Статьи

Програміст створив найкращу альтернативу Android

Нова операційна система заснована на Android 7.1.

Фото: igen.fr

Програміст з Франції Гаель Дюваль відомий за своїм дистрибутива Linux Mandriva, оголосив про випуск власної вільної альтернативі Android. Нова мобільна операційна система отримала назву / e / (e.foundation) і позбавлена ​​сервісів і трекінгу Google.

Розробник взяв за основу популярний китайський дистрибутив LineageOS 14.1, заснований на Android 7.1, і вирізав з нього заблоковані сервіси Google. Для забезпечення безпечної роботи операційна система / e / була оснащена компонентами microG Project і Mozilla Location Service, а також додатки з відкритим вихідним кодом, кожне з яких пройшло ретельний відбір.

Мобільна операційна система / e /

Фото: igen.fr

Дюваль також знайшов вдалі альтернативи сервісів Google. Наприклад, роль поштового клієнта тут виконує K9-Mail, месенджера - Telegram, браузера - Jelly Web Browser, а додатки для отримання і відправки SMS - Signal.

При першому запуску / e / від користувачів більше не вимагають заводити обліковий запис в Google. Але якщо потрібно хмарне сховище, то власникам смартфонів на цій ОС пропонується використовувати хмарний сервіс NextCloud. В майбутньому буде додано магазин додатків з безліччю безкоштовних додатків з відкритим вихідним кодом.

Мобільна операційна система / e /

Фото: igen.fr

На даний момент / e / знаходиться в стадії бета-тестування і доступна для установки на обмежену кількість пристроїв, повний список можна дізнатися за посиланням . Асортимент сумісних пристроїв буде поступово розширюватися. Ознайомитися з проектом можна по цьому посиланню .

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про ТОП-10 прихованих можливостей Android Google Play . У той же час Google повідомила, що відмовляється від Android і показала альтернативу цієї операційної системи .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: AndroidInsider

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача