Статьи

Реклама в аудіозаписах ВКонтакте

Представники «ВКонтакте» вже не раз говорили про те, що після укладення контрактів з музичними правовласниками соціальна мережа почне тестувати і впроваджувати нові способи монетизації. Судячи з усього, в першу чергу зміни торкнуться самих аудіозаписів.

Почалося все з того, що кілька днів тому в одній з груп ВК, присвяченій веб-розробки, з'явився пост з кодом нового музичного плеєра, в який нібито і буде вбудована реклама. Тоді ще вдалося з'ясувати, що саме ця реклама, швидше за все, буде в аудіоформаті. Запускатися вона повинна в кінці пісні, перед перемиканням на наступний трек.

Судячи з усього, рекламодавці зможуть запускати рекламні кампанії як за звичайними критеріями таргетингу, так і на конкретні пісні (наприклад, на записи якогось певного виконавця або взагалі за жанром). Звичайно, остаточно зрозуміти принцип роботи вийде тільки після повноцінного впровадження цієї системи, але, в принципі, основні моменти зрозумілі вже і зараз. До речі, як то кажуть тут , При швидкому перемиканні треків реклама запускатися не повинна. Відбуватиметься це тільки в тому випадку, якщо ви слухали пісню довше десяти секунд.

І тепер, мабуть, найважливіша інформація. На сьогоднішній момент, якщо примусово активувати рекламу (робиться це за допомогою відповідного коду ) І включити AdBlock, то блокувальник її деактивує. Чи буде так і на момент офіційного запуску - питання. До речі, також цікаво, як це все буде реалізовано в мобільних додатках.

А що ви думаєте про всю цю історію? Чи будете продовжувати користуватися музикою ВК або перейдете на якийсь інший сервіс? Обов'язково напишіть свої думки в коментарях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

А що ви думаєте про всю цю історію?
Чи будете продовжувати користуватися музикою ВК або перейдете на якийсь інший сервіс?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача