Статьи

Ремонт і діагностика жорстких дисків (HDD, вінчестерів) в Санкт-Петербурзі: зовнішніх, знімних (переносних)

Жорсткий диск (HDD) - один з найбільш складних компонентів сучасного комп'ютера Жорсткий диск (HDD) - один з найбільш складних компонентів сучасного комп'ютера. Власне, жорсткий диск сам є мінікомп'ютером - він має свій процесор, постійну (ПЗУ) і оперативну (ОЗУ) пам'ять, свою операційну систему, яка зберігається в недоступній для користувача зоні (службова зона). При старті накопичувач спочатку HDD завантажує свою операційну систему, перевіряє робочі параметри і тільки після цього відкриває доступ до призначених для користувача даних.

Сервіс-центр "Діком" здійснює ремонт жорстких дисків будь-яких виробників, в тому числі: Seagate , WD , Hitachi та інші. Основна функція накопичувача на жорстких магнітних дисках (HDD) оперативна робота з даними користувача в якості носія інформації. За невеликий термін розвитку технологій виробництва жорстких дисків їх ємність зросла в багато сотень разів, швидкості також зросли пропорційно обсягу. Хоча виробники жорстких дисків і підвищують надійність своїх виробів, трапляється, що HDD виходить з ладу і пропадає важлива інформація.

Для жорстких дисків характерні фізичні, електричні і логічні пошкодження, а також, пошкодження внутрішньої операційної системи. У більшості випадків, можливо тимчасово відновити працездатності HDD і зберегти з нього інформацію, але сам жорсткий диск в подальшому не придатний до роботи.

 • Пошкодження модулів службової інформації.
 • Жорсткий диск при запуску завантажує зі своєї службової зони інформацію необхідну для своєї роботи - паспорт, таблиці розміщення зон, таблиці прихованих дефектів, адаптивні параметри, SMART і т.д. Пошкодження одного з модулів може привезти до виходу вінчестера з ладу.

  З такою несправністю жорсткий диск не визначається або неправильно визначається в BIOS, неправильно показує свій обсяг, при цьому диск може стукати.

  Для відновлення жорсткого диска при даному типі несправності необхідно перезаписати модулі службової інформації на спеціальному обладнанні.

 • Вихід з ладу плати контролера
 • Вихід з ладу плати електроніки, в основному, відбувається під час збою електроживлення. Часто виходять з ладу мікросхеми комбодрайва (управління двигуна і звукової котушки).

  Ремонт жорсткого диска зводиться до відновлення або заміни плати-контролера.

 • фізичні ушкодження
 • До пошкоджень даного типу відносяться: механічні пошкодження роз'ємів і пошкодження корпусу. Пошкодження можуть бути прихованими: заклинювання шпиндельного двигуна, залипання магнітних головок на поверхні дисків, пошкодження магнітного шару дисків (пропили, подряпини).

  При цьому вінчестер може працювати більш шумно, не визначається в BIOS, стукає головками, шарудить.

  Якщо зовнішні пошкодження (роз'єми, збиті елементи) легко полагодити, то внутрішні пошкодження усунути як правило неможливо. При пошкодженні магнітного шару, можливо відновити інформацію з жорсткого диска, ремонт такого вінчестера вже неможливий.

 • Вихід з ладу блоку магнітних головок
 • Відбувається в результаті зовнішніх впливів (падіння, удари), перегрів або забруднення магнітних головок. Часто виходить з ладу мікросхема підсилювача-комутатора магнітних головок.

  При цьому вінчестер не визначається в BIOS, стукає головками.

  Може вийти з ладу тільки одна головка в блоці. При цьому вінчестер може правильно визначатися в БІОС, але не давати доступ до користувальницької зоні.

  Ремонт вінчестера з такими симптомами не має сенсу або неможливий, але відновити інформацію цілком можливо, для цього необхідно розтин зламаного диска і перестановка з такого ж справного диска-донора блоку магнітних головок.

  У процесі ремонту жорстких дисків використовуються технологічний процес, в результаті якого, вся інформація, яка містилася на диску до ремонту знищується У процесі ремонту жорстких дисків використовуються технологічний процес, в результаті якого, вся інформація, яка містилася на диску до ремонту знищується.

  Вартість ремонту HDD залежить від складності ремонту. Вартість електронних комплектуючих, якщо вони необхідні для ремонту, оплачується окремо і попередньо обговорюється з клієнтом.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача