Статьи

Раз, два, три, чотири, п'ять, я йду тебе шукати!

 1. Як знайти інформацію про незнайомій людині в мережі Інтернет

Не знаю, як у всіх, але у мене часто виникає потреба в пошуку тієї чи іншої людини в інтернеті з різних причин

Не знаю, як у всіх, але у мене часто виникає потреба в пошуку тієї чи іншої людини в інтернеті з різних причин. Нижче описуються цілі і методи подібного пошуку. Для початку, хотілося б відзначити, що у кожного користувача мережі є такі атрибути, назвемо кожен з них "ключ":

 • ім'я
 • Прізвище
 • Місто
 • Країна
 • Нік
 • Аватар
 • ICQ
 • Інтереси, область діяльності
 • URL сайту
 • Email адреса

Спілкуючись з людиною, або перед спілкуванням, ви можете дізнатися один або декілька з цих ключів. Завдання полягає в тому, щоб знаючи один або більше ключів, знайти всі інші і, можливо, навіть більше. Отже,

Як знайти інформацію про незнайомій людині в мережі Інтернет

Знаючи номер ICQ, дізнатися якомога більше інформації про персону.
Номер ICQ це найважливіший ключ, знаючи який, можна знайти багато цікавого про користувача. Зазвичай, люди світять свої номери на форумах при реєстрації, на своїх блогах і соціальних мережах, на сайтах знайомств і так далі. Тому, вводячи в рядок пошуку номер аськи, ви отримаєте багато цікавої інформації.

Наприклад, ввівши в пошук номер моєї аськи 285757718 ви дізнаєтеся про мене всю поднаготную: де я реєструвався, які у мене інтереси, який аккаунт на Хабре, які сайти я робив і навіть знайдете мої блоги і мої фотографії. Саме тому, деякі дуже правильно роблять, вказуючи номер своєї аськи не цифри, а замінюючи деякі з них буквами: наприклад, 285757-сім-18 ну і так далі, можна варіювати.

Буває, при коротких номерах ICQ, досить складно знайти вищеописаним способом інформацію про користувача, так як в серп вискакують результати з ID якихось лівих профайлів. Для вирішення цієї проблеми треба вводити не просто номер ICQ, але також і саме слово: icq 285757718 . Часом, люди бувають настільки скритними, що дізнатися номер їх аськи не представляється можливим. Наприклад, ви спілкуєтеся з людиною на форумі або блозі, при цьому знаєте тільки його нік.

Знаючи нік людини, знайти іншу інформацію про нього.
Нік це теж істотний ключ для пошуку в мережі. Необхідно визначитися, чи має користувач тільки цей нік або у нього їх кілька. Ввівши нік в пошуку google, ви можете не знайти потрібної інформації, тоді необхідно підключати інші відомі ключі, які ви знаєте про що цікавить персони. Зазвичай по ніку знаходяться блоги, форуми і гостьові книги, де цей користувач міг засвітитися. Уже з форумів і блогів ви можете знайти більшу кількість ключів для даного користувача. Можливо, номер ICQ, адреса, сайти та ін. Інформацію.

Наприклад, ви можете пошукати в гуглі мій нік devaka . У результатах пошуку ви знайдете соціальні закладки, де я зареєстрований, які сайти я туди додаю, як я розкручую свої проекти, на яких форумах і блогах спілкуюся і так далі аж до контактів. Зазвичай, люди вважають за краще використовувати один і той же нік на всіх форумах і соціальних сервісах, нік стає другим ім'ям, причому майже унікальним у всій мережі Інтернет.

Наступне завдання: ви знаєте тільки адресу сайту і хочете дізнатися (знайти) інформацію про власника.

Знаючи адресу сайту знайти інформацію про користувача
Якщо ви знаєте адресу сайту, то знайти власника не так складно. Досить подивитися whois інформацію. Це можна зробити в Шелі (напр., Putty) на своєму сервері, або використовуючи спеціальні сервіси. Ось деякі з них:

http://ip-whois.net/whois.php
http://member.dnsstuff.com/pages/tools.php?ptype=free

За хуізу ви можете знайти email, телефон і деяку іншу інформацію, наприклад, останню дату продовження доменного імені.

Result obtained from server: whois.ripn.net

% By submitting a query to RIPN 's Whois Service
% You agree to abide by the following terms of use:
% http://www.ripn.net/about/servpol.html#3.2 (In Russian)
% http://www.ripn.net/about/en/servpol.html#3.2 (In English).

domain: DEVAKA .RU
type: CORPORATE
nserver: dns2.naunet.ru.
nserver: dns1.naunet.ru.
state: REGISTERED, DELEGATED
person: Private Person
phone: +380 97 3388869
e-mail: dеvа[email protected]аndеx.ru
registrar: NAUNET -REG -RIPN
created: 2008.07.16
paid-till: 2009.07.16
source: TC- RIPN

Last updated on 2008.11.04 23:10:01 MSK / MSD

З whois інформації можна добути ще кілька ключів для подальшого пошуку даних про користувача. До речі, деякі закривають подібну інформацію в хуізе, однак, мінімум тегів звідти все-таки виловити можна.

Крім хуіза, можна просто ввести адресу домену в пошук і посмотерть, де цей домен був зареєстрований. Також, за допомогою Yahoo! ви можете подивитися зворотні посилання на цікавий для домен і знову ж добути інші ключі, необхідні для ваших каварні планів.

За ім'ям та прізвищем знайти ICQ
Сталкнулся я недавно з такою необхідністю, коли було потрібно знайти номер ICQ дівчата, яку я тільки пару раз бачив. Я навіть не знав, як її ім'я, однак знав, де вона працює. На сайті компанії зазвичай буває розділ "наша команда", де присутні фотографії співробітників, їх імена і напрямок діяльності в компанії. За ключу "фотографія" ви можете на подібних сайтах компаній знайти ще ключі "ім'я" і "прізвище". Далі вводите їх в пошук і отримуєте результат. За ім'ям та прізвищем з дуже великою ймовірністю в першій десятці результатів пошуку ви знайдете саме те, що шукали.

Ви навіть можете спробувати зробити пошук за картинками (плюс вибрати фільтр для пошуку тільки по особам) і найімовірніше, що ви знайдете фотографію потрібну людину, сайт, де вона розміщена і інші ключі.

Які ще можуть бути варіанти? Можливий такий варіант, коли крім тексту коментаря від анонімного користувача, ви нічого не знаєте і хочете знайти, хто залишив коментар, звідки він про вас дізнався, чи підписаний він на RSS і ін.

Нічого не відомо, крім тексту коментаря
Чекаєте кілька годин, поки коментарии проиндексируется пошуковими системами. Заходьте на пошук по блогах (ППБ), наприклад в Яндексі , І вводите текст коментаря або якусь його частину в пошук. Ймовірно, що щось подібне цей анонім вже залишав на інших блогах, але вже не анонімно, а залишивши кілька ключів.

Про email та інші ключі говорити не буду, так як ви і самі вже здогадалися, як знайти інформацію по ним. Сподіваюся, тепер ви зрозумієте, як люди знаходять ваш ICQ номер або ваш сайт, як конкуренти аналізують вас і багато іншого. А також вам тепер буде простіше знаходити інформацію про інших людей. У мережі дуже багато розкидано подібних ключів, а як багато з них залишили ви і чи хочете ви, щоб вас знаходили?

Способів знаходження інформації безліч ... якщо у вас є специфічні методи, ви можете поділитися ними в коментарях!

Php?
Які ще можуть бути варіанти?
У мережі дуже багато розкидано подібних ключів, а як багато з них залишили ви і чи хочете ви, щоб вас знаходили?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача