Статьи

Ремонт роз'єму ноутбука

 1. Ремонт роз'єму живлення ноутбука
 2. Наслідки несправного роз'єму живлення
 3. Ремонт роз'ємів USB, RG45, аудіо ноутбука
 4. Ремонт аудіо роз'єму на ноутбуці
 5. Ремонт роз'єму ноутбука ціна

Комплейс виконує ремонт роз'ємів ноутбука - харчування, USB, звуку, мережі

Комплейс виконує ремонт роз'ємів ноутбука - харчування, USB, звуку, мережі. Термін ремонту 1-2 дня.

При підозрі на несправність роз'єму живлення спочатку необхідна діагностика самого ноутбука, а також блоку живлення. Часто буває, що проблема саме в блоці живлення, а не в роз'ємі і навіть в схемі управління живленням. І тільки після ідентифікації несправності слід переходити до ремонту роз'єму живлення ноутбука. Ремонт блоку живлення дешевше ніж роз'єму живлення.
Для ремонту будь-якого роз'єму роз'єму зазвичай необхідна повна розбирання ноутбука. Тому такий ремонт проводиться тільки в спеціалізованих сервісних центрах. Термін ремонту роз'єму від 1 до 2-х днів.

Ремонт ноутбуків в сервіс-центрі завжди кращий. У всякому разі ноутбук не зіпсують.

Ремонт роз'єму живлення ноутбука

Причини поломок гнізда харчування ноутбука

Ми зустрічали такі причини несправності роз'єму живлення

 • Брак при виробництві, неякісна пайка роз'єму
 • Удар або падіння, якщо ноутбук впав на роз'єм живлення з увіткненим блоком живлення
 • Використання не оригінального блоку живлення

Найпоширеніший міф: харчування на ноутбуці немає через те, що відпаявся контакт роз'єму живлення на платі. Якби у мене був паяльник, я б сам підпаяв. 98% несправностей по харчуванню в ноутбуках - це поломка роз'єму живлення зсередини. У 98% випадків потрібно міняти сам роз'єм (гніздо).

Особливості ремонту роз'єму живлення на ноутбуці в тому, що посадочні місця на платі мають строгу топологію. Під неї підійде тільки певний роз'єм, а видів випускаються роз'ємів дуже багато. Наприклад, ми купили набір з 20 «найпопулярніших роз'ємів живлення для ноутбуків». З цього набору ще жоден не став в нагоді.

З цього набору ще жоден не став в нагоді

Грамотно зроблені роз'єми живлення в ноутбуці ламаються рідко. Наприклад, ноутбуки HP, у яких роз'єм живлення виходить з ладу вкрай рідко. На відміну від ноутбуків HP, в ноутбуках Asus, Acer, Lenovo, Sony роз'єми живлення ламаються досить часто. У нашій майстерні по ремонту ноутбуків завжди є запас роз'ємів живлення для Asus і Acer.

Наслідки несправного роз'єму живлення

 • Ноутбук заряджається тільки при певному положенні штекера, мимовільне вимикання ноутбука
 • Ноутбук перестає заряджатися і як наслідок включається
 • Коротке замикання і вигорання самого роз'єму, а також перегорання частин материнської плати

Самостійний ремонт роз'єму живлення ноутбука

До нас приносили ноутбуки, в яких користувачі намагалися самі виправити проблему поганого роз'єму. Наприклад, підтикати роз'єм шматочками пластика, перемотували штекер ізоляційною стрічкою. Знаходили положення, при якому живлення на ноутбук надходить через поганий контакт. Але при цьому вхідні кола ноутбука піддаються жорстким неприпустимим впливів. Це різкі часті перепади напруги, які можуть призвести до непередбачуваних наслідків.

не користуватися даними пристосуваннями!
Вони можуть зіпсувати материнську плату або стати причиною пожежі. Вартість робіт можна подивитися на сторінці ремонту ноутбуків ціни . Але, ціна може уточнюватися.

Ремонт роз'ємів USB, RG45, аудіо ноутбука

Також ремонтуємо роз'єми аудіо, USB, RJ45 Ethernet і інші.

складність ремонту роз'єму USB ноутбука полягає в наступному. По-перше, всі роз'єми індивідуальні, мають різні посадочні місця і форму. Тому обов'язково потрібні донори, з яких потрібний роз'єм випаюється. По-друге, сучасні технології використовують безсвинцевої припій з високої температури плавлення. По-третє, багато роз'єми при монтажі вставляються із зусиллям. Витягувати їх важко, тому що отвори виготовлені без зазорів. Аналогічні проблеми існують при ремонті звукового роз'єму ноутбука і мережевого RJ45. При пошкодженні роз'єму USB може згоріти контролер USB. У такому випадку потрібно заміна контролера . Але це дорога і складна робота.

Ремонт аудіо роз'єму на ноутбуці

для ремонту звукового роз'єму ноутбука потрібно підбирати роз'єми з правильним типом контактів виявлення. Є нормальнозамкнутие, а також нормальноразомкнутие. Більш того, в різних ноутбуках аудіо роз'єми різні як за формою, так і за типом.

Якщо не вдається підібрати аудіо роз'єм, то можна поміняти роз'єми мікрофона і лінійного виходу. Рідко хто користується мікрофонним роз'ємом на ноутбуці. Якщо вам потрібніше лінійний вихід, можна замість несправного роз'єму Line out поставити роз'єм від мікрофонного входу.

Ремонт роз'єму ноутбука ціна

Скільки ж коштує ремонт ноутбука з заміною гнізда? Все залежить від роз'єму: харчування, аудіо, USB, мережі RJ-45.
Ремонт гнізда ноутбука, ціна 3000 руб.
Заміна звукового роз'єму, ціна 2500-3000 руб.
Ремонт USB роз'єму на ноутбуці, ціна 3000 руб.
Ремонтуємо роз'єми швидко 1-2 дня, даємо гарантію на ремонт від 1 міс.

З'ясувати можливість заміни роз'єму на ноутбуці можна через форму запиту. Вам обов'язково дадуть відповідь поштою. Вкажіть точно модель ноутбука, якщо знаєте.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача