Статьи

punto.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з punto.exe
  2. Інформація про фото punto.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з punto
  5. punto сканер

Punto.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є punto.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з punto.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму Punto Switcher. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи punto.exe.

Інформація про фото punto.exe

процес Punto Switcher належить програмі Punto Switcher або YANDEX від ТОВ Яндекс .

Опис: punto.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Файл punto.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 831,272 байт (17% всіх випадків), 830,248 байт і ще 49 варіанта . Опис: punto
Це не системний процес Windows. Може змінювати поведінку інших програм або маніпулювати іншими програмами. Сертифіковане надійною компанією. Punto.exe здатний записувати введення даних і моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 44% небезпеки.
Видавець програмного забезпечення Yandex забезпечує пряму підтримку ( punto.yandex.ru ). У разі проблем з punto.exe, Ви можете видалити всю програму Punto Switcher або YANDEX LLC, використовуючи Панель управління Windows , Або перевірте чи існує більш нова версія.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з punto.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як punto.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл punto.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Punto switcher встановилася разом з виндой (її основне завдання убіват мої нервові клітини). Як струмовий не шкідлива але коли играеш в якусь гру вона тут же починає вимогат. Наприклад нажімеш пробіл і якщо клавіша озвучується то дія яке повинно поізойті не відбувається
Іван прога яка змінює розкладку клавіатури тоесть якщо ти раптом почав писати по російськи а розкладка у тебе англійська вона автоматично переключиться її і переведе
да є такий прикол коли в гру граєш, просто викл на час, а так прога класна, користуюся вже давно
Ігор yandex, change in lang (додаткова інформація)
Martin
Програма за великим рахунком поганенький. Коли хоче перемикає розкладку на правильну, коли хоче - ні. Найбільше дратує коли пишеш на правильній розкладці, а вона "бац" і перемикає на неправильну. Загалом більше шкоди ніж користі
Олексій Програма може працювати як keylogger, що може нести ризики ІБ

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото punto.exe: - на основі 7 голосів з 7 відгуками.

42 користувачів запитували про цей файл. 2 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми. 2 користувачів дали, як здається безпечним. 2 користувачів дали, як нейтрально. 2 користувачів дали, як здається небезпечним.

Кращі практики для виправлення проблем з punto

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з punto. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу punto.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

punto сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача