Статьи

Ремонт і заміна акумулятора телефону в Києві, низькі ціни, швидко

Ремонт акумулятора телефону або смартфона - це складний технологічний процес, в якому є занадто багато ризиків того, що успішно закінчити ремонтні роботи не вдасться Ремонт акумулятора телефону або смартфона - це складний технологічний процес, в якому є занадто багато ризиків того, що успішно закінчити ремонтні роботи не вдасться. Однак за участю професіоналів в ремонті акумуляторної батареї - навіть неможливе стає цілком можливим! Сервісні центри по ремонту телефонів нечасто беруться за ремонт акумулятора, так як вважається, що легше купити нову батарею для смартфона, ніж займати фахівця своєю проблемою. Але що робити, якщо акумулятор для вашого мобільного телефону - достатній рідкісний, і тому ремонт дійсно необхідний?

Ремонт акумулятора мобільного телефону набуває особливо високу актуальність для клієнта, коли він розуміє, що в продажу годі й шукати ідентичного акумулятора, тому що їх серійний випуск давно зупинений виробником. У такому випадку фахівці Мегамастер готові зробити все можливе і неможливе, щоб ремонт смартфонів був результативним для вас!

Сучасні телефонні акумулятори набагато складніше не те, що простих батарейок, але навіть акумуляторів телефонів попереднього десятиліття. Старі нікель-кадмієві "банки", змінили куди більш потужні літій-іонні моделі, а в ланцюг харчування додався контролер заряду - мікропроцесор, який стежить за рівнем заряду і не дає йому піднятися вище допустимої норми або впасти до абсолютного нуля. Все це не тільки поліпшило якість роботи пристроїв, але і сильно ускладнило ремонт телефонів. Найчастішою проблемою є збій в роботі контролера, що вимагає або його перезавантаження / перепрошивки, або повноцінної заміни. Робота з контролером - це досить тонка операція, яка вимагає високого рівня навичок майстра. Ціна на ремонт акумулятора телефону залежить від виробника і моделі телефону - різні фірми використовують різні моделі контролерів і різні методи установки. Те ж саме відноситься і до термінів ремонту телефонів.

Втім, бувають випадки, коли акумулятор розряджається "в нуль" і перестає працювати, так як у нього не вистачає енергії навіть на те, щоб живити контролер батареї. Це може статися або через помилку контролера, або через необережних дій користувача після автоматичного вимкнення телефону. Ця проблема вирішується куди простіше, і ремонт смартфонів зазвичай займає всього лише пару годин.

Майстри сервісного центру "Мегамастер" мають досвід роботи як мінімум в 5 років, і ми обіцяємо, що ми зробимо все можливе для того, щоб ваш акумулятор був відремонтований і прослужив вам якомога довше.

Бувають і такі випадки, коли ремонт акумулятора мобільного телефону просто неможливий - або контролер неможливо замінити (що стає все більш актуальною в нових ультратонких моделях), або ж контролер допускає велику помилку і викликає перевантаження акумулятора (зазвичай проявляється у вигляді його здуття). У таких випадках заміна акумулятора телефону - це єдине можливе рішення. Також, радимо почитати про ремонт зарядного пристрою - зламаний блок живлення теж може викликати схожі симптоми.

Крім того, якість роботи акумуляторів знижується з часом - вже до другого року роботи багато хто з них мають меншим обсягом. Особливо це стосується китайських телефонів, які зазвичай використовують досить дешеві рішення. Тому рекомендується міняти акумулятори хоча б раз в півтора-два роки, особливо якщо ви інтенсивно користуєтеся телефоном.

У нашому сервісному центрі ви можете купити акумулятори всіх популярних брендів, а також батареї до більшості китайських смартфонів. Ми гарантуємо те, що куплений у нас акумулятор ідеально підійде до вашого телефону!

Але що робити, якщо акумулятор для вашого мобільного телефону - достатній рідкісний, і тому ремонт дійсно необхідний?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача