Статьи

Редактор статей ВКонтакте. Повна інструкція по роботі.

Привіт, друзі! Днями у ВКонтакте з'явилася можливість додавання статей. На відміну від Однокласників статті можна додавати, як в групах, так і на особистих сторінках. У статті я розповім все про редактор статей ВКонтакте. Читайте, повторюйте! Це дійсно крута фішка!

Редактор статей дозволяє вам не просто написати якийсь зміст, а оформити його за аналогією з будь-статтею на сайті. Звичайно є певні відмінності, але за великим рахунком даний редактор - це революційний прорив в спілкуванні з читачами і передплатниками.

Для того, щоб зайти в Редактор статей, вам потрібно натиснути на піктограму редактора в правій частині вікна додавання записів.

Ви відразу потрапите безпосередньо в Редактор, в верхній частині якого зліва відобразиться ваш аккаунт, а з правого боку - дві вкладки «Статті» та «Публікація». У нижній частині вікна під іконкою зі знаком питання ви знайдете довідку, яка носить в основному інформативний характер, тому читайте статтю до кінця, щоб швидко розібратися в редакторі.

Власне, працювати редактором дуже просто. Підказка про те, як почати роботу, тобто безпосередньо в його вікні. Так і зробіть. Почніть з заголовка!

Як тільки ви зробите невелику паузу після його набору, редактор зробив перший автоматичний запис проекту вашої статті (праворуч від вкладки «Статті» з'явиться додаткова вкладка вкладки «Чернетки»). Це страхує вас від забудькуватості і інших неприємних випадків. В подальшому ви зможете завжди звернутися до збереженому чернетки.

Для набору тексту редактор надає можливість додавання заголовків, підзаголовків і просто тексту. При цьому при виділенні певного фрагмента у спливаючому меню над ним можна провести додаткове форматування аж до вставки посилань.

Додатково редактор дозволяє створювати два типи маркованих списків. Більш детальну інформацію про роботу з текстом в редакторі статей Ви можете переглянути в даному нижче відеофрагменті (буде показаний тільки фрагмент, що відноситься до даного питання).

Редактор дозволяє оперативно вставляти три типи медіафайлів. Вибір типу вставляється контенту проводиться оперативно при натисканні на спеціальний значок, що з'являється в кожному новому абзаці.

В процесі набору статті або при її подальшому оформленні ви можете вставляти в текст картинки. Картинки можна вставляти чотирма різними способами: зі свого альбому ВКонтакте, з комп'ютера, шляхом прямого копіювання з інтернету або за посиланням. Думати про розміри картинки вам не доведеться. Подивіться наступний відеофрагмент про вставці зображення в текст статті. У ньому показано, як легко вставляється зображення шириною понад 2000 пікселів.

На жаль, завантажувати відео зі сторонніх ресурсів в свою статтю у вас не вийде, але зате Ви можете вставити будь-який завантажений ВКонтакте відеоролик зі своїх відеоальбомів, або за посиланням. Вставка GIF анімації можна змінити лише в папки ваших документів або документів групи.

Нічого складного в процесі вставки в відео і анімації немає, а ті особливості, які є, ви можете подивитися в цьому відео фрагменті.

А ось при публікації статті, є певні нюанси. Повністю я їх описувати не буду, скажу лише, що при публікації редактор автоматично створює обкладинку для статті з першого за рахунком в ній відео, але ви можете додати своє зображення. Більш детально дивіться весь процес публікації тут:

Як виглядає готова стаття? Ви зараз нижче бачите обкладинку одного з моїх статей, написаних саме на тему роботи з редактором. Клікайте по кнопці «Читати» і подивіться все, як то кажуть, наживо.

Мені особисто редактор дуже сподобався. Швидко і функціонально! Звичайно за можливостями оформлення і форматування - це не Вікі-сторінки, але зате дійсно просто і доступно кожному. На мій погляд, творцям редактора варто було б додати в нього можливість вставки музики, тому що групи є різні, і самі розумієте, що, наприклад, написати статтю про музиканта і не прикріпити до неї жодної його пісні - це все-таки не айс.

Хотілося б і ще дечого ... Але все одно я хочу сказати творцем даного редактора велике спасибі за подаровану можливість. Сподіваюся, що і Вам він сподобається. Залишайте свої коментарі, діліться враженнями про новинку.

З повагою, Сергій Почечуев

СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ? Розкажи ДРУЗЬЯМ!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача