Статьи

Програміст створив найкращу альтернативу Android

Нова операційна система заснована на Android 7.1.

Фото: igen.fr

Програміст з Франції Гаель Дюваль відомий за своїм дистрибутива Linux Mandriva, оголосив про випуск власної вільної альтернативі Android. Нова мобільна операційна система отримала назву / e / (e.foundation) і позбавлена ​​сервісів і трекінгу Google.

Розробник взяв за основу популярний китайський дистрибутив LineageOS 14.1, заснований на Android 7.1, і вирізав з нього заблоковані сервіси Google. Для забезпечення безпечної роботи операційна система / e / була оснащена компонентами microG Project і Mozilla Location Service, а також додатки з відкритим вихідним кодом, кожне з яких пройшло ретельний відбір.

Мобільна операційна система / e /

Фото: igen.fr

Дюваль також знайшов вдалі альтернативи сервісів Google. Наприклад, роль поштового клієнта тут виконує K9-Mail, месенджера - Telegram, браузера - Jelly Web Browser, а додатки для отримання і відправки SMS - Signal.

При першому запуску / e / від користувачів більше не вимагають заводити обліковий запис в Google. Але якщо потрібно хмарне сховище, то власникам смартфонів на цій ОС пропонується використовувати хмарний сервіс NextCloud. В майбутньому буде додано магазин додатків з безліччю безкоштовних додатків з відкритим вихідним кодом.

Мобільна операційна система / e /

Фото: igen.fr

На даний момент / e / знаходиться в стадії бета-тестування і доступна для установки на обмежену кількість пристроїв, повний список можна дізнатися за посиланням . Асортимент сумісних пристроїв буде поступово розширюватися. Ознайомитися з проектом можна по цьому посиланню .

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про ТОП-10 прихованих можливостей Android Google Play . У той же час Google повідомила, що відмовляється від Android і показала альтернативу цієї операційної системи .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: AndroidInsider

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.