Статьи

Рибні котлети з цибульним гарніром

Gal4oNek Кухарчук 6 рівня

  • 7 квітня 2013, 13:45
  • 8989

Купила я тут філе товстолобика. Філе найсвіжіше, красиве. Без луски і кісток. Але ось біда, довгі поздовжні кістки в спині там все-таки були. А мої домашні - "балувані". Рибку їм виключно без кісточок підвалу! Порізала я філе на шматочки і спробувала повисмикувати кісточки. Навіть після невдалої спроби висмикнути руками - взяла плоскогубці, але і вони не допомогли. Один плюс в цій невдачі - риба дійсно була свіжою! Ось і вирішила котлеток рибних наваять. Але захотілося чогось незвичайного. Знайшла один рецепт в і-неті. Привернуло те, що котлети НЕ смажилися, а запікалися в духовці. Та й гарнір цибульний дуже зацікавив. Котлети чоловік з доцей сміли в мить (через 30 хвилин після фотосесії їх уже не було), ледве встигла дві штуки урвати. А потім мені довелося за цибулею терміново йти, щоб чоловікові ще цибулевого гарніру приготувати. На жаль фотик помер і доводитися мобілкою викручуватися, так, що пардон за не дуже якісні фотки, але котлетки виходять дуже смачні і не поділиться ними я Пристая не могла! Пригощайтеся!

Пригощайтеся

А тим часом котлетки теж були готові. Тепер один відступ. Результат мене кілька разачарован тим, що в процесі запікання з котлет витекло досить багато соку, в якому вони і запікати, а до кінця пріготоленія він весь випарувався. Я побоювалася, що котлети вийдуть сухими, але вони вийшли все одно соковитими. Але наступного разу я, мабуть, спочатку все-таки припече їх на сковорідці, щоб утворилася скоринка і весь сік залишився всередині. Ті, хто захоче приготувати такі-ж котлети нехай вирішують самі як краще вчинити.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.