Статьи

Реліз книги «Прибутковий блог: створи, розкрути і зароби»

 1. Зовнішній вигляд
 2. Що всередині?
 3. Про що книга?
 4. Чому варто купити книгу?
 5. Де і як купити?
Новини блогу

12 серпня 2011р.

Отже, свіжовіддруковані книга вже у мене в руках і давайте я розповім що ж всередині «прибуткового блогу».

Моя перша підписана книга.

Зовнішній вигляд

За літнім приємна, позитивна обкладинка, була задумана мною відразу і вдало реалізована «Пітером». Всякі «хмарки», «олівчик» і «летять гроші» були відкинуті відразу як штампи і банальності. Книжка вийшла невелика в м'якій обкладинці, розміром з великий блокнот (~ 145х217 мм).

До речі, вгадайте що за сайт на моніторі ноутбука на колінах дівчини?

Що всередині?

У книзі 272 сторінок, прочитати книгу можна за 1-2 дня, а потім використовувати як довідник. При написанні я намагався дати побільше ідей, прийомів, рад і постарався позбавити від розлогих міркувань і нудних описів інтерфейсів сервісів. Порадувала верстка, шрифти, читати зручно, якість паперу.

Я сам люблю загинати, перегинати, писати на полях книг, тому не люблю громіздких подарочно-виставкових фоліантів. «Прибутковий блог» легко поміщається в сумках і портфелях і не чинить опір читацьким екзекуціям.

Про що книга?

книга «Прибутковий блог: створи, розкрути і зароби» про заробіток на блозі в широкому сенсі цього слова. Крім простих способів заробітку і монетизації (посилання, постові) описані більш складні і дохідні (послуги, продукти, вебінари).

Головна ідея книги в тому, щоб розповісти про блогінг як про захоплення яке приносить гроші або бізнесі який приносить радість.

Основні розділи книги:

 • Введення - тут ви можете дізнатися скільки я заробив в самий перший місяць роботи в інтернеті.
 • Глава.1 - тут ви дізнаєтеся що таке блоги і як з'явилося саме слово Blog, хто був першим блогером, і чому блогінг найкраще заняття в інтернеті.
 • Глава.2 - глава повністю присвячена заробітку на блозі, ця найбільша і найважливіша глава книги. Цей розділ містить всі можливі способи заробітку. Починаючи від продажу посилань і постових, закінчуючи то, ніж заробляю я сам і мої клієнти.
 • Глава.3 - як створити блог, починаючи від самого простого «Живий журнал» і «Blogger» (так них теж можна заробити). Закінчуючи створенням автономних блогів на WordPress.
 • Глава.4 - розкрутка блогу, в розділі описано не тільки інструменти просування. Але і приділяється увага головному - які показники для яких способів заробітку потрібно розкручувати.
 • Глава.5 - як вести блог, про що писати і як це робити з користю для читачів і задоволенням від процесу.
 • Післямова - напутнє слово читачам.

Завантажити повне зміст книги

Чому варто купити книгу?

При написанні книги у мене була мета - написати кращу книгу в своєму класі, зрозуміло, наскільки це у мене вийшло вирішувати вам, шановні читачі. А поки я приведу ще ряд особливостей і переваг книги:

Це перша книга в Рунеті, яка містить досвід і поради від відбулися блогерів-практиків, які повністю себе забезпечують з доходів блогу. Серед них такі відомі блогери як: В'ячеслав Баранський - lifehacker.ru, Дмитро Голопогосов (Димок) - blog.dimok.ru, Данило Маул - maulnet.ru і інші успішні блогери Рунета.

Перша книга в Рунеті якій задіяні власники і менеджери провідних сервісів монетизації і заробітку на блогах. Серед них: Блогун, Sape, RotaPost, GoGetLinks і інші.

Підтримка книги реалізована не в вигляді простирадла посилань на останній сторінці книги, а в інтернеті. Тому вам достатньо перейти по одному посиланню і отримати доступ до всіх посилань, формою зворотного зв'язку з автором, рекомендованої літератора і іншими матеріалами в електронному вигляді. Такий спосіб підтримки робить книгу більш актуальною. Застарілі посилання легко замінити на нові, на відміну від надрукованих на папері.

Книга містить мій особистий досвід монетизації і заробітку і досвід монетизації проекту NewBlogStars в порядку 20 автономних блогів. Тому в книзі я зміг поділитися всім що було напрацьовано за кілька років роботи і позбавити від ілюзій і химер в блогінгу, ніж вас активно пригощають інші.

Де і як купити?

Книга коштує близько 220 рублів і продається вже по СНД і в інтернет магазинах. Я рекомендую свій улюблений OZON.ru або можете подивитися інші магазини на сторінці книги . Або просто ввести в пошук «Прибутковий блог: створи, розкрути і зароби» ваше місто і побачити де її можна купити поблизу.

І Ви ще чогось чекаєте, шановний читачу?


Про що книга?
Чому варто купити книгу?
Де і як купити?
До речі, вгадайте що за сайт на моніторі ноутбука на колінах дівчини?
Що всередині?
Про що книга?
Де і як купити?
І Ви ще чогось чекаєте, шановний читачу?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.