Статьи

Рейтинг найнебезпечніших міст світу

Карачі визнали найнебезпечнішим містом

Фото: pixabay.com

Найнебезпечнішим в світі містом є пакистанський Карачі, йдеться в дослідженні The Economist .

Населений пункт набрав 38,77 бала зі 100 можливих. Відзначається, що при складанні рейтингу враховувалися такі параметри, як особиста безпека, цифрова безпеку, безпеку для здоров'я і безпеку інфраструктури.

Друге місце рейтингу зайняв Янгон (М'янма, 46,47 бала), третє - столиця Бангладеш Дакка (47,37 бала). Також в десятку лідерів увійшли Джакарта, Хошимін, Маніла, Каракас, Кіто, Тегеран і Каїр.

Найбезпечнішими в світі визнані Токіо (89,8 бала), Сінгапур (89,64 бала) і Осака (88,87 бала). Москва отримала 63,99 бала.

У квітні цього року повідомлялося, що найнебезпечнішою країною світу є Колумбія. Крім того, в трійку лідерів, за версією Всесвітнього економічного форуму, входять Ємен і Сальвадор.

А кілька тижнів тому був складений рейтинг найнебезпечніших країн для подорожей за версією туристів. Очолила список Туреччина. Після неї розташувалися Ізраїль, Єгипет і Туніс.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Lenta.ru

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача