Статьи

Рейтинг найнебезпечніших міст світу

Карачі визнали найнебезпечнішим містом

Фото: pixabay.com

Найнебезпечнішим в світі містом є пакистанський Карачі, йдеться в дослідженні The Economist .

Населений пункт набрав 38,77 бала зі 100 можливих. Відзначається, що при складанні рейтингу враховувалися такі параметри, як особиста безпека, цифрова безпеку, безпеку для здоров'я і безпеку інфраструктури.

Друге місце рейтингу зайняв Янгон (М'янма, 46,47 бала), третє - столиця Бангладеш Дакка (47,37 бала). Також в десятку лідерів увійшли Джакарта, Хошимін, Маніла, Каракас, Кіто, Тегеран і Каїр.

Найбезпечнішими в світі визнані Токіо (89,8 бала), Сінгапур (89,64 бала) і Осака (88,87 бала). Москва отримала 63,99 бала.

У квітні цього року повідомлялося, що найнебезпечнішою країною світу є Колумбія. Крім того, в трійку лідерів, за версією Всесвітнього економічного форуму, входять Ємен і Сальвадор.

А кілька тижнів тому був складений рейтинг найнебезпечніших країн для подорожей за версією туристів. Очолила список Туреччина. Після неї розташувалися Ізраїль, Єгипет і Туніс.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Lenta.ru

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.