Статьи

Реєстрація ВебМани-гаманця безкоштовно

 1. Створення електронних гаманців всередині свого WMID

WebMoney Transfer - це міжнародна електронна платіжна система. Через неї користувачі інтернету мають можливість здійснювати оплату своїх покупок в інтернет-магазинах, мобільного зв'язку, а також відправляти грошові перекази один одному. Для отримання доступу до функцій системи необхідно створити в ній аккаунт. У даній статті ви дізнаєтеся, як проходить реєстрація WebMoney-гаманця безкоштовно на офіційному сайті сервісу. WebMoney Transfer - це міжнародна електронна платіжна система

Для користування всіма функціями WM немає необхідності укладати будь-які договори. Взаємовідносини з клієнтами компанії шикуються на основі публічної офферти. Це означає, що користувач, який пройшов реєстрацію на WebMoney, приймає умови угоди, опубліковані і зобов'язується їх виконувати. При грубому порушенні даних умов адміністрація сервісу залишає за собою право заблокувати гаманці клієнта.

Перед тим як зареєструватися на WebMoney, необхідно обзавестися електронною поштовою скринькою і мобільним телефоном, які раніше не були використані при відкритті WM-аккаунта. Email потрібен для отримання звітів і відновлення забутого пароля доступу, а стільниковий телефон - для отримання кодів підтвердження своїх фінансових операцій.

Розглянемо детально, як створити WebMoney - аккаунт на сайті:

 1. На головній сторінці сайту натисніть кнопку «Реєстрація».
 2. Введіть номер свого стільникового телефону в міжнародному форматі - для жителів Росії він повинен починатися з +7 ​​і далі 10 цифр.
 3. Вкажіть дату вашого народження, email, виберіть контрольне запитання і придумайте на нього відповідь. Він може знадобитися при відновленні втраченого пароля.
 4. На мобільний телефон має прийти повідомлення з кодом підтвердження, введіть його в спеціальне поле.
 5. Придумайте надійний пароль для входу в свій WMID.
 6. WebMoney є мультивалютної системою, тому під час реєстрації необхідно вибрати валюту свого першого гаманця. Еквівалентами реальних валют в системі є титульні знаки, а. Для створення рублевого гаманця в графі «Валюта» встановіть WMR і прийміть умови угоди.
  З метою підтвердження адреси email на електронну адресу користувача приходить повідомлення зі спеціальним кодом.
 7. Скопіюйте код, перейдіть за посиланням і вставте код в поле для введення.

Після підтвердження електронної пошти процес реєстрації завершується.

Останній зареєстрований учасник автоматично отримує атестат псевдоніма, який дозволяє йому поповнити баланс свого гаманця і здійснювати онлайн-оплати. З доступними при такому статусі лімітами можна ознайомитися.

Створення електронних гаманців всередині свого WMID

Реєстрація гаманця WebMoney в Росії, як і в усьому світі, має на увазі створення WMID, що є віртуальним сховищем для кількох електронних гаманців в різних валютах. Клієнт з атестатом псевдоніма може користуватися тільки одним гаманцем, валюту якого він обирає при відкритті аккаунта. Для створення гаманців в інших титульних знаках системи необхідно і підключити один із таких способів управління своїм WMID:

 • KeeperWinPro - спеціальна програма для інсталяції на ПК з операційною системою Windows, яка дозволяє здійснити захищений доступ до гаманців без використання браузерів.
 • KeeperWebPro - браузерні варіант управління гаманцями, який підійде для ПК з іншими операційними системами і для користувачів, що віддають перевагу здійснювати свої операції за допомогою браузера.

Розглянемо, як зробити WebMoney-гаманець з використанням програми WinPro. Сам додаток потрібно завантажити і встановити на свій комп'ютер. Після входу в програму відкрийте вкладку «Гаманці» і натисніть «Створити». Відкриється спеціальне вікно, в якому потрібно вибрати титульний знак для гаманця і задати його назву.

Для завершення операції треба поставити галочку для прийняття умов угоди і натиснути «Далі».

Після прийняття угоди новий гаманець з'являється в загальному списку, його вже можна поповнювати і здійснювати транзакції.

Далі розберемося, як створити електронний гаманець WebMoney при використанні WebPro. Увійдіть до свого облікового запису і всередині вкладки «Гаманці» натисніть «Створити», де потрібно вибрати зі списку валюту і придумати назву гаманця.

Увійдіть до свого облікового запису і всередині вкладки «Гаманці» натисніть «Створити», де потрібно вибрати зі списку валюту і придумати назву гаманця

Прийміть умови угоди натисканням кнопки «Я згоден».

Прийміть умови угоди натисканням кнопки «Я згоден»

Ваш новий гаманець створений і готовий до використання. В системі WebMoney можна створити скільки завгодно гаманців, але в подальшому їх неможливо буде видалити. Не створюйте без потреби зайві гаманці, щоб не заплутатися в них.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача