Статьи

Прощай діабет: SaxarVNorme

  1. Прощай, діабет, і здрастуй, здоровий спосіб життя!

Вітаю, дорогі читачі! Сподіваюся, ви чудово провели свята і тепер повертаєтеся до звичайного життя. Першу статтю нового року хочу присвятити огляду книги, про яку я вже давно хочу вам розповісти, тільки не було слушної нагоди це зробити. Насправді, це не одна, а дві книги, але присвячені вони одній темі.

Насправді, це не одна, а дві книги, але присвячені вони одній темі

Впевнена, що коли ви вперше дізналися про свій цукровому діабеті, ви перелопатили масу інформації в інтернеті, і вам могла попастися таке прізвище, як Жерлигін. Це керівник "клубу за інтересами" - клубу "Прощай, діабет!". Увага! Я ні в якому разі не рекламую цю організацію і ніяких відсотків або відкатів я від них не отримую. Так ось, обидві книги розповідають про одне методі лікування цукрового діабету , Який розробив сам товариш Жерлигін.

Отже, я хочу розповісти вам про наступні два книгах:

  1. "Прощай, діабет!" Ольги Жерлигіна (мама автора методики)
  2. "Перемогти діабет" Тетяни Батеневой (соратник автора методики)

Коротко розповім, як я взагалі натрапила на ці книги. На самому початку хвороби мого сина я, як і переважна більшість батьків, почала шукати інформацію про лікування цукрового діабету 1 типу . Потрапила на його сайт-форум, де спілкувалися межу собою в основному діабетики 2 типу, а також були статті, що розповідають в загальних рисах суть методики. Рідко проскакувало, що автор методу гарантує зцілення від цукрового діабету 1 типу. Потім я стала розбиратися, як потрапити на консультацію і скільки це буде коштувати. Виявилося, що однією з умов вступу в клуб є активне поширення інформації про клуб: листівки, статті в газетах, інтерв'ю та ін.

Тепер уявіть, що ви рекламуєте товар, який ніколи не бачили, і маєте туманне уявлення, що він собою являє. Я вирішила, що це черговий розлучення в лікуванні цукрового діабету і сказала «прощай» самому клубу. А кілька місяців тому у мене виникла ідея - робити огляди книг на тему діабету і ожиріння, оскільки їх зараз велика кількість, а що з них - правда, розібрати може не кожен, та й не кожному вона підійде.

Тому я зайшла в перевірений мною багаторічним досвідом користування інтернет-магазин (класно, що зараз можна купувати, не виходячи з дому) - Озон.ру (OZON.ru). Забіла в пошуковому рядку "Цукровий діабет" і вибрала кілька книг з найвищим рейтингом за популярністю. Замовила їх, благо вони були на складі, оплатила через карту VISA, і мені їх доставили в протягом 6 днів на пункт видачі замовлень. Була дуже здивована, що в нашому маленькому місті є такий пункт видачі, була впевнена, що необхідність отримання посилки як зазвичай, на пошту і через два тижні.

До речі, можу вам дати посилання відразу на книги, щоб ви їх вивчили і не шукали довго. Книга "Прощай, діабет!" Знаходиться тут. А книга "Перемогти діабет" знаходиться тут. Тепер докладно про Жерлигіна, про його методі і книгах.

Прощай, діабет, і здрастуй, здоровий спосіб життя!

Коротко розповім про самого автора методики - товариша Жерлигіна. Все, що я знаю про нього, це результат мого пошуку по просторах інтернету. Сам Жерлигін говорить про себе, що є спортивним тренером, фізіологом і що готував національні збірні для участі в олімпійських іграх. Після того, як його мама захворіла на цукровий діабет, Жерлигін розробив для неї спеціальну систему тренувань, в результаті самопочуття значно поліпшилося, а також почали знижуватися цукру, а згодом вона взагалі скасувала цукрознижувальні препарати.

Після вражаючого результату своєї праці товариш Жерлигін вирішив, що може допомогти багатьом, що страждають цим захворюванням, і організував клуб, про який я говорила вище. До речі, він говорить, що може позбавити від діабету 1 типу. Нібито його син захворів або мало не захворів на діабет в підлітковому віці (тут для мене залишилася загадка). Він і йому розробив систему тренувань, той швидко поправився і живе зараз без діабету, але я зараз не про це.

Діабет у мами товариша Жерлигіна розвинувся в 75 років, і за кілька років вона досягла таких результатів в здоров'ї. В даний час Ользі Жерлигіна 94 роки і вона прекрасно себе почуває, регулярно займається спортом за розробленою її сином програмі, не приймає препаратів, що знижують рівень цукру в крові, веде активний спосіб життя, бере участь в масових спортивних змаганнях.

Саме від її імені написана надається мною книга "Прощай, діабет!". У книзі Ольга Жерлигіна розповідає про своє життя і режимі, свої досягнення. Також в книзі розповідається про сам клуб, потім коротко про причини розвитку цукрового діабету 2 типу та патофізіології. Є велика глава, яка розповідає про суть методики, про важливість тренувань, зміни стилю харчування, введення корисних звичок, про додаткові апаратних методах лікування.

Друга частина книги присвячена відгуками, де люди розповідають про своє позбавлення від діабету, а в третій частині - статті і репортажі про клуб "Прощай, діабет!", А також останні новини.

А тепер я хочу висловити своє загальне враження про цю книгу. Якщо чесно, то книга дуже-дуже гідна як в плані інформативності, так і в плані мотивації. Мотивація - ось чого не вистачає нашим діабетикам 2 типу, щоб поліпшити своє самопочуття або ж позбутися від самого діабету. Я не маю жодного сумніву в тому, що це можливо. Я вже про це говорила не тільки в статті "Чи реально вилікувати діабет?" , Але і в інших теж.

Зовсім недавно мені написав один молодий чоловік, який розповів, що знизив цукру до норми за допомогою регулярних інтенсивних фізичних тренувань, при тому, що про Жерлигіна він не чув і ніяких препаратів не приймав і не приймає до сих пір. Це ще раз переконало мене, що це можливо.

Книга, про яку я вам розповідаю, - відмінна мотивація до дії з майже готовими рецептами. Звичайно, всю методику вам ніхто не відкриє, адже це ще й потужне джерело доходу у товариша Жерлигіна. Але хто перейнявся ідеєю, може вступити в клуб і пройти курс тренувань, після чого вам будуть дані рекомендації продовжувати тренування і стежити за харчуванням.

А тепер найцікавіше. Жерлигін в даний час не працює в Росії. Офіційно він веде консультації на Кіпрі і в Болгарії, за 1 тип береться неактивно, оскільки сам визнає, що не кожна дитина вилікується, а ось з діабетиками 2 типу займається дуже активно, причому курс займає не менше двох тижнів. За двотижневий курс він просить 17 тис. Євро, це приблизно 765 000 рублей.

Я не хочу обговорювати зараз ціну на лікування, у кожного свій маркетинг. Мені цікаво, чому Жерлигін не зробив франшизних партнерську програму, за якою в багатьох містах підприємці відкрили б представництва, і тоді більшу кількість потребуючих отримало б шанс позбавлення від недуги, причому за реальні гроші. Ось цей факт монополії на методику мене дуже сильно бентежить. Однак я відхилилася від теми.

Безсумнівно, я рекомендую прочитати цю книгу всім людям з цукровим діабетом 2 типу. Якщо бабуся змогла подолати хворобу, то і п'ятдесятирічний чоловік теж зможе, варто тільки захотіти. А мотивуючого в книзі дуже багато. По крайней мере, ви побачите дорогу, яка поведе вас в правильному напрямку - до результату, а не буде петляти в безпросвітній імлі.

Жерлигін говорить (і я з ним повністю згодна), що "свіжий" діабет 2 типу дуже добре піддається зворотному розвитку. Але навіть якщо діабет вже давно і встигли розвинутися ускладнення, то фізична активність також допоможе поліпшити самопочуття, нехай вона і не позбавить від хвороби повністю. Тільки в цьому випадку потрібно переконатися, що немає явних протипоказань, наприклад, нестабільної стенокардії, раннього періоду інфаркту міокарда або інсульту, тяжкій нирковій недостатності та ін.

Друга книга "Перемогти діабет" написана соратником і однодумцем товариша Жерлигіна - Тетяною Батеневой. Ця книга вже більш детально розповідає про діабет, про саму методику, про фізичні вправи, про принципи харчування, про психологію. Ця книга сподобалася мені тим, що в ній дані реальні рецепти, а також на фотографіях показані базові фізичні вправи, які ви без зусиль зможете виконувати вдома.

Ця книга сподобалася мені тим, що в ній дані реальні рецепти, а також на фотографіях показані базові фізичні вправи, які ви без зусиль зможете виконувати вдома

Здивувало те, що для тренувань вам не потрібні дорогі снаряди. Всі вправи виконуються з власною вагою. Тетяна докладно розповідає, з чого потрібно починати, на які відчуття орієнтуватися і як оцінювати свої результати. Крім цього, в книзі представлені приблизні меню по днях тижня, різні таблиці та ін.

Загалом, ця книга для людини з діабетом 2 типу також виявиться дуже корисною, оскільки вона дає практичні знання, які можна відразу використовувати в своєму житті. Впевнена, що, застосовуючи поради з харчування, а також регулярно виконуючи наведені фізичні вправи, можна істотно поліпшити перебіг цукрового діабету. Цілком можливо, далі вам захочеться більшого, коли ви побачите свої позитивні результати.

Книги ви можете купити в різних інтернет-магазинах, а також в звичайних книжкових магазинах, якщо вони там є. Однак я рекомендую вам Озон.ру, тому що знаю, що це надійний інтернет-магазин, в якому купую книги і диски з 2006 року. Книгу Ольги Жерлигіна ви можете замовити тут, а книгу Тетяни Батеневой - тут.

Однак хочу попередити тих, хто купить ці книги і почне займатися фізкультурою. Обов'язково стежте за рівнем свого цукру, тому що після початку тренувань можливе зниження потреби в цукрознижуючих засобах, і якщо не знизити дози, то може наступити гіпоглікемія, особливо це стосується тих, хто приймає препарати сульфанілсечовини: манініл, діабетон, амарил тощо. Будьте уважні ! Від цього залежать ваші подальші відносини зі спортом і здоровим способом життя.

З теплотою і турботою, ендокринолог Лебедєва Діляра Ильгизовна З теплотою і турботою, ендокринолог Лебедєва Діляра Ильгизовна

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача