Статьи

Робота для старту в Америці, перші роботи в США

Автор: Alexander Hvastovich 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:21:06 (Посилання відкриється в новому вікні)

Всім привіт! З вами Хвастовічі Олександр, провідний блогу «Hvastovich Live». Сьогодні зі мною Сергій, який подивився моє останнє відео з одним з передплатників, про те як йому було важко приїхати в Долину і знайти роботу. Зараз Сергій розповість про інші альтернативи заробітку в Америці. І це, насправді добре для старту роботи. Ми поговоримо про це в цілому.

- Якщо не секрет, Сергій, ви звідки, як давно в Америці?

- Як уже озвучено, звуть мене Сергій. Я приїхав з Росії три роки тому, починав з таких робіт, як Dishwasher в Південній Кароліні. Потім переїхав до Чикаго, там працював вантажником. Взагалі, я вважаю, що це найкраща робота, яку тільки можна знайти для початку без англійської. Я там одночасно мив машини і працював на будівництві. Будівництво знайти в Чикаго не складно, там завжди потрібно. Вантажники теж, в принципі, завжди потрібні. Я там працював, працював, працював, заробляв вантажником, здається 12 доларів на годину. А власник мийки брав від заробленої суми частина собі, а решту ділив, неважливо, хто скільки відпрацював. Так вийшло, що я там заробляв 3 долари на годину. У мене не було вибору, у мене були деякі борги. За 6-7 днів роботи в тиждень виходило близько 600 доларів. Єдине, там оренда дешева, я там знімав кімнату за 200 доларів. І їжа там дешева, там багато польських, арабських магазинів. Потім шукав інші варіанти, тому що борги у мене якось не віддавалися з таким заробітком. І я знайшов на http://chicago.ru/ , Де я знайшов і роботу вантажника ...

- Так у тебе не було мови, виходить, що ти саме через такий сайт роботу шукав?

- Так, я давно планував приїхати в Америку, бо я не бачив себе в Росії. Я просто зробив для себе такий вибір, що я хочу тут жити, розвиватися, працювати. Я не можу сказати, що в Росії все погано і жахливо, можна всюди розвиватися і працювати, але я вибрав для себе Америку. Так, англійський у мене був дуже поганий, тому мене влаштовували лише ті заходи. Мені потрібно було, по-перше, працювати там, де я можу більше заробляти, по-друге, де я англійська зможу підтягувати. Тому що на інших роботах я ніяк його не міг підтягувати, я приїхав в Америку і розмовляю російською. Я сам себе за це соромив. Який тоді сенс був сюди приїжджати, якщо серед своїх жити? Потім я знайшов, правда, теж через http://chicago.ru/ , Роботу, в якій було написано 1000 доларів в тиждень і купа знаків оклику. Я думаю: «Невже це правда! Дай-но я подивлюся! »І я дивлюся перші коментарі:« Ось, за тренінг не сплачується, це якийсь розлучення, фуфло. У всіх американських компаніях платять за тренінг, а тут не платять ». Але у мене не було особливого вибору, я подзвонив. Вони мені пояснили, що це робота електриком. Я приблизно цим займався, працював помічником електрика, «дай-принеси-іди». Я подумав, що це відмінно, я готовий весь тиждень працювати, щоб 1000 доларів отримувати проти тих 600, які отримував на попередній роботі. Я приїхав, і мені сказали, що це підключення до інтернету, телебаченню. Там потрібні свої інструменти, своя машина. Я кажу, що у мене всього цього немає, і я взагалі бомж, та й англійська у мене так собі. Мені сказали, що нічого страшного, але доведеться вибрати, їхати в Міссурі, Сент-Луїс, або в Луїзіани, так як там особливо не потрібна англійська, там є наші, і машину мені дадуть з документами, ще й гроші на їжу на перших порах , тому що за тренінг не сплачується, за умови, що я потім це все віддам. Я кажу: «Дуже добре, дякую!»

- Прикольно! Тобто це такі чуваки, у яких ти купуєш інтернет, вони приходять з роутером, а ти приходиш, встромляєш його і настроюєш?

- Так, тут кабельні компанії поділили всю Америку на частини. В одній частині Comsast, у другій Time Warner, в третій частині - Cox. І дуже рідко, коли дві компанії працюють на одній території, тобто це монополісти. Тільки у них може бути інтернет хороший, тільки у кабельних компаній.

- Тому в Америці такий поганий інтернет, насправді.

- Так, саме кабельний. Fiber тільки починається.

Переїхати в США складно, але є категорії людей, яким це доступно:

- Інвестори. Досить вкласти від 1 мільйона доларів і через 2 роки всі члени сім'ї отримають статус постійного жителя США (віза EB-5).

- Також можна відкрити філію існуючої компанії в Америці або ж купити готовий бізнес в США (Від $ 100 000). Це дасть право на отримання робочої візи L-1, яку можна обміняти на грін-карту.

- Відомі спортсмени, музиканти, письменники та інші екстраординарні люди можуть переїхати за робочою візою O-1 .

- У разі утиску з боку держави за релігійною, політичною причини або ж принижень через приналежність до гей-меншин, ви можете запитати політичний притулок в США (Asylum).

- На короткий час можна перебувати на території США по туристичній візі B1 / B2.

- Також можна отримати другу вищу освіту в США, провчившись 1-3 роки.

Напишіть нам , Якщо ви хочете емігрувати в США і підходите по одному з пунктів вище. Ми співпрацюємо з перевіреними імміграційними адвокатами і бізнес-брокерами, які допоможуть реалізувати ваші мрії.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Якщо не секрет, Сергій, ви звідки, як давно в Америці?
Так у тебе не було мови, виходить, що ти саме через такий сайт роботу шукав?
Який тоді сенс був сюди приїжджати, якщо серед своїх жити?
Тобто це такі чуваки, у яких ти купуєш інтернет, вони приходять з роутером, а ти приходиш, встромляєш його і настроюєш?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.