Статьи

Реклама в браузері, як прибрати?

  1. Утиліти лікування Dr.Web CureIt! і AVZ
  2. Підміна ярликів браузерів

Все частіше можна зустріти проблему спливаючої реклами в браузері, причому спостерігається вона абсолютно на всіх сайтах

Все частіше можна зустріти проблему спливаючої реклами в браузері, причому спостерігається вона абсолютно на всіх сайтах. Ознаки однакові для всіх браузерів, будь то Google Chrome, Яндекс браузер або Opera - при кліці в будь-якому місці будь-якого сайту з'являються спливаючі вікна з рекламою сумнівного змісту. Постараюся розповісти як прибрати гидоту.

Насамперед перевіряємо наявність підозрілих розширень. Для прикладу візьмемо Google Chrome, як найбільш часто використовуваний (для інших браузерів дії аналогічні).

Заходимо в "Налаштування" браузера -> "Розширення" і видаляємо все підозріле. У моїй практиці зустрічалися Websocial, Webalta, Search Protect, Pirrit Suggestor, Conduit, Awesomehp, Babylon ... заодно не заважає провести інспекцію за все, що знаходиться в "Настанови і видаленні програм".

Утиліти лікування Dr.Web CureIt! і AVZ

Настійно рекомендую перевірити комп'ютер лечащими утилітами Dr.Web CureIt! або AVZ . Власне тут все робиться за вас, заодно перевіряється стан файлу hosts, в якому часто прописуються ліві адреси для відомих сайтів, щоб перенаправити на сайт зловмисника.

Підміна ярликів браузерів

Останнім часом просто біда якась із засиллям різного роду нав'язаних програм і троянів, які лізуть цілими пачками.

Якщо попередні пункти виконані, але в браузері як і раніше красується банер, слід придивитися до ярлику на робочому столі. Клацаємо правою кнопкою миші по ярлику і вибираємо пункт "Властивості". Про ярлики я вже писав в попередній статті , Тут ситуація схожа. Взагалі підміна ярликів набирає все більшої популярності, свою роль тут грає і низька грамотність користувачів, що встановлюють що завгодно і звідки завгодно.

У рядку "Об'єкт" повинен бути шлях до виконуваного файлу, наприклад C: \ Program Files \ Google \ Chrome \ Application \ chrome.exe, а далі можливий запис на шкідливий сайт. Видаляємо такий ярлик і створюємо новий.

Наявність ярликів Аміго, Однокласники, RegClean Pro і Advanced-System Protector явно вказує на те, що ви щасливий володар якого-небудь трояна. Два останніх (RegClean Pro і Advanced-System Protector) ще імітують бурхливу діяльність, показуючи як все погано на вашому комп'ютері і скільки зарази вони знайшли, пропонуючи знешкодити або виправити це, придбавши повну версію. Лажа повна. Благо, видаляються так само легко як і ставляться, через установку / видалення програм.

Пропоную поглянути куди насправді веде ярлик Однокласників:

Пропоную поглянути куди насправді веде ярлик Однокласників:

Підписуйтесь на канал Яндекс.Дзен і дізнавайтеся першими про нові матеріали, опублікованих на сайті.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.