Статьи

Робочий скрипт-ротатор банерів на PHP

  1. Скрипт-ротатор банерів на PHP
  2. замість післямови

З розумом розпорядитися місцем на сайті, прокручувати кілька банерів в одному місці, ось що таке ротація реклами. І варіантів її реалізації величезна кількість від найпростіших скриптів до ефектних слайд-шоу. І ми б рекомендували спробувати, якщо не всі існуючі, то хоча б десяток різнопланових скриптів.

банерів

Скрипт-ротатор банерів на PHP

А почати рекомендуємо з простого PHP - скрипта, який відображає рекламні банери в випадковому порядку. Код не вимагає настройки, і може містити від двох і більше HTML- контейнерів. Копіюємо і вставляємо наступний код в тіло шаблону:

<? Php $ banners = array ( '# 1_контейнер', '# 2_контейнер', '# 3_контейнер'); echo $ banners [array_rand ($ banners)]; ?>

Між символами апострофа (# 1 ... 3 контейнер) вставляємо вихідний код банерів. Кількість може варіюватися, важливо лише зберегти структуру і логіку PHP- скрипта.

замість післямови

Варто відзначити, що вищевказаний скрипт-ротатор має істотний недолік, який не дозволяє коректно працювати з активним кешування на сайті . Для відвідувача відобразиться збережена копія сторінки з випадковим банером, що зміниться тільки при обнулення кеша!

поділіться з друзями:

Php $ banners = array ( '# 1_контейнер', '# 2_контейнер', '# 3_контейнер'); echo $ banners [array_rand ($ banners)]; ?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.