Статьи

Просування сайту-візитки компанії

 1. Що потрібно знати для успішного просування
 2. Підбір ключових слів
 3. Карта релевантності
 4. Виправлення помилок
 5. Чек лист
 6. пропонуємо замовити

Сайт-візитка - відповідно назві - невеликий ресурс компанії (близько 10-20 сторінок), на якому розміщується контактна інформація, основні послуги. Мета створення візитки - «засвітитися» в інтернеті за невеликий бюджет, щоб бути «як усі».

Як буде жити проект в інтернеті, рідко обдумується. Замовники не розуміють, що візитка - це в першу чергу сайт. Це не просто сторінка з контактами, це інтернет-ресурс, правильно використовуючи який, ви отримаєте прибуток. У більшості випадків компанії головне швидко створити «пристойний блог». На цьому весь ентузіазм і закінчується. Про просування мало хто чув. А як правильно, швидко просунути сайт-візитку в інтернеті і падавно не знають.

Що потрібно знати для успішного просування

Як переконати замовника в тому, що починати реалізовувати розкрутку, треба з розуміння того, «навіщо зроблений проект». Відповідь на це питання допоможе створити стратегію просування.

Розуміючи значення інтернет-маркетингу, компанія здатна вийти на новий рівень, рівень, де збирають прибуткові плоди Розуміючи значення інтернет-маркетингу, компанія здатна вийти на новий рівень, рівень, де збирають прибуткові плоди. А саме розуміння зводиться до того, що компанія повинна стежити за своїм блогом, имееть відповідальних співробітників. Якщо у вас немає таких, звертаєтеся послуг компаній, які будуть оновлювати, оптимізувати, покращувати проект.

Для просування візитки важлива релевантність кожної сторінки конкретним запитом, а не колір її фону, відсутність на ній слайдера.

Тут можливо перейти в іншу крайність - масове створення посадочних сторінок (під різні, не пов'язані, нетематічние запити). Масове дублювання контенту, відсутність системності, чіткої ієрархії - призводить до переспаму ресурсу. Благими, але занадто активними намірами оптимізації вимощена дорога в бан.

Підбір ключових слів

Єдине правильне рішення - створення оптимальної структури, продумування навігації на стадії розробки. відповідно, семантичне ядро (Максимально широке охоплення планованих запитів) має створюватися до початку будь-яких робіт.

Основним джерелом по підбору ключових слів є Яндекс.Вордстат . Але він може допомогти лише в зборі основних семантичних груп. Він малопридатний для роботи з низькочастотними запитами. Низькочастотні запити використовують при початковому просуванні сайту-візитки. Існують програми, які дають підказки на пошукові запити: платна програма Key Collector володіє хорошим функціоналом з аналізу ключових слів. Безкоштовні програми СловоЁБ і Словодёр допоможуть при складанні великого списку запитів.

Після того, як семантичне ядро ​​створено, його обов'язково слід вичистити Після того, як семантичне ядро ​​створено, його обов'язково слід вичистити. Видаляти слід все ключі, які відносяться до одного з перерахованих нижче пунктів:

1. Випадкові і дуже малоймовірні. Ось приклади таких ключів: «купити ноутбук Asus чорний в інтернет магазині», «продаж оптом жіночого та чоловічого одягу секонд-хенд класу люкс»;

2. Шумові. Ключі c потрібними нам входженнями, але при цьому з вживанням стоп-слів, які не підходять для просуває сторінки. Найпопулярніші стоп-слова, які не підходять для візитки, завдання якого уявити компанію - це «безкоштовно», «реферат» і т.д. Також сюди входять варіанти «ключевик + нецільової регіон - місто, країна». Наприклад, якщо ви представник побутової техніки тільки по Мінську, то запити «холодильник купити в Бресті» або «холодильник купити в Вітебську» не є придатними для вас.

3. Ключі з «розмитою» релевантність. Сюди можна віднести все односкладові високочастотні запити. Так це дуже класно опинитися в топі за запитом, скажімо, «мікрохвильова піч». Але ви впевнені, що користувач, набираючи це слово хотів купити її? Може він хоче дізнатися її пристрій, знайти рецепт, звернутися в ремонт. Маса варіантів на загальний запит користувача. Попадання в топ аж ніяк не вирішить проблему 100% відмов, якщо сторінка не влаштовує користувачів. Не грайте в лотерею високочастотних запитів, намагаючись вгадати бажання користувачів - знаходите оптимальні рішення, використовуючи середньо- і низькочастотні запити актуальні для сайту компанії.

Карта релевантності

Після перегляду і відсіву всіх ключових слів у вас повинен залишитися список важливих Після перегляду і відсіву всіх ключових слів у вас повинен залишитися список важливих. Що ж з ним робити? Необхідно створювати карту релевантності, тобто карту відповідності, де для кожної посадочної сторінки підібраний певний ключ. І карта релевантності повинна бути продуманою і логічною. Посадочні майданчики повинні бути природною частиною структури всього проекту. Структура повинна облегчаать пошук по сайту.

Виправлення помилок

Після створення карти релевантності, слід приступати редагування дизайну, вибору квітів-шрифтів, виправлення помилок розробників. Тут починається вже зовсім інша робота, тому що після неї сайт -візіту важко буде назвати простою. Адже це буде ресурс, яким забезпечили стійкий фундамент для впевненої життя на просторах інтернету.

Дальнейше просування сайту-візитки зводитися до виконання наступних пунктів. Ми створили чек-лист, за яким ви мождет самомстоятельно зробити розкрутку.

Чек лист

 • Складання карти релевантності.
 • Собр семантичного ядра цільових ефективних запитів нч, сч.
 • Розподілити запити по сторінках.
 • Написати тексти по зібраної семантиці, при цьому кожен текст повинен бути не менше 3000 символів без пробілів.
 • Скласти структуру, меню сайту, продумати нові розділи, сторінки.
 • Створити спеціальні сторінки: про нас, гарантії, контакти, відповіді на питання, faq-розділ і ін.
 • Придумати для кожного тексту 3-5 заголовків і розділити кожен текст на три п'ять абзаців.
 • Вставити марковані списки, таблиці, картинки, відео-презентації, все що поліпшить уявлення контенту і дасть більш повну відповідь на питання користувача.
 • Прописати тайтл і дескріпшн на підставі запитів, які зібрані для конкретної сторінки, keywords заповнювати не потрібно.
 • Зробити перелинковку сторінок за змістом між собою, в анкорах використовувати низькочастотні запити і прямі посилання на сторінки.
 • Налаштувати файл robots, sitemap, htacess
 • Зробити html-карту для користувача.
 • Нові сторінки відправити на індексацію в пошукової системи Яндекс і Google, Mail.ru
 • Реєстрація в Яндекс. Довіднику, по можливості розміщення на Google каратах.
 • Зареєструвати сайт в усіх популярних дошках оголошень, в довідниках, картографічних сервісах, окремо зареєструвати в Google Бізнесі, в Яндекс Каталозі.
 • Купити 5-25 вічних посилань протягом трьох місяців.
 • Скласти конкретний план сайту на шість місяців з інформаційних запитів за своєю тематикою, розмістити запити в категорії статті.
 • Пролінковать отримані статті між собою і сторінками послуг.
 • Купити кількість посилань з форумів і сервісів питання- відповідь.
 • Створити групу в соціальних мережах ВКонтакте і Одноклассниках, Twitter Facebook, Google Plus, розмістити посилання на соціальні групи на вашому сайті, закрити їх від індексації.

80% успіху полягає у внутрішній оптимізації сайту-візитки, яку можна замовити в компанії КасперСістемс.

пропонуємо замовити

повернутися

Але ви впевнені, що користувач, набираючи це слово хотів купити її?
Що ж з ним робити?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.