Статьи

"Прийдуть кораблі інших країн": в АП розповіли, як Захід може відповісти на подальшу агресію Путіна

цею материал Доступний по-русски

Як відзначили в АП, Кремль через санкції і великих дипломатичних зусиль Заходу взяв паузу в агресії проти України, "але ця пауза не повинна нас обманювати".

Як відзначили в АП, Кремль через санкції і великих дипломатичних зусиль Заходу взяв паузу в агресії проти України, але ця пауза не повинна нас обманювати

В АП впевнені, що Захід не дозволить Путіну перетворити Азов в російське озеро / фото NATO Maritime Command

Читайте також У Раді пояснили, чому в 2014 році не ввели військовий стан

Про це заявив керівник Головного департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації президента України Юрій Рубан, коментуючи захоплення в полон українських моряків біля Керченської протоки, передає «Обозреватель» .

За його словами, Кремль через санкції і великих дипломатичних зусиль Заходу взяв паузу в агресії проти України, "але ця пауза не повинна нас обманювати".

"Атака на українські судна в нейтральних водах, вогонь на поразку, який вівся в нейтральних водах проти буксира, спроба потопити буксир, абсолютно піратське затримання цих військовослужбовців, відмова їм у статусі військовополонених, цілковита фантасмагорія, розповідь про те, що вони хотіли підірвати Кримський міст - це ні в які ворота не лізе ", - підкреслив чиновник.

Як заявив Рубан, візит в Україну спецпредставника США Курта Волкера "продемонстрував Путіну ризикованість того курсу, яким він йде".

"Найголовніше, що ми почули від світової дипломатії - ніхто не дозволить Путіну перетворити Азовське або Чорне море в російське озеро. Якщо Путін і далі наполягатиме - прийдуть кораблі інших країн. Вони покажуть росіянам, що одна справа спробувати потопити український буксир, а давайте подивимося, наскільки він буде хоробрим в інших ситуаціях ", - зазначив він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.