Статьи

Робочий скрипт-ротатор банерів на PHP

  1. Скрипт-ротатор банерів на PHP
  2. замість післямови

З розумом розпорядитися місцем на сайті, прокручувати кілька банерів в одному місці, ось що таке ротація реклами. І варіантів її реалізації величезна кількість від найпростіших скриптів до ефектних слайд-шоу. І ми б рекомендували спробувати, якщо не всі існуючі, то хоча б десяток різнопланових скриптів.

банерів

Скрипт-ротатор банерів на PHP

А почати рекомендуємо з простого PHP - скрипта, який відображає рекламні банери в випадковому порядку. Код не вимагає настройки, і може містити від двох і більше HTML- контейнерів. Копіюємо і вставляємо наступний код в тіло шаблону:

<? Php $ banners = array ( '# 1_контейнер', '# 2_контейнер', '# 3_контейнер'); echo $ banners [array_rand ($ banners)]; ?>

Між символами апострофа (# 1 ... 3 контейнер) вставляємо вихідний код банерів. Кількість може варіюватися, важливо лише зберегти структуру і логіку PHP- скрипта.

замість післямови

Варто відзначити, що вищевказаний скрипт-ротатор має істотний недолік, який не дозволяє коректно працювати з активним кешування на сайті . Для відвідувача відобразиться збережена копія сторінки з випадковим банером, що зміниться тільки при обнулення кеша!

поділіться з друзями:

Php $ banners = array ( '# 1_контейнер', '# 2_контейнер', '# 3_контейнер'); echo $ banners [array_rand ($ banners)]; ?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача