Статьи

Рішення найбільш популярних проблем пов'язаних з налаштуванням Смарт ТВ.

  1. Підключення телевізора до Інтернету.
  2. Налаштування Смарт ТВ - проблема з роутером.
  3. Оновити програмне забезпечення телевізора, як рішення проблем з СМАРТ ТВ.
  4. Скидання налаштувань до заводських на телевізорі.
  5. Оплата Інтернету, проблеми у провайдера.
  6. Звернення в тех. підтримку.

У багатьох сучасних телевізорах присутній фукция Смарт ТВ, ця функція надає можливість перегляду відео, веб сторінок безпосередньо з телевізора без використання комп'ютера або ноутубках. Не дивлячись на всю простоту використання і настройки Смарт ТВ існує багато підводних каменів, які можуть не дати вам насолодитися цією функцією. У цій статті я розповім про основні проблеми при налаштуванні Смарт ТВ, а так само способи їх вирішення.

Підключення телевізора до Інтернету.

Почнемо з підключення до мережі телевізора. Найкращий спосіб для використання Смарт ТВ це підключити телевізор через роутер до Інтернету. Тобто мережевий кабель провайдер підключається в WAN порт роутера, на роутері налаштовується Інтернет, а вже потім до роутера підключається телевізор (не важливо буде використовуватися мережевий кабель або Wi-Fi мережу).

Тобто  мережевий кабель провайдер підключається в WAN порт роутера, на роутері налаштовується Інтернет, а вже потім до роутера підключається телевізор (не важливо буде використовуватися мережевий кабель або Wi-Fi мережу)

АБО

АБО

Просто багато наївно вважають, що встромивши мережевий кабель провайдера в телевізор у них все запрацює, насправді у деяких дійсно запрацює, якщо ваш провайдер надає Динамічний IP, але у більшості використовується протокол PPPoE, PPtP, L2TP. Ці протоколи як мінімум на увазі введення логіна і пароля для підключення до мережі Інтернет. Тому якщо ваш провайдер використовує один з цих протоколів (таких я думаю більшість), то просто встромивши кабель провайдера в телевізор Смарт ТВ не запрацює, необхідно використовувати роутер. Способи підключення телевізора до Інтернету описані в статті - Як підключити телевізор до Інтернету .

Налаштування Смарт ТВ - проблема з роутером.

Раз вже торкнулися роутерів з ними теж можуть бути проблеми. До мене звернувся знайомий з проханням налаштувати Смарт ТВ, здавалося б що може бути простіше ... я спробував дати якісь поради по телефону, але він стверджував, що у нього нічого не виходить, довелося приїхати до нього і розбиратися. У нього використовувався Wi-Fi роутер, який роздавав Інтернет і до нього вже був підключений по Wi-Fi ноутбук. При спробі підключитися до Wi-Fi, телевізор видавав повідомлення, що не може отримати мережеві настройки. Як так?! Адже ноутбук працює. Спробував вручну прописати мережеві настройки на телевізорі - марно. У підсумку вирішив скинути настройки роутера до заводських і налаштувати його заново- марно. Спробував, для тесту, роздавати Інтернет з планшета по Wi-Fi і підключитися до нього телевізором - запрацювало, телевізор успішно підключився по Wi-Fi до планшета і виходив в Інтернет. Тепер було зрозуміло точно, що проблема з роутером, вирішив оновити прошивку роутера- допомогло. Так і не зрозумів чому ноутбук працював по Wi-Fi, а телевізор немає, але допомогло оновлення прошивки роутера. Так що при вирішення проблем з налаштуванням Смарт ТВ не забувайте про мережевому обладнанні.

Оновити програмне забезпечення телевізора, як рішення проблем з СМАРТ ТВ.

Зіткнувся з ситуацією, коли телевізор успішно підключився до роутера, але ось зайти в Смарт ТВ не вдавалося, вискакувала помилка (більш докладно описано в статті ). Рішення було знайдено в оновленні прошивки телевізора. Оновлювати прошивку можна не тільки через Інтернет (це найлегший варіант оновлення ПЗ), але і за допомогою USB флешки. Для цього необхідно зайти з комп'ютера / ноутбука на сайт виробника ТВ, знайти модель вашого телевізора і скачавши останню версію прошивки скопіювати її на USB флешку, після цього в меню телевізора вибрати оновлення ПЗ з USB флешки. Надалі завжди використовуйте останню версію програмного забезпечення на телевізорі.

Скидання налаштувань до заводських на телевізорі.

Оскільки ми з вами не вважаємо потрібними читати інструкції до телевізора і звикли налаштовувати все досвідченим шляхом - методом проб і помилок, не зайвим буде використовувати функцію скидання до заводських налаштувань. Бувають випадки, коли ви або ваш / чужа дитина, що то натискати на пульті управління телевізора, в слідстві чого Смарт ТВ перестав працювати або виникли якісь інші проблеми з телевізором. Але розібратися і повернути все як було буває складніше, ніж налаштувати з початку. Знайте, що у кожного телевізора є функція скидання налаштувань до заводських, яка поверне всі налаштування до моменту його покупки.

Оплата Інтернету, проблеми у провайдера.

Не потрібно забувати перевірити чи оплачений у вас Інтернет на місяць, чи немає проблем у провайдера з Інтернетом.

Звернення в тех. підтримку.

Крайній спосіб вирішення проблем з Смарт ТВ - звернення до тих підтримку виробника телевізора. У моїй практиці був випадок, коли на телевізорі не запускати Смарт ТВ. При виборі Смарт ТВ телевізор просто показував чорний екран і все. Було перевірено всі, що тільки можливо, але Смарт ТБ не працював. Довелося звертати в тех. підтримку виробника телевізора. Думав, що доведеться довго чекати, пояснювати, але все виявилося досить швидко і оперативно, справа в тому, що на деякі телевізори виробник може підключатися віддалено. Тобто в тих підтримку у мене запитали серійний номер телевізора, віддалено підключилися до нього і вирішили проблему. Проблема виявилося в програмному забезпеченні телевізора і я як користувач її б не вирішив. В результаті Смарт ТВ заробив, але думки з приводу того, що виробник може ось так легко підключитися і лазити в телевізорі, мене не покидала, адже в деяких моделях є відеокамера, тобто за вами можуть підглядати ... але це тема вже іншої статті, головне проблема зі SMART TV була вирішена.

У цій статті я описав все зустрічаються мені проблеми в налаштуванні Smart TV на телевізорі. Якщо у вас є інші рішення або питання з налаштуванням Смарт ТВ можете писати про них в коментарі.

Я дуже сподіваюся, моя стаття допомогла Вам! Прохання поділитися посиланням з друзями:


Як так?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.