Статьи

Прослухав Джон Кехо «Підсвідомість може все!»

Кілька днів поспіль слухав семінар Джона Кехо «Підсвідомість може все»

Кілька днів поспіль слухав семінар Джона Кехо «Підсвідомість може все». Джон Кехо займається вивченням можливостей підсвідомості вже більше 15 років. Багато авторів розвивають свої теорії саме на основі його досліджень. Багато що в семінарі вже знайоме, але є і цікаві моменти.

Джон Кехо каже: абсолютно все, що відбувається в нашому житті є результат наших думок, результат роботи наших підсвідомих програм. Всі 100% подій в нашому житті викликали ми самі.

Доброю новиною є те, що ми можемо впровадити в нашу підсвідомість все, що завгодно, адже ми не обмежені про що думати. Підсвідомість програмується простим повторенням одних і тих же думок і фраз. Хорошим помічником в цій справі є афірмації. Але до них є певні вимоги. Аффірмація повинна включати в себе одну пропозицію, бажано лише кілька слів.

Коли ми визначили якусь регулярно з'являється негативну думку у нас в голові, то її бажано відразу ж замінити двох-хвилинним повторенням протилежної позитивної думкою. Дві думки думати одночасно неможливо, тому багаторазове повторення позитивної думки буде витісняти старе негативне переконання і, врешті-решт, запишеться в підсвідомість.

Наприклад я став регулярно повторювати «я все бачу». Як тільки я відчуваю дискомфорт від того, що мені чогось не видно, я відразу повторюю це фразу. (Для довідки: після університету зір у мене було мінус три. Після курсів Норбекова в 2004 році зняв окуляри, але зір продовжує бути нестабільним: від 100% до десь мінус одного в зависмости від освітлення і емоційного стану).

Таким чином, можна перезаписати будь-які підсвідомі програми. Причому Кехо каже, що необов'язково точно діагностувати негативну програму, головне точно знати мету, яку хочете досягти.

Ще одна цікава думка пов'язана з візуалізацією. Про цю тему не говорить тільки ледачий. Основні моменти, які зазначив Джон Кехо: 1. Способи візуалізації можуть бути різними, це не принципово. 2. Візуалізація - це робота, тобто якщо ви хочете, щоб ця техніка працювала, то її треба проводити регулярно без перерв протягом 30-40 днів. А, взагалі, бажано звести її в щоденну звичку.

Емоції - це те, що значно посилює ефект від візуалізації і афірмації. Тому ці техніки краще використовувати, наприклад, коли приймаєте холодний душ або відчуваєте ще якісь емоційні переживання.

У записі ще багато цікавих думок. рекомендую:

Завантажити безкоштовно Джон Кехо «Підсвідомість може все»

Успіхів!

Євген.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача