Статьи

Рейтинг браузерів 2016

 1. Рейтинг браузерів для ПК
 2. Гугл хром (google chrome)
 3. Mozilla Firefox
 4. Яндекс браузер
 5. Opera
 6. Internet Explorer
 7. Safari
 8. Рейтинг браузерів для мобільних пристроїв
 9. Мобільний "Гугл Хром"
 10. Safari
 11. UC Browser
 12. Opera
 13. Mozilla Firefox

Вітаю всіх! Сьогодні ми розглянемо рейтинг найпопулярніших браузерів в Росії і світі в цілому. У даній статті ми не зможемо обійти увагою мобільні пристрої, так як велика частка відвідувачів інтернету, за світовою статистикою - це саме користувачі смартфонів і становить 51% за світовою статистикою, і майже 47% по Російської федерації. Вітаю всіх

Світова статистика відвідувачів інтернету з ПК і смартфонів

Світова статистика відвідувачів інтернету з ПК і смартфонів

Статистика відвідувачів інтернету з ПК і смартфонів по Росії

При побудові рейтингу я буду грунтуватися на сервіс збору статистики Global Stats . Зараз початок 2017 року і думаю вже сміливо можна підвести підсумки 2016 року. Як розвивалася популярність браузерів, які нові функції були додані розробниками і багато іншого.

Що таке Браузер? Браузер, або веб-оглядач - прикладне програмне забезпечення для перегляду веб-сторінок; змісту веб-документів, комп'ютерних файлів і їх каталогів; управління веб-додатками; а також для вирішення інших завдань. У глобальній мережі браузери використовують для запиту, обробки, маніпулювання і відображення змісту веб-сайтів.

Багато сучасні браузери також можуть використовуватися для обміну файлами з серверами ftp, а також для безпосереднього перегляду змісту файлів багатьох графічних форматів (gif, jpeg, png, svg), аудіо-відео форматів (mp3, mpeg), текстових форматів (pdf, djvu) та інших файлів.

Але тема не про те що таке браузер, думаю багато хто розуміє його призначення і без моїх пояснень (якщо немає можете прочитати в Вікіпедії ), Тому не будемо розводитися і приступимо.

Рейтинг браузерів для ПК

Світова статистика популярності браузерів 2016 світі

Світова статистика популярності браузерів 2016 світі

Статистика популярності браузерів 2016 Російської федерації

Я не просто представив вашій увазі ці два графіка. Як ми можемо бачити стосовно перших двох позицій - вони однакові, а от наступні вже мають суттєві відмінності.

Гугл хром (google chrome)

Популярність цього браузера утримує свої позиції не один рік поспіль. Саме хром віддається перевага 52% користувачів. Швидкий і безкоштовний хром дуже зручний браузер для будь-якого користувача. Розробники Google старанно оновлюють свій продукт і пов'язано це частково саме для підтримки основного напрямку компанії - Пошукової системи Google.

Поширюється гугл хром безкоштовно, доступний на багатьох мовах для різних платформ і операційних систем. Якщо врахувати, що лідирує в рейтингу операційних систем 2016 - Windows, а Internet Explorer не сильно, як наслідок користувачі шукають альтернативу, а найдоступнішим і широко поширювалося і є Google Chrome.

Чи не маловажним фактором популярності так само можна вважати і вже вбудований за замовчуванням браузер Хром в смартфонах під управлінням Android, який як нам відомо теж належить Google. А функції синхронізації так чи інакше змушують користувачів використовувати на різних пристроях Гуглівський браузер за замовчуванням.

Але унікальним і самим суттєвим проривом браузера гугл хром є відмова від використання Adobe Flash Player. В останніх версіях хрому перегляд відео доступний і без установки цього плагіна, що набагато спрощує використання браузера новачками і не досвідченими користувачами. А величезний вибір розширень для браузера Гугл допоможуть підлаштувати його для максимальної зручності і комфортного використання.

Але варто зауважити, що офіційний Google Chrome поставляється тільки з встановленим пошуком Гугл за замовчуванням, але при бажанні кожен може вибрати пошук по душі в налаштуваннях.

Chrome доступний для Windows, Mac (OS X), Linux.

Думаю варто нагадати, щоб забезпечити безпеку ваших особистих даних слід використовувати, тільки офіційну версію Гугл Хром.

Завантажити гугл хром з офіційного сайту Google

Mozilla Firefox

Браузер Firefox займає другу сходинку за популярністю в рейтингу. Досить швидкий і зручний браузер з багаторічним стажем. Спочатку Mozilla використовувалася в основному веб-розробниками, жоден браузер не міг похвалитися таким набором розширень максимально потрібних для Web. Сам же браузер можна було порівняти з Internet Explorer Microsoft - він постійно встановлював додаткові панелі, всілякі бари з пошуками, які робили його повільним і вимагало все більше ресурсів комп'ютера.

Але останніми роками розробниками було внесено досить багато доробок. Нові версії браузера Mozilla Firefox стали набагато спритніше і менш ненажерливі до ресурсів.

Firefox дуже багато робить для забезпечення анонімності та збереження конфіденційності користувача за допомогою проксі-серверів. Так як він є окремим продуктом не належить жодної корпорації він може подумати і про безпеку листування і особистих даних.

браузер Tor , З яким намагається боротися весь світ, який забезпечує абсолютну безпеку і анонімність в інтернеті був заснований на платформі Mozilla Firefox.

Анонімністю не можуть здивувати Хром, Explorer і Яндекс, які збирають про користувачів все.

Розширення для Mozilla Firefox здебільшого безкоштовні. Вибір великий, причому, кожен зможе підібрати багато функціональних доповнень для підвищення зручності, підвищення безпеки та комфортного використання.

Mozilla Firefox доступний для Windows, Mac (OS X), Linux.

Завантажити Mozilla Firefox з офіційного сайту

Яндекс браузер

Не хочеться писати що повністю, але 95% - аналог Google Chrome, з єдиною відмінністю - прив'язкою до пошукової машини і компанії Яндекс. Не дарма CCleaner ще в недалекому минулому визначав програму Яндекс браузер, як Chrome в списку для очищення.

В цілому швидкий і зручний браузер.

Основні можливості:

 • Захист Wi-Fi з'єднання. Дуже зручна функція для тих кому доводиться часто користуватися публічними точками доступу до Wi-Fi.
 • Турбо прискорення допомагає значно прискорити завантаження сторінок при повільному з'єднанні інтернет.
 • Вбудована активний захист Protect. Вона перевіряє завантажуються файли на віруси, попереджає про небезпечні сайти, захищає підключення до громадських мереж і ваші паролі.
 • В останній версії доступні також анімовані шпалери і розумна жива рядок пошуку.

Працює стабільно без збоїв.

Яндекс браузер доступний для Windows, Mac (OS X), Linux.

Завантажити Яндекс браузер з офіційного сайту

Opera

Браузер Опера завжди був популярний і зручний. З великою кількістю доступних розширень. Opera mini заслужила величезну популярність в недалекому минулому, як дуже швидкий і легкий браузер для мобільних пристроїв.

Зовсім недавно вийшли оновлення, які не могли не порадувати всіх користувачів Опери.

Зовсім недавно вийшли оновлення, які не могли не порадувати всіх користувачів Опери

Opera Neon . Браузер новітнього покоління з абсолютно новим і дуже зручним інтерфейсом. Багатофункціональність браузера робить його використання дуже зручним і комфортним.

Чи не могло не порадувати рух розробників Opera до забезпечення безпеки і анонімності користувачів в мережі. Тепер доступні VPN сервера компанії в різних країнах, що робить використання пошуку і передачу даних абсолютно безпечним. Що не маловажно функція абсолютно безкоштовна і налаштовується безпосередньо з браузера.

Головною особливістю останнього оновлення стало - вбудований блокувальник реклами. Тепер користуючись браузером не використовуючи сторонніх розширень можна відключити показ реклами в браузері. Користувачам інших браузерів поки доводиться використовувати інші способи блокування реклами в браузері .

Багатозадачність в мережі - Візуальні закладки, прокрутка вкладок і настроюються комбінації клавіш допомагають в навігації і економлять час. Нова функція відображення відео у спливаючому вікні: поверх всіх додатків відображається переміщуваний відеофрейм, завдяки якому можна переглядати інші сторінки або працювати, не пропускаючи жодної сцени.

Режим стиснення Opera Turbo, вбудована блокування реклами та інші можливості прискорюють роботу в інтернеті. А нова функція економії заряду батареї створена для того, щоб продовжити автономну роботу ноутбука на 50%.

Більше 1000 розширень дозволяють легко персоналізувати Opera. Завантажуйте сподобалися розширення і теми з каталогу доповнень, щоб працювати в інтернеті в своєму стилі. Для Opera є навіть анімовані теми, які пожвавлять стартову сторінку браузера.

Не завершуйте роботу в інтернеті, перемикаючись між різними пристроями. Просто увійдіть в обліковий запис Opera, щоб сінхронізіроватьзакладкі, відкриті вкладки, паролями та архівом відвідувань. Не забудьте завантажити Opera для планшета або телефону, щоб завжди мати ці номери під рукою.

Браузер Opera доступний для Windows, Mac (OS X), Linux.

Завантажити браузер Opera з офіційного сайту.

Internet Explorer

Internet Explorer був штатним браузером Windows двадцять років. За ці роки власний браузер Microsoft став перевантаженим, небезпечним, складним у використанні, та й просто об'єктом ненависті багатьох користувачів. В результаті багато хто перейшов на альтернативні браузери, такі як Google Chrome. Однак в Windows 10 (подивіться наш повний огляд) Microsoft повернулася до витоків і скасувала всі, що було напрацьовано в Internet Explorer. З нуля був створений повністю новий браузер, вільний від усього багажу Internet Explorer, з сучасної і швидкою роботою в Інтернеті. Цей браузер - Edge.

Edge входить в штатний комплект Windows 10. Варто додати, що Internet Explorer теж входить в Windows 10, хоча він закопаний в неї трохи глибше. За словами Microsoft, в основному це пов'язано з сумісністю зі старими програмами, які використовуються в компаніях. Однак Edge використовується за умовчанням в усій продуктової лінії Microsoft, від ПК і смартфонів до Hololens і Surface Hub. У Microsoft говорять, що Edge створений підкреслено чистим, компактним і чуйним. Мої тести це в основному підтверджують. Edge сприймається дійсно легким і швидким, часом навіть аскетичним, і це дуже приємний відхід від IE.

Після IE Microsoft потрібно було чимало потрудитися, щоб повернути довіру користувачів. У компанії говорять, що більше ми не побачимо ні захаращених панелей з непотрібними кнопками, ні постійно мінливих домашніх сторінок від недобросовісних додатків. В Edge використовується власний рендер-движок, заснований на движку IE 11, але без деяких функцій. У Microsoft підкреслюють, що був пророблений великий труд, щоб сайти, створені для Safari або Chrome, добре виглядали і в Edge - в IE це завжди було проблематично. В Edge я спостерігав окремі баги на окремих сторінках, але в цілому все вантажилось швидко і точно.

Safari

Safari 10 доступний для установки і завантаження через стандартний механізм оновлення ПЗ. Версія для OS X El Capitan і OS X Yosemite не отримала деяких можливостей, властивих браузеру в macOS Sierra, начебто здійснення платежів Apple Pay на сайтах або функції "картинка-в-картинці". Проте, апдейт включає порядно нових функцій.

Так, в Safari 10 з'явилася підтримка розширень з Mac App Store, тепер їх можна завантажувати з стандартного магазину, як звичайні додатки. Заробив анонсований раніше пріоритет HTML5 перед застарілими плагінами. При наявності відео HTML5 відображається цей формат для прискорення завантаження, економії заряду акумулятора і більшої безпеки. Модулі взагалі запускаються тільки для разешеннних користувачем веб-сайтів.

Крім того, можна відзначити нову панель закладок, покращене автозаповнення, в тому числі з контактів, можливість відкрити заново нещодавно закриті вкладки, покращене ранжування часто відвідуваних сайтів, покращене форматування в режимі Reader, і так далі.

 • вбудовані системи пошуку (Бінг, Гугл, Яндекс і Яху!) як у версії під Mac OS X, так і під Windows;
 • можна блокувати спливаючі вікна;
 • легко можна знайти потрібний шматок тексту на сторінці;
 • автоматичне заповнення форм;
 • в наявності вшитий агрегатор RSS;
 • можна масштабувати поле для введення тексту;
 • анонімний перегляд, спеціальний режим, в якому браузер не приймає cookie, які не записується історія і не запам'ятовуються дані, які Ви вводите.
 • підтримуються різні протоколи шифрування.

Також є функція Snapback, за допомогою якої Ви відразу ж повернетеся до початкових результатів пошуку або ж верхнього рівня будь-якого сайту. Іконка SnapBack відображається в пошуковому полі тоді, коли ви натискаєте на будь-яку з посилань, список яких відображається в результаті пошуку.

Також в Safari є підтримка HTML 5 і CSS3. Браузер може самостійно розпізнавати сайти, які використовують не стандартні шрифти, і завантажувати їх, якщо буде така необхідність.

 • в браузері є вбудовані технології QuickTime;
 • Web Inspector зручний як для розробників, так і для користувачів, тому що з його допомогою можна переглянути Document Object Model сайтів;
 • підтримуються протоколи SSL (версія 2 або 3) і TLS;
 • автоматичний процес перевірки орфографії в текстах;
 • Cover Flow (з четвертої версії);
 • Top Sites дає можливість подивитися найбільш відвідувані сайти. Відображається у вигляді піктограм сторінок.
 • Reader призначений для більш зручного читання;
 • Повноекранний режим (версія 5.1 і далі);
 • Список читання (версія 5.1 і далі);
 • Універсальне вікно пошуку (з 6 версії).

Браузер Apple Safari - дуже простий в управлінні і приємний візуально. Він підійде практично будь-якому користувачеві. Звичайно ж, люди, які проводять багато часу в мережі Інтернет, відчують відсутність будь-яких давно звичних опцій. Але для тих, хто звик до Mac OS X або iOS цей браузер буде звичним і просто ідеальним.

Рейтинг браузерів для мобільних пристроїв

Так як мобільні браузери зовсім не так урізані порівняно з десктопними версіями, а частіше мають повністю ідентичний функціонал, то розглядати будемо найбільш важливі моменти.

Мобільний "Гугл Хром"

Мобільний "Гугл Хром" виділяється якісно виконаним механізмом синхронізації між усіма пристроями, що використовують цей браузер (планшетом, смартфоном, портативним і стаціонарним ПК), можливістю стиснення і контролю трафіку, що дозволяє істотно знизити навантаження на мережу при передачі і прийомі даних. Ще одна родзинка браузера Chrome - це інтеграція голосового пошуку "Окей Google". Всі запити можна вводити за допомогою усних команд, а голосовий робот-аналізатор швидко адаптується під особливості вашого вимови і мови.

Також розробники Хрома ніяк не могли пройти повз перенесення з деськтопной версії функцій доступності декількох вкладок для зручної навігації між декількома веб-сайтами і відображення підказок, що генеруються на основі найбільш популярних пошукових запитів. Відновити вкладку в браузері, до речі, можна в будь-який момент, використовуючи поєднання гарячих клавіш Chrome.

Приватний режим серфінгу, зручне управління і переклад зарубіжних ресурсів на рідній для користувача мовою, встановлений в настройках ОС в якості основного. Що стосується стабільності і швидкості роботи браузера Chrome на Андроїд, фризів і лагів при веб-браузингу і навігації з налагодження навіть на смартфоні середнього рівня не відчувається.

Панорама та масштабування здійснюється без помітних затримок як на перевантажених графікою і анімацією ресурсах, так і на легких сайтах з простою версткою.

Єдине, до чого можна причепитися в "Гугл Хром" на Андроїд, - не надто помітний і виділяється на тлі інших продуктів інтерфейс, але ця риса властива і деяким іншим проектам від Google, де в першу чергу цінують юзабіліті і комфорт в роботі.

Потрібно відзначити, що в останніх збірках "Хрома" з'являється чимало приємних нововведень. Це і менеджер завантажень, і оффлайн-сторінки. і підтримка Bluetooth API, Android Pay та ін. Остання версія Chrome ознаменувалася прискоренням роботи на 15% для Windows-платформи.

Safari

Safari працює швидше і витрачає менше енергії, ніж інші браузери, тому сайти завантажуються миттєво, а ваш ноутбук довше працює без підзарядки. Вбудовані функції допомагають захистити вашу конфіденційність. Зручні інструменти дозволяють знаходити, зберігати і ділитися улюбленими посиланнями. Крім того, Safari підтримує роботу з iCloud, тому ви можете легко продовжувати роботу на будь-якому з ваших пристроїв.

Завдяки швидкому движку JavaScript і технологій економії енергії, Safari дозволяє працювати в інтернеті з більшою швидкістю і комфортом.

Браузер Safari розроблений спеціально для комп'ютерів Mac, тому він задіє всі потужні технології, вбудовані в них. Крім того, Safari автоматично підтримує Netflix і відтворює відео HTML5 на будь-яких сайтах. Ви можете працювати в інтернеті до двох годин довше, ніж з браузерами Chrome і Firefox. А дивитися відео Netflix - до чотирьох годин довше.

Safari працює з блискавичною швидкістю завдяки технологіям оптимізації движка JavaScript, що прискорює роботу веб-сайтів і додатків.

Блокування сторонніх файлів cookie.

Веб-сторінки, які ви регулярно відвідуєте, часто містять файли cookie сторонніх сайтів. Вони дозволяють відстежувати, на яких веб-сайтах ви буваєте, показувати вам цільову рекламу і створювати профіль вашої активності. Safari - перший браузер, в якому такі файли cookie блокуються за умовчанням. Крім того, він за замовчуванням забороняє стороннім веб-сайтам залишати дані в вашому кеші, локальному сховищі і базах даних.

Вікна з Приватним доступом.

При використанні функції «Приватний доступ» Safari перестає запам'ятовувати відвідані вами веб-сторінки, історію пошуку і дані автозаповнення. Кожна вкладка у вікні з включеним Приватним доступом ізолюється від інших, тому веб-сайти, що переглядаються в одній з вкладок, не можуть отримувати файли cookie з веб-сайтів в інших вкладках. Це не дозволяє веб-сайтам, на які ви заходите, відстежувати вас.

«Пісочниця» для веб-сайтів.

«Пісочниця» - це вбудована в браузер захист від шкідливого коду і програм, яка обмежує дії веб-сайтів. Оскільки Safari створює окремий процес для кожної веб-сторінки, шкідливий код, який може бути присутнім на одній з них, не виходить за межі однієї вкладки. Тому він не зможе порушити роботу всього браузера або отримати доступ до ваших даних.

Захист від шкідливих сайтів.

Safari захищає вас від шахрайських веб-сайтів і сайтів з шкідливими програмами ще до того, як ви їх відкриваєте. Якщо веб-сайт виглядає підозріло, Safari не завантажує його, показуючи вам попередження.

UC Browser

UC Browser представляє собою додаток для перегляду веб-сторінок на мобільних девайсах. У числі підтримуваних платформ присутні Android, iOS, Windows Phone, Blackberry, є навіть версії для Symbian і Java. Відмінною рисою UC Browser є орієнтованість на ринок мобільних пристроїв. Перш за все це виражається в інтерфейсі браузера і відсутності версій для стаціонарних ПК.

Головне меню UC Browser представляє собою стандартний набір для додатків цього сегмента - верхня панель з адресним рядком і полем для пошуку, кнопки «Вперед», «Назад» і «Оновити», а також розташовані в правій верхній частині дисплея значки головного меню і меню вкладок . У головному меню, як і в багатьох інших, пункти представлені у вигляді значків, а не у вигляді списку. UC Browser не викликає нарікань з точки зору зручності використання і швидкості роботи. Тут присутній менеджер завантажень, закладок, засоби форматування і нічний режим, який змінює колірне оформлення сторінок на більш підходяще для використання програми при відсутності джерела освітлення.

Розробники UC Browser зробили акцент на юзабіліті для власників пристроїв з не найбільшим дозволом дисплея і невисокою швидкістю доступу в інтернет. Тут є велика кількість налаштувань перегляду - можна вказати бажану якість зображень, активувати швидкий режим або зовсім відключити на завантажуються сторінках всю інформацію крім текстової. В меню навіть є спеціальний пункт «Трафік», що відображає зекономлений обсяг даних. В якомусь сенсі такий підхід дещо застарів в силу істотного збільшення швидкостей в мережі Інтернет останнім часом, але в певних ситуаціях все ще має право на життя.

Меню налаштувань стандартне - очищення історії, мова браузера, налаштування повідомлень і т.д. При цьому UC Browser представляє широкий спектр додаткових функцій. Тут присутні засоби кастомізації у вигляді установки альтернативних тем оформлення і доповнень. Останніх не так багато, але серед них є блокувальник реклами і спеціальний віджет для робочого столу. Також цей браузер підтримує приватний режим, роботу з Flash і стиснення трафіку.

В цілому, UC Browser - один з кращих варіантів серед браузерів для Android, адаптованих для використання на смартфонах.

Opera

Opera - це багатоплатформовий браузер, підтримуваний великою кількістю різних платформ, як десктопних, так і мобільних. Opera істотно відрізняється від Chrome і Firefox в тому плані, що версії для різних платформ не дотримуватися єдиної концепції чи правил оформлення інтерфейсу. Варіант Opera для Android має багато відмінностей від версії для стаціонарних ПК. Це пов'язано з тим, що даний браузер розвивався на різних платформах в різних напрямках - мобільна версія переслідувала простоту і зручність, а десктопна - функціональність.

Інтерфейс Opera для Android досить лаконічний - на верхній панелі головного екрану представлена ​​адресний рядок, значки для меню вкладок і головного меню. Нижче розташовані три категорії - «Історія», «Експрес-панель» і «Рекомендації», що перемикаються свайпом в сторони. В цілому, Opera Mobile вельми мінімалістичний - в головному меню є такі пункти, як «Завантаження» і «Налаштування», а також статистика зекономленого трафіку. Інтерфейс більш-менш зручний з точки зору юзабіліті, хоча кнопки навігації «Вперед» і «Назад» логічніше було б розташувати біля адресного рядка, а не залишити в контекстному меню.

Opera Mobile бере свій початок ще з смартфонів з підтримкою Java додатків, так що тут використовується та ж концепція, що і в UC Browser - акцент робиться на простоті використання і економії трафіку. При цьому в Opera набагато менше налаштувань і вони цілком поміщаються на одній сторінці.

З точки зору функціональності даний браузер виявляє себе не кращим чином - відсутня підтримка доповнень, блокування реклами, немає коштів кастомізації. До плюсів можна віднести підтримку Flash за аналогією з Firefox (буде потрібно установка окремого додатка від Adobe в обхід Google Play), наявність приватного режиму і широку настройку режиму стиснення трафіку.

Крім Opera Mobile існує також Opera Mini - ще більш мінімалістична і менш функціональна, при цьому націлена саме на користувачів смартфонів. У версії Mini є нічний режим і більшість функцій Opera Mobile, при цьому відсутня підтримка Flash, а інтерфейс візуально трохи ближче до старих версій для Java і Symbian.

Mozilla Firefox

Інтерфейс мобільного Firefox багато в чому схожий з таким у повній версії - на верхній панелі представлені панель вкладок, адресний рядок, а також кнопки «Оновити», «Вперед» і «Назад». У правому верхньому куті присутня кнопка зі знаком «+» для відкриття нової вкладки і значок головного меню у формі трьох вертикально розташованих точок. Спеціальна квадратна кнопка із зазначеним на ній числом відкритих вкладок служить для переходу в меню вкладок, де відображуються мініатюри всіх відкритих сторінок. В цілому, інтерфейс дуже зручний і непогано адаптований для мобільних девайсів, однак, при великій кількості відкритих вкладок він може працювати з затримками. Перш за все це відбувається в разі відкриття в браузері будь-якого медіаконтенту з високою роздільною здатністю.

З точки зору юзабіліті Firefox для Android не викликає особливих нарікань - тут є засоби для управління обраними сторінками, закладками, що настроюється «Топ сайтів» і синхронізація з деськтопной версією.

Візитною карткою Firefox є функціональність. У пункті головного меню під назвою «Параметри» представлено стандартний набір налаштувань - відстеження даних, мова браузера, синхронізація і т.д. Розширення функціоналу досягається за допомогою установки плагінів, доступних з меню «Інструменти» -> «Додатки». Звідси можна встановити засоби для настройки проксі, альтернативні менеджери завантажень, блокувальники реклами і т.д. Варто відзначити, що Adblock Plus для мобільного Firefox все ж найчастіше марний, а велика частина полігонів для ПК недоступна для мобільної версії браузера. Також відсутні механізми стиснення трафіку. У Firefox є підтримка Flash на Android, але для цього буде потрібно встановити відповідну програму з сайту Adobe.

В даний момент Firefox є однією з кращих альтернатив браузеру Chrome для Android. Незважаючи на падаючу в останні роки частку ринку, Firefox продовжує утримувати великий відсоток аудиторії на всіх підтримуваних платформах.

При написанні статті були використані матеріали: http://softdroid.net/, http://www.apple.com/ru/safari/, http://www.almodi.org/, https://androidapplications.ru/

Вас могут зацікавити:

Що таке Браузер?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача