Статьи

Просування сайту-візитки компанії

 1. Що потрібно знати для успішного просування
 2. Підбір ключових слів
 3. Карта релевантності
 4. Виправлення помилок
 5. Чек лист
 6. пропонуємо замовити

Сайт-візитка - відповідно назві - невеликий ресурс компанії (близько 10-20 сторінок), на якому розміщується контактна інформація, основні послуги. Мета створення візитки - «засвітитися» в інтернеті за невеликий бюджет, щоб бути «як усі».

Як буде жити проект в інтернеті, рідко обдумується. Замовники не розуміють, що візитка - це в першу чергу сайт. Це не просто сторінка з контактами, це інтернет-ресурс, правильно використовуючи який, ви отримаєте прибуток. У більшості випадків компанії головне швидко створити «пристойний блог». На цьому весь ентузіазм і закінчується. Про просування мало хто чув. А як правильно, швидко просунути сайт-візитку в інтернеті і падавно не знають.

Що потрібно знати для успішного просування

Як переконати замовника в тому, що починати реалізовувати розкрутку, треба з розуміння того, «навіщо зроблений проект». Відповідь на це питання допоможе створити стратегію просування.

Розуміючи значення інтернет-маркетингу, компанія здатна вийти на новий рівень, рівень, де збирають прибуткові плоди Розуміючи значення інтернет-маркетингу, компанія здатна вийти на новий рівень, рівень, де збирають прибуткові плоди. А саме розуміння зводиться до того, що компанія повинна стежити за своїм блогом, имееть відповідальних співробітників. Якщо у вас немає таких, звертаєтеся послуг компаній, які будуть оновлювати, оптимізувати, покращувати проект.

Для просування візитки важлива релевантність кожної сторінки конкретним запитом, а не колір її фону, відсутність на ній слайдера.

Тут можливо перейти в іншу крайність - масове створення посадочних сторінок (під різні, не пов'язані, нетематічние запити). Масове дублювання контенту, відсутність системності, чіткої ієрархії - призводить до переспаму ресурсу. Благими, але занадто активними намірами оптимізації вимощена дорога в бан.

Підбір ключових слів

Єдине правильне рішення - створення оптимальної структури, продумування навігації на стадії розробки. відповідно, семантичне ядро (Максимально широке охоплення планованих запитів) має створюватися до початку будь-яких робіт.

Основним джерелом по підбору ключових слів є Яндекс.Вордстат . Але він може допомогти лише в зборі основних семантичних груп. Він малопридатний для роботи з низькочастотними запитами. Низькочастотні запити використовують при початковому просуванні сайту-візитки. Існують програми, які дають підказки на пошукові запити: платна програма Key Collector володіє хорошим функціоналом з аналізу ключових слів. Безкоштовні програми СловоЁБ і Словодёр допоможуть при складанні великого списку запитів.

Після того, як семантичне ядро ​​створено, його обов'язково слід вичистити Після того, як семантичне ядро ​​створено, його обов'язково слід вичистити. Видаляти слід все ключі, які відносяться до одного з перерахованих нижче пунктів:

1. Випадкові і дуже малоймовірні. Ось приклади таких ключів: «купити ноутбук Asus чорний в інтернет магазині», «продаж оптом жіночого та чоловічого одягу секонд-хенд класу люкс»;

2. Шумові. Ключі c потрібними нам входженнями, але при цьому з вживанням стоп-слів, які не підходять для просуває сторінки. Найпопулярніші стоп-слова, які не підходять для візитки, завдання якого уявити компанію - це «безкоштовно», «реферат» і т.д. Також сюди входять варіанти «ключевик + нецільової регіон - місто, країна». Наприклад, якщо ви представник побутової техніки тільки по Мінську, то запити «холодильник купити в Бресті» або «холодильник купити в Вітебську» не є придатними для вас.

3. Ключі з «розмитою» релевантність. Сюди можна віднести все односкладові високочастотні запити. Так це дуже класно опинитися в топі за запитом, скажімо, «мікрохвильова піч». Але ви впевнені, що користувач, набираючи це слово хотів купити її? Може він хоче дізнатися її пристрій, знайти рецепт, звернутися в ремонт. Маса варіантів на загальний запит користувача. Попадання в топ аж ніяк не вирішить проблему 100% відмов, якщо сторінка не влаштовує користувачів. Не грайте в лотерею високочастотних запитів, намагаючись вгадати бажання користувачів - знаходите оптимальні рішення, використовуючи середньо- і низькочастотні запити актуальні для сайту компанії.

Карта релевантності

Після перегляду і відсіву всіх ключових слів у вас повинен залишитися список важливих Після перегляду і відсіву всіх ключових слів у вас повинен залишитися список важливих. Що ж з ним робити? Необхідно створювати карту релевантності, тобто карту відповідності, де для кожної посадочної сторінки підібраний певний ключ. І карта релевантності повинна бути продуманою і логічною. Посадочні майданчики повинні бути природною частиною структури всього проекту. Структура повинна облегчаать пошук по сайту.

Виправлення помилок

Після створення карти релевантності, слід приступати редагування дизайну, вибору квітів-шрифтів, виправлення помилок розробників. Тут починається вже зовсім інша робота, тому що після неї сайт -візіту важко буде назвати простою. Адже це буде ресурс, яким забезпечили стійкий фундамент для впевненої життя на просторах інтернету.

Дальнейше просування сайту-візитки зводитися до виконання наступних пунктів. Ми створили чек-лист, за яким ви мождет самомстоятельно зробити розкрутку.

Чек лист

 • Складання карти релевантності.
 • Собр семантичного ядра цільових ефективних запитів нч, сч.
 • Розподілити запити по сторінках.
 • Написати тексти по зібраної семантиці, при цьому кожен текст повинен бути не менше 3000 символів без пробілів.
 • Скласти структуру, меню сайту, продумати нові розділи, сторінки.
 • Створити спеціальні сторінки: про нас, гарантії, контакти, відповіді на питання, faq-розділ і ін.
 • Придумати для кожного тексту 3-5 заголовків і розділити кожен текст на три п'ять абзаців.
 • Вставити марковані списки, таблиці, картинки, відео-презентації, все що поліпшить уявлення контенту і дасть більш повну відповідь на питання користувача.
 • Прописати тайтл і дескріпшн на підставі запитів, які зібрані для конкретної сторінки, keywords заповнювати не потрібно.
 • Зробити перелинковку сторінок за змістом між собою, в анкорах використовувати низькочастотні запити і прямі посилання на сторінки.
 • Налаштувати файл robots, sitemap, htacess
 • Зробити html-карту для користувача.
 • Нові сторінки відправити на індексацію в пошукової системи Яндекс і Google, Mail.ru
 • Реєстрація в Яндекс. Довіднику, по можливості розміщення на Google каратах.
 • Зареєструвати сайт в усіх популярних дошках оголошень, в довідниках, картографічних сервісах, окремо зареєструвати в Google Бізнесі, в Яндекс Каталозі.
 • Купити 5-25 вічних посилань протягом трьох місяців.
 • Скласти конкретний план сайту на шість місяців з інформаційних запитів за своєю тематикою, розмістити запити в категорії статті.
 • Пролінковать отримані статті між собою і сторінками послуг.
 • Купити кількість посилань з форумів і сервісів питання- відповідь.
 • Створити групу в соціальних мережах ВКонтакте і Одноклассниках, Twitter Facebook, Google Plus, розмістити посилання на соціальні групи на вашому сайті, закрити їх від індексації.

80% успіху полягає у внутрішній оптимізації сайту-візитки, яку можна замовити в компанії КасперСістемс.

пропонуємо замовити

повернутися

Але ви впевнені, що користувач, набираючи це слово хотів купити її?
Що ж з ним робити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача