Статьи

"Пузомеркі" ТИЦ и PR | БРБ - Блог заради блогу

Так звані "пузомерки" - це показники, які формують пошуковики для визначення рейтингу блогу.
Найвідоміші з них ТИЦ у Яндекса і PR у Гугла.
ТІЦ - тематичний індекс цитування. Чим більше чужих сайтів і блогів посилаються на блог, ніж самі ці сайти вагоміші, тим ТИЦ вище. Яндекс стверджує, що ТІЦ не впливає на місце блогу в його видачі за запитами.
Тоді навіщо потрібен ТИЦ? Адже Яндекс не враховує його. Він потрібен для блогів і сайтів, які заробляють продажем посилань.
Яндекс розраховує ТИЦ з таких міркувань:

  • кількість посилань на блог;

  • з яких саме ресурсів, який їх ТИЦ;

  • наскільки збігаються ці ресурси з блогом по тематиці.

ТІЦ блогу має величину від 0 до 210000 (ТІЦ самого Яндекса). Він розраховується для всього блогу цілком і оновлюється раз на місяць.


PR (ПР) - Page Rank.

Схожий на ТИЦ. Але проводиться по кожній сторінці блогу окремо і впливає на місце блогу у видачі Google. Буває від 1 до 10. Оновлюється раз в кілька місяців. ПР сторінки "передається" по зовнішніх посиланнях. Тобто якщо у сторінки блогу ПР 4 (для нових блогів при правильній внутрішній перелінковці (як її робити, я писала в пості " Як зробити перелинковку сторінок в блозі ") І малій кількості зовнішніх посилань це нормально) і там стоїть одна зовнішня посилання на чужу сторінку, то їй перейде 85% ПР. Звичайно, так не буває. Зазвичай вихідних зовнішніх і внутрішніх посилань на сторінці кілька і ПР розподілиться всім порівну. Знаючи це , можна піднімати ПР певних сторінок в блозі. Ставити на них внутрішні посилання зі сторінки, ПР якої більше. ПР з хорошою сторінки як би розтікається по всьому блогу. Але у самій цієї сторінки він тоді зменшується. Тому треба дотримуватися помірності.
Тут я писала " Як закривати зовнішні посилання атрибутом nofollow "
Як перевірити ТИЦ і ПР свого блогу я писала в пості "Як перевірити рейтинг блогу у пошукових систем" .

Тоді навіщо потрібен ТИЦ?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.