Статьи

Qualcomm розкрила всі подробиці про флагманський чіпсет Snapdragon 845

Вчора компанія Qualcomm анонсувала флагманський чіпсет для мобільних пристроїв Snapdragon 845, а сьогодні розкрила всі подібності про його конструкції і можливості

У Snapdragon 845 застосовуються вісім 64-бітових ядер з архітектурою Kryo 385, виконаних відповідно до виробничим процесом 10 нм FinFET. У перший кластер входять чотири потужних ядра з частотою до 2,8 ГГц. В Qualcomm кажуть, що вони на 25% швидше продуктивних ядер зі складу топового чіпсета попереднього покоління - Snapdragon 835 . У другому кластері представлені так звані економічні ядра з аналогічною архітектурою, вони можуть розганятися до 1,8 ГГц.

Роль графічного прискорювача виконує Adreno 630, який на 30% швидше графіки Snapdragon 835. Також в новій платформі є процесор обробки зображень (ISP) Qualcomm Spectra 280, що забезпечує запис відео в форматі 4K HDR з частотою до 60 к / с. А ще смартфони на Snapdragon 845 зможуть записувати уповільнені ролики в HD 720p з частотою 480 к / с.

Також згадується ІІ-движок третього покоління. Розробники стверджують, що продуктивність в додатках, пов'язаних зі штучним інтелектом (як приклад наводяться VR-ігри та інтелектуальні голосові помічники), у Snapdragon 845 в три рази вище, ніж у Snapdragon 835.

За стільниковий зв'язок в новинці відповідає модем Snapdragon X20 LTE, що забезпечує максимальну швидкість передачі даних на рівні 1,2 Гбіт / с (LTE Cat. 18). Є і підтримка VoLTE для двох SIM-карт. Модуль Wi-Fi сумісний зі стандартами і 802.11aс і 802.11ad, а модуль Bluetooth 5.0 дозволяє передавати звук відразу на два пристрої - наприклад, портативні колонки. (В деяких смартфонах подібне було реалізовано і раніше силами виробників, а в Snapdragon 845 ця опція інтегрована в чіпсет.)

Перші пристрої на Snapdragon 845 з'являться на початку 2018 року. Це будуть смартфони, шоломи віртуальної реальності і ноутбуки з Windows 10. Два лептопа з незвичайною зв'язкою «Windows 10 і залізо Qualcomm», нагадаємо, були представлені вчора, проте вони базуються на Snapdragon 835. Аналогічні ПК наступного покоління, судячи з усього, отримають вже Snapdragon 845.

Залишається додати, що смартфон на Snapdragon 845 точно випустить Xiaomi - про це ще вчора повідомив керівник цієї компанії Лей Юн. Також новий чіпсет, швидше за все, з'явиться в топових смартфонах HTC, Sony, Samsung і деяких інших виробників.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача