пізніше заявили про поломку рентгенівського обладнання у сусідів. Тим часом, в чергах стояла багатокілометрова черга з 150 вантажівок.

Крім того, виникали проблеми і в районі автомобільного пункту пропуску "Троєбортне" на російсько-українському кордоні, де збиралися черги з більш ніж 250 вантажівок.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.