Статьи

Протести в Бангкоку: яка ситуація?

Понеділок, 13-е, настав. Саме на цю дату тайська опозиція призначила серію широкомасштабних акцій протесту в столиці. Мета - «блокувати діяльність державних установ і паралізувати рух транспорту на основних столичних магістралях», як писав у своєму повідомленні МЗС, і більш загальна і головна - повалити чинного прем'єр-міністра Йінглак Чіннават, сестру колишнього прем'єра, Таксіна Чинавата.

Таксіна Чинавата

Ще в п'ятницю російські представники, які перебували в Бангкоку, повідомляли про «Превентивні заходи» , Які приймаються у зв'язку з обстановкою в місті припиняється продаж проживання, трансферів і екскурсійного обслуговування в Бангкоку. Ще в п'ятницю опитані експати не ризикували ділитися прогнозами на 13-е січня, мовляв, «доживемо до понеділка!»

Чим же відзначився цей день?

На сайті щоденної англомовної газети Bangkok Post з'явився окремий банер «Bangkok Shutdown» ( «Закриття Бангкока»), по ньому - посилання на постійно оновлювану стрічку новин, пов'язану з подіями в місті, всього близько 13 сторінок. За інформацією Bangkok Post, учасники протесту почали свою акцію по закриттю міста ще напередодні ввечері , Тим самим заблокувавши стратегічно важливі перехрестя і під'їзд до головного урядового комплексу.

Як заворушення в місті відображаються на туристичній інфраструктурі - чи не головне, що зараз хвилює російських представників. Днем Bangkok Post повідомив про те, що аеропортом Бангкока були випущені спеціальні наклейки на таксі (близько 6 тис. штук), для того, щоб «продемонструвати антиурядових протестувальників, що всередині машин знаходяться туристи», що дозволило б цим транспортним засобам переміщатися по місту.

На початку дня Микола Саліхов, директор компанії «Іван Сусанін Таїланд», писав в повідомленні на своєму форумі: «Наземне рух в центрі міста практично паралізовано. Було кілька сутичок, але в цілому поки все мирно. Метро, ​​аеропорти, хайвеї і навіть шопінг-центри в місцях демонстрацій працюють як зазвичай ».

Інші користувачі також підтверджували мирну обстановку: «Живу на Лад Прао (в зоні, що підлягає заворушень). Два рази повз будинок проїхала агитаторская машина, віщали в рупор. Музичка у них грає, голоси бадьорі, веселі, без істерії. Шуму, криків про допомогу, криків НЕ спостерігається. Все чинно-благородно », - пише користувач з ніком Jkmuf.

Протягом дня Микола Саліхов проїхав по місту і зняв кілька відео , Що підтверджують мирну обстановку в місті. «Незручно, але в цілому жити можна», - підсумував пан Саліхов.

О 19 годині (за місцевим часом) той жe Bangkok Post написав про те, що прем'єр-міністр скликала екстрену нараду на 15 січня для обговорення нової дати парламентських виборів. Нагадаємо, достроково вони повинні були пройти 2 лютого 2014 року, зараз в дискусіях влади «маячить» нова дата - 4 травня.

Отже, резюмуємо. 13-е, пройшов для Бангкока відносно спокійно. Але для туризму напружена ситуація не пройшла безслідно - на сьогоднішній день ніхто з туроператорів не рекомендує відвідувати Бангкок, правда, причина тому виключно транспортна: можна застрягти в пробці. «Працює наземне і підземне метро, ​​проте туристів просять зайвий раз не відвідувати місто, тому що ні у таксі, ні у автобусів немає можливості проїхати через перехрестя, - прокоментував Костянтин Кинель, керівник служби маркетингу Представництва по туризму Таїланду. - Однак навіть сьогодні знаходження в Бангкоку не представляло загрози для життя туристів. Опозиція проінформувала про підготовлювану акцію за місяць, і за сьогоднішній день в ході обдзвону туркомпаній в Таїланді не було виявлено жодного тривожного сигналу ».

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача