Статьи

Публікуємо Blend4Web-додатки ВКонтакте

  1. Саме про цілі
  2. створення програми

Для багатьох розробників соціальні мережі є ласим шматочком апетитного пирога ігрового ринку. Однак існує думка, що добути, а вже тим більше спробувати його на смак складно-технічні перепони, злісні модератори та інші страшилки відлякують багатьох.

Я постараюся розвіяти цей міф. Почну, мабуть, з самої популярної соціалки Росії і багатьох інших країн - ВКонтакте.

Саме про цілі

Для багатьох розробників соціальні мережі є ласим шматочком апетитного пирога ігрового ринку

Як завжди, на самому початку вам потрібно чесно і відверто відповісти на питання, що ви очікуєте від публікації проекту в соціальній мережі?

ВКонтакте дозволяє опублікувати додаток для трьох типів користувачів:

1. Себе коханого. Це означає, що програма стане доступною для використання зі своєї сторінки аккаунта. Ніхто крім вас не зможе побачити і тим більше працювати з таким додатком. З практичної точки зору - це «нарцисизм», але не поспішайте ...

Справа в тому, що програма все ж отримує повний статус програми ВКонтакте і ніщо не завадить вам поділитися посиланням з друзям, опублікувати її в спільнотах і виконати інші маніпуляції. Ті, хто отримав запрошення вже зможуть попрацювати з програмою або навіть встановити її для свого облікового запису.

Цей спосіб дуже хороший саме на етапі тестування і в тому випадку, якщо вас не хвилює велика аудиторія.

2. Всіх користувачів ВКонтакте. Коли ви зважитеся показати своє дітище всьому світу, то доведеться відправляти додаток на модерацію. У разі вдалого проходження, програма з'явиться в загальному каталозі. Якщо ж ні, то зневірятися не варто - співробітники соціальної мережі підкажуть, у чому проблема. Як правило, відмова надходить через невикористання SDK системи або вже дуже примітивності програми.

3. Товариства. Ця дуже цікава можливість публікації додатків. Якщо у вас є власна група, то можна викласти програму тільки для її передплатників. При цьому не потрібно ніякої сторонньої модерації.

З точки зору браузера, додаток Web Player JSON - це веб-сторінка, довантажувати скрипти і потрібний контент. Для такого типу програм ВКонтакте пропонує вже відомий вам метод впровадження за допомогою iframe (більш докладно тут ). Є тільки одне головна вимога - адреса сторінки повинен починатися з https ...

Протокол HTTPS є продовженням відомого HTTP і забезпечує шифрування з метою підвищення безпеки. Для цього необхідно отримати і підключити сертифікат SSL. Про те, як добути і встановити цей самий сертифікат, я розповім в наступному уроці.

створення програми

Аккаунт розробника ВКонтакте тісно пов'язаний зі звичайним призначеним для користувача і зайти в панель ви можете за адресою: vk.com/dev. Розглянемо роботу на прикладі створення додатка для групи.

Знайдіть у вікні Особисте кнопку Створити додаток. Система запропонує ввести назву і вибрати тип. Для Web Player JSON потрібно вибрати опцію Вбудоване додаток.

Чи підтверджуєте бажання створити програму за допомогою SMS-повідомлення, і ви потрапляєте в панель налаштувань. Тут потрібно вибрати пункт IFRAME.

Тут потрібно вибрати пункт IFRAME

Тепер залишилося тільки заповнити інформаційні поля, завантажити скріншоти, логотипи і, зрозуміло, вказати адресу завантаження самої програми зі свого сервера.

Тепер залишилося тільки заповнити інформаційні поля, завантажити скріншоти, логотипи і, зрозуміло, вказати адресу завантаження самої програми зі свого сервера

Не забудьте активувати своє дітище в опції Стан. Після цього, всі передплатники вашої групи зможуть побачити в правій колонці іконку програми.

Як це виглядає, ви зможете побачити на сторінці моєї групи у Вконтакті. Тільки не забудьте вступити в неї, так як додатки доступні лише для учасників.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача