Статьи

Реєстр російських архівів, що надають віддалений доступ до оцифрованих архівних матеріалів

  1. Пропонуємо Вашій увазі попередній перелік російських архівів, які відкрили доступ до оцифрованих справах...
  2. Відомчі архіви
  3. Державні архіви суб'єктів Російської Федерації

Пропонуємо Вашій увазі попередній перелік російських архівів, які відкрили доступ до оцифрованих справах через мережу Інтернет, на платній або безоплатній основі.

Будемо вдячні за інформацію про інших архівах, про які ми тут не згадали

федеральні архіви

Будівля РГАДА. Москва, вул. Велика Пироговська, д. 17

А електронні копії фонду № 350 "Ландратские книги і ревизские казки", що представляють найбільший інтерес для дослідників, на сайті не виставлені.

Будівля РГАКФД. Московська область, м Красногорськ, вул. Річкова, буд. 1

На сайті РГАКФД організований доступ до матеріалів в частині фотодокументів архіву. У фотокаталозі доступні для перегляду зменшені цифрові копії фотографій:
Електронний фотокаталог .

Доступ безкоштовний.

Доступ безкоштовний

Будівля РДАЛМ. Москва, вул. Виборзька, 3, корп.2

На сайті РДАЛМ в електронному каталозі архіву до ряду описів справ і документів прив'язані цифрові копії документів.

Переконатися в цьому можна клікнувши на пункт меню " зображення ".

Доступ безкоштовний.

Відомчі архіви

Доступ безкоштовний.

Державні архіви суб'єктів Російської Федерації

Будівля Гакк. Красноярськ, вул. Карла Маркса, 6

Після реєстрації в Особистому кабінеті на сайті Електронного каталогу Гакк , Відкривається безкоштовний доступ до оцифрованих справах архіву. Списку оцифрованих справ ми не виявили. Якщо справа оцифровано, то після віддаленої подачі вимоги на таку справу, в особистий кабінет приходить посилання на цифрову копію. Для доступу до оцифрованих копій справ необхідно зареєструватися в інформаційній системі архіву , В тому числі через Портал державних послуг. Для віддаленого перегляду доступно 18 тис. Одиниць зберігання. Доступ безкоштовний. Безкоштовний доступ до оцифрованих документів Гано здійснюється через програмний комплекс « Електронний архів Новосибірської області », Де можна ознайомитися з метричними книгами, картами, фотодокументами, що зберігаються в Державному архіві Новосибірської області, а також документами муніципальних районних і міських архівів області. "З 27 грудня 2016 р послуга доступу до оцифрованих копій архівних документів ГБУТО« Державний архів Тюменської області »в режимі online на сайті https://gato.72to.ru/ здійснюється за плату. Вартість послуги становить 0,5 руб. за 1 лист оцифрованого документа. Тариф затверджений постановою Уряду Тюменської області від 29.06.2015 №299-п. Платіжна система Яндекс.Деньги стягує комісію за внесення платежу.

Послуга надається строком на один місяць після внесення передоплати. Дія Послуги починається з моменту першого відкриття документа і закінчується після закінчення терміну надання послуги ".

Дія Послуги починається з моменту першого відкриття документа і закінчується після закінчення терміну надання послуги

Будівля ГАЯО. Ярославль, вул. Радянська, д. 68

68

Будівля, частина площі якого орендує ЦГАСА. Самара, вул. Мічуріна, 13

Мічуріна, 13

Будівля ЦДАКФФД СПб. Санкт-Петербург, вул. Таврійська, 39

Таврійська, 39

Будівля ЦДІА СПб. Санкт-Петербург, Псковська вул., Д. 18

18

Будівля Державного архіву Воронезької області. Воронеж, Плеханівська вул., Д. 7

"Для того щоб отримати можливість замовляти оцифровані матеріали, необхідно зареєструватися в інформаційних системах Державного архіву Воронезької області і Державного архіву суспільно-політичної історії Воронезької області.

Без реєстрації доступні путівники по фондах архівів, опису та тематичні бази даних. Плата за доступ до копій документів не стягується. В даний час в АІС представлені копії 19 917 архівних справ ". ( Інформацію повідомив Кирило Білоусов). Без реєстрації доступні путівники по фондах архівів, опису та тематичні бази даних

Будівля ЦГА СПб. Санкт-Петербург, вул. Антонова-Овсієнка, д. 1, корп. 1, літ. А

Будівля, в якому розташовується ЦГАІПД СПб. Санкт-Петербург, Таврійська вул., 39

. .

Будівля ОГАЧО. Челябінськ, Свердловський пр-кт, д. 30А

30А

Будівля ДАТО. Тула, пр. Леніна, 44-а

Леніна, 44-а

Будівля гаю. Ханти-Мансійськ, вул. Енгельса, 14

Після реєстрації в особистому кабінеті в Генеральному електронному каталозі ДАТО і оплаті доступу користувачеві доступно приблизно 10% справ в оцифрованному вигляді (як з мікрофільмів, так і з оригіналів). ГІС "Електронний архів Югри" дає можливість безкоштовно "ознайомитися з описами фондів КУ« Державний архів Югри », а також з деякими архівними документами".

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача