Статьи

"Прийдуть кораблі інших країн": в АП розповіли, як Захід може відповісти на подальшу агресію Путіна

цею материал Доступний по-русски

Як відзначили в АП, Кремль через санкції і великих дипломатичних зусиль Заходу взяв паузу в агресії проти України, "але ця пауза не повинна нас обманювати".

Як відзначили в АП, Кремль через санкції і великих дипломатичних зусиль Заходу взяв паузу в агресії проти України, але ця пауза не повинна нас обманювати

В АП впевнені, що Захід не дозволить Путіну перетворити Азов в російське озеро / фото NATO Maritime Command

Читайте також У Раді пояснили, чому в 2014 році не ввели військовий стан

Про це заявив керівник Головного департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації президента України Юрій Рубан, коментуючи захоплення в полон українських моряків біля Керченської протоки, передає «Обозреватель» .

За його словами, Кремль через санкції і великих дипломатичних зусиль Заходу взяв паузу в агресії проти України, "але ця пауза не повинна нас обманювати".

"Атака на українські судна в нейтральних водах, вогонь на поразку, який вівся в нейтральних водах проти буксира, спроба потопити буксир, абсолютно піратське затримання цих військовослужбовців, відмова їм у статусі військовополонених, цілковита фантасмагорія, розповідь про те, що вони хотіли підірвати Кримський міст - це ні в які ворота не лізе ", - підкреслив чиновник.

Як заявив Рубан, візит в Україну спецпредставника США Курта Волкера "продемонстрував Путіну ризикованість того курсу, яким він йде".

"Найголовніше, що ми почули від світової дипломатії - ніхто не дозволить Путіну перетворити Азовське або Чорне море в російське озеро. Якщо Путін і далі наполягатиме - прийдуть кораблі інших країн. Вони покажуть росіянам, що одна справа спробувати потопити український буксир, а давайте подивимося, наскільки він буде хоробрим в інших ситуаціях ", - зазначив він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача