Статьи

Ремонт жорстких дисків

  1. Ремонт і відновлення інформації з жорстких дисків

Жорсткий диск, або вінчестер - це найбільш складний компонент комп'ютера, призначений для запису і зберігання інформації. Головною характеристикою жорсткого диска є його ємність. Накопичувальне пристрій зберігає в собі всю наявну на комп'ютері інформацію - документи, програми, відеозапису, зображення і безліч інших даних.

Жорсткий диск прийнято вважати найкрихкішим і вразливим пристроєм всього ПК Жорсткий диск прийнято вважати найкрихкішим і вразливим пристроєм всього ПК. Його пошкодження може привести до небажаних наслідків, таких як повна або часткова втрата інформації, що зберігається. Розрізняють декілька категорій ушкоджень жорстких дисків. Залежно від походження несправності можуть бути фізичними, електричними або логічними.

До фізичних пошкоджень відносяться всі зовнішні і приховані дефекти, які можуть проявитися з часом. Логічні ушкодження найчастіше відбуваються з вини користувача при випадковому форматуванні носія, а також в разі постійних збоїв живлячих напруг. Найнебезпечнішим і складним в ремонті є електричне пошкодження жорсткого диска, яке, як правило, пов'язане з поломкою контролера. Варто зазначити, що кожен випадок індивідуальний і може мати різні наслідки, від невеликої подряпини на корпусі вінчестера до повної втрати всіх даних.

Для відновлення інформації можна скористатися спеціалізованими користувача програмами, яких на сьогоднішній день існує величезна кількість. При серйозному фізичному пошкодженні носія і подальшої втрати даних доцільним буде звернення в спеціалізовану компанію.

Основні причини поломки жорсткого диска, що призводять до втрати інформації, що зберігається:

  • Недостатня потужність блоку живлення;
  • Некоректні дії користувача (випадкове видалення даних);
  • Електричне ушкодження (стрибок напруги);
  • Механічні пошкодження (руйнування магнітного шару).

Ремонт і відновлення інформації з жорстких дисків

Відновлення даних жорсткого диска - це досить трудомісткий процес. Фахівцю необхідно копіювати всю інформацію з пошкодженого накопичувача на новий, а потім відновити структуру даних і файлової системи будь-якими відомими способами. Якщо у Вас виникли проблеми, пов'язані з втратою важливої ​​інформації на жорсткому диску, то кваліфіковані майстри нашої компанії готові виконати її відновлення в найкоротші терміни. Крім того, пропонуємо послуги з усунення фізичних дефектів жорстких дисків.

Наші фахівці допоможуть вам в більшості випадків вирішити проблему відновлення важливих файлів, виконають роботу максимально швидко і ефективно. Можливо відновлення видалених файлів, а також даних, втрачених в результаті збою роботи обладнання і програмного забезпечення, наприклад, після вірусної атаки. При замовленні відновлення інформації вам необхідно буде вказати наступне:

  • Причина втрати даних (вироблені операції і час втрати);
  • Тип носія (відновлення даних з флешки, жорсткого диска комп'ютера і т.д.)
  • Назви файлів (по можливості - вказати шлях), тип втрачених даних;
  • Критичні терміни відновлення файлів;
  • Носій, на який буде збережена відновлена ​​інформація (збігається з вихідним, інші варіанти - DVD, Flash).

Якщо ви хочете замовити ремонт жорсткого диска, адміністрування мереж або обслуговування комп'ютерів, дізнатися вартість відновлення даних з флешки і інших запам'ятовуючих пристроїв, а також проконсультуватися з фахівцем, звертайтесь за телефоном в Єкатеринбурзі: +7 (343) 381-99-90.

Ремонт жорстких дисків від 600 руб.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача