Статьи

Рейтинг Швейцарських банків

 1. Найвища категорія надійності
 2. Дуже висока категорія надійності
 3. Висока категорія надійності
 4. Кредитний рейтинг Швейцарських банків за остаточною оцінкою міжнародних рейтингових агентств
 5. Таблиця. Кредитний рейтинг Швейцарських банків на 01/01/2018

У ибор надійного банку як в Європі, так і в Швейцарії, є завданням номер один для будь-якого вкладника, який бажає відкрити рахунок в іноземному банку . На превеликий жаль, банки іноді можуть виявитися банкротами, і навіть в Швейцарії. Останнє банкрутство банку в країні мало місце в 2015 році. У ибор надійного банку як в Європі, так і в Швейцарії, є завданням номер один для будь-якого вкладника, який бажає  відкрити рахунок в іноземному банку

Найстаріший Швейцарський Банк Hottinger & Cie, який працював з 1777 року, був закритий на вимогу регулятора FINMA, так як не зміг виконати вимоги по рівню достатності капіталу на рівні 8%. На жаль, банк зазнав збитків від невдалих операцій своїх співробітників, які склали десятки мільйонів франків, і не зміг знайти додатковий капітал. Вкладники банку отримали страхове покриття від Фонду страхування депозитів в розмірі 100 000 швейцарських франків на одного клієнта. Це максимальне відшкодування вкладнику приватного або публічного банку відповідно до законодавства країни. Звичайно, якщо у клієнта гроші були вкладені в цінні папери, то він отримав 100% свого інвестиційного портфеля, так як цінні папери і металеві рахунки, а також злитки дорогоцінних металів, завжди знаходяться поза балансом банку, і не входять до складу ліквідаційної маси. Звідси простий висновок, для збереження свого капіталу, потрібно тримати більшу частину капіталу в високонадійних цінних паперах (кращий варіант звичайно державні облігації розвинених країн з рейтингом не нижче А +) або наприклад в золоті. Тепер приступимо до огляду рейтингу надійності Швейцарських банків.

Найвища категорія надійності

До банків з найвищою надійністю в банківській системі Швейцарії , Відносяться кантональних банки, а також поштовий банк PostFinance. Кантональні банки, це особлива, привілейована категорія банків, їх основними акціонерами є Швейцарські Кантони. Вклади в кантональних банках в крім гарантії Фонду страхування депозитів Швейцарії до 100 000 швейцарських франків, мають додаткову гарантію держави по вкладами на суми яка перевищує 100 000 франків тобто фактично це абсолютна надійність, вірогідність банкрутство держави вкрай мала, зрештою, Швейцарські Кантони як акціонери Швейцарського Національного Банку, можуть прийняти рішення просто надрукувати гроші і врятувати один з кантональних банків, в разі необхідності. Так вже було одного разу, коли Кантон Женева, фактично врятував Женевський Кантональний Банк на початку 2000 років.

Дуже висока категорія надійності

До даної категорії банків відносяться чотири системно значущих банку Швейцарії UBS , Credit Suisse , Raiffeisen , А також найбільші приватні банки Lombard Odier , Edmond de Rothschild , Pictet , UBP , Safra Sarasin , LGT, а також акціонерно-публічні банки Julius Baer і Vontobel . Крім вищевказаних банків, в цю категорію також відносяться банки відповідають наступним критеріям:

 1. Мають власний капітал не менше 1 мільярда швейцарських франків
 2. Показник достатності капіталу не нижче 23% (Tier 1 Ratio)
 3. Активи не менше 5 млрд швейцарських банків
 4. Беззбиткова діяльності протягом останніх 10 років

Висока категорія надійності

До цієї категорії можна віднести досить велику групу Швейцарських банків і дочірніх іноземних банків, які відповідають наступним критеріям:

 1. Мають власний капітал не менше 500 млн швейцарських франків
 2. Показник достатності капіталу не нижче 17% (Tier 1 Ratio)
 3. Активи не менше 2 млрд швейцарських банків
 4. Беззбиткова діяльності протягом останніх 10 років

Кредитний рейтинг Швейцарських банків за остаточною оцінкою міжнародних рейтингових агентств

Міжнародні рейтингові агентства займаються оцінкою фінансового стану різних фінансових інститутів і компаній. Кредитний рейтинг банкам, потрібен для того щоб залучати позикові кошти, через випуск облігацій, і залучення депозитів з боку суверенних інститутів і пенсійних фондів. багато швейцарські банки не мають кредитного рейтингу . Кредитні рейтинги, можна розподілити по групах Інвестиційна група ААА, ААА-АА + -наівисшая надійність АА, ААА + -дуже висока надійність А, А- висока надійність ВВВ +, ВВВ, ВВВ- - середня надійність Спекулятивна група ВВ +, ВВ - надійність нижче середнього В, В + низька надійність В-, ССС + -дуже низька надійність Перед дефолтна і дефолтна група все що нижче.

Таблиця. Кредитний рейтинг Швейцарських банків на 01/01/2018

Якщо вам цікава дана тематика щодо відкриття особистого або корпоративного рахунку і вам потрібно більш детальна консультація або ви хочете щоб вас представили банкіру, просто Зв'яжіться з нами.

Схожі публікації

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача