Статьи

Реклама в браузері, як прибрати?

  1. Утиліти лікування Dr.Web CureIt! і AVZ
  2. Підміна ярликів браузерів

Все частіше можна зустріти проблему спливаючої реклами в браузері, причому спостерігається вона абсолютно на всіх сайтах

Все частіше можна зустріти проблему спливаючої реклами в браузері, причому спостерігається вона абсолютно на всіх сайтах. Ознаки однакові для всіх браузерів, будь то Google Chrome, Яндекс браузер або Opera - при кліці в будь-якому місці будь-якого сайту з'являються спливаючі вікна з рекламою сумнівного змісту. Постараюся розповісти як прибрати гидоту.

Насамперед перевіряємо наявність підозрілих розширень. Для прикладу візьмемо Google Chrome, як найбільш часто використовуваний (для інших браузерів дії аналогічні).

Заходимо в "Налаштування" браузера -> "Розширення" і видаляємо все підозріле. У моїй практиці зустрічалися Websocial, Webalta, Search Protect, Pirrit Suggestor, Conduit, Awesomehp, Babylon ... заодно не заважає провести інспекцію за все, що знаходиться в "Настанови і видаленні програм".

Утиліти лікування Dr.Web CureIt! і AVZ

Настійно рекомендую перевірити комп'ютер лечащими утилітами Dr.Web CureIt! або AVZ . Власне тут все робиться за вас, заодно перевіряється стан файлу hosts, в якому часто прописуються ліві адреси для відомих сайтів, щоб перенаправити на сайт зловмисника.

Підміна ярликів браузерів

Останнім часом просто біда якась із засиллям різного роду нав'язаних програм і троянів, які лізуть цілими пачками.

Якщо попередні пункти виконані, але в браузері як і раніше красується банер, слід придивитися до ярлику на робочому столі. Клацаємо правою кнопкою миші по ярлику і вибираємо пункт "Властивості". Про ярлики я вже писав в попередній статті , Тут ситуація схожа. Взагалі підміна ярликів набирає все більшої популярності, свою роль тут грає і низька грамотність користувачів, що встановлюють що завгодно і звідки завгодно.

У рядку "Об'єкт" повинен бути шлях до виконуваного файлу, наприклад C: \ Program Files \ Google \ Chrome \ Application \ chrome.exe, а далі можливий запис на шкідливий сайт. Видаляємо такий ярлик і створюємо новий.

Наявність ярликів Аміго, Однокласники, RegClean Pro і Advanced-System Protector явно вказує на те, що ви щасливий володар якого-небудь трояна. Два останніх (RegClean Pro і Advanced-System Protector) ще імітують бурхливу діяльність, показуючи як все погано на вашому комп'ютері і скільки зарази вони знайшли, пропонуючи знешкодити або виправити це, придбавши повну версію. Лажа повна. Благо, видаляються так само легко як і ставляться, через установку / видалення програм.

Пропоную поглянути куди насправді веде ярлик Однокласників:

Пропоную поглянути куди насправді веде ярлик Однокласників:

Підписуйтесь на канал Яндекс.Дзен і дізнавайтеся першими про нові матеріали, опублікованих на сайті.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача