Статьи

Програми по відновленню файлів. Чому R-Studio?

Часто наші клієнти запитують нас: в чому перевага R-Studio перед іншими програмами для відновлення даних? Чому R-Studio вважається "рентабельною" утилітою, в той час як вартість деяких інших подібних продуктів нижче? Є R-Studio більш ефективної утилітою? Чому R-Studio здається складнішою програмою в порівнянні з іншими?

Почнемо з останнього питання. R-Studio спочатку розроблялася для досвідчених користувачів, експертів в області відновлення даних, системних адміністраторів, фахівців в області IT. Більшості користувачів всі можливості програми не будуть потрібні, а певна функціональність R-Studio призначена виключно для спеціалістів в галузі судової комп'ютерно-технічної експертизи.

Для ряду початківців користувачів настільки велике число можливостей програми може викликати деяку складність в розумінні її інтерфейсу та функціональності. Тому ми максимально оптимізували її інтерфейс і склали докладний Керівництво Користувача (Довідку) R-Studio. Однак тим, у кого все ж залишилися непорозуміння після його прочитання, ми радимо завантажити і спробувати програму R-Undelete. R-Undelete є такий же високопрофесійної утилітою відновлення даних, як і R-Studio, при цьому її інтерфейс орієнтований головним чином на початківців користувачів. R-Undelete це найкраще рішення для користувачів, яким необхідна програма, яка містить всі основні і деякі додаткові операції по відновленню даних. Нижче в таблиці наведені основні можливості R-Studio і R-Undelete.

Часто наші клієнти запитують нас: в чому перевага R-Studio перед іншими програмами для відновлення даних
Клікніть по картинці для збільшення
Головна панель R-Studio

Клікніть по картинці для збільшення
Головна панель R-Undelete
МожливостіR-UndeleteR-Studio

Майстер інтерфейсу Так Ні Докладний і гнучкий пошук відновлюваних файлів Так Так Підтримка масового відновлення файлів Так Так Сортування файлів по їх типам і тимчасовим позначок Так Так Перегляд змісту файлу для оцінки шансів відновлення Так Так Відновлення файлів з видалених / переформатованих / пошкоджених логічних дисків Так Так Розпізнавання віддалених складних конфігурацій розділів Ні Так Пошук файлів відомих типів (при скануванні) Так Так Створення та обробка файлу образу диска Так Так Автоматичні е оновлення програми Так Так Текстовий / шістнадцятковий редактор Ні Так Підтримка файлових систем, які використовуються на комп'ютерах з операційною системою відмінними від Windows Ні Так Пошук файлів відомих типів (при скануванні) заданих користувачем Ні Так Підтримка RAID'ов і менеджерів логічних дисків Тільки видимих ​​системою Та Відновлення даних по мережі Ні Так Emergency CD Ні Так

Увага! Протягом одного року з моменту придбання можлива модернізація R-Undelete на R-Studio за початковою різниці у вартості. Тому для найпростіших і розповсюджених випадків втрати даних немає необхідності відразу ж купувати R-Studio.

Чому вартість R-Studio перевищує номінальну вартість ряду інших подібних продуктів?

Насправді це не так. R-Studio дешевше більшості з них! Далі ми розглянемо можливості R-Studio і середньоринкову вартістю подібного роду утиліти:

1. Повнофункціональна утиліта для відновлення даних повинна вирішувати будь-яке завдання, з якою стикається професійний фахівець в області IT. Це відновлення даних усіма відомими методами, також сканування і пошук файлів відомих типів; також R-Studio підтримує нові файлові системи exFAT і ReFS, створені Microsoft, і APFS, створену Apple.
Орієнтовна ринкова вартість подібного роду продукту становить 60 доларів США.
1
Клікніть по картинці для збільшення
Помічені для відновлення файли в R-Studio

Крім стандартних функцій по відновленню даних в R-Studio також є:

 • Багатомовний графічний інтерфейс користувача і довідка змінювані "на льоту", тобто без необхідності переривання роботи.
 • Додавання власних сигнатур в файли відомих типів. Для підвищення шансів відновлення певних файлів користувач може додавати власні сигнатури файлів будь-якого ступеня складності. Додати власну сигнатуру в файли відомих типів можна або за допомогою призначеного для користувача інтерфейсу, або шляхом безпосереднього редагування файлу опису сигнатури.
  Ви можете зрозуміти як створювати свої власні типи файлів в нашій статті Створення призначеного для користувача відомого типу файлу для R-Studio .
 • Перегляд змісту файлів. Додаткова функціональність для оцінки шансів відновлення файлів. Інтегрований в дистрибутив R-Studio перегляд файлів підтримує всі важливі типи файлів: Adobe Acrobat pdf, документи Microsoft Office doc, xls, ppt (Office 97-2003), docx, xlsx, pptx, і величезна кількість мультимедійних та графічних форматів, причому без встановлених відповідних програм або кодеків. Також можливий перегляд змісту файлів на віддаленому комп'ютері.

Клікніть по картинці для збільшення  Перегляд файлу в R-Studio
Клікніть по картинці для збільшення
Перегляд файлу в R-Studio

 • R-Studio Emergency CD. R-Studio Emergency CD заснований на ядрі Linux і дозволяє користувачу відновити дані з комп'ютера, який не завантажується. Є дві версії R-Studio Emergency: R-Studio Emergency GUI (Graphic User Interface) має графічний інтерфейс схожий з інтерфейсом R-Studio. Ця версія може бути запущена на ПК, відеокарта якого підтримується програмою. В іншому випадку слід скористатися версією R-Studio Emergency TUI (Text User Interface), що має більш простий псевдо-графічний інтерфейс, але що володіє такою ж функціональністю по відновленню даних. Крім цього R-Studio Emergency можна використовувати для повного видалення даних на диску при утилізації або передачі ПК в користування іншій особі (в інших випадках це функціональність окремої програми). Ви можете дізнатися більше про R-Studio Emergency в нашій статті Відновлення Даних При Допомоги R-Studio Emergency .
 • Образ диску. За допомогою R-Studio можна створювати файли образу диска, що є точною, "байт в байт" копію будь-якого об'єкта панелі Диски (Drives) - такого, як жорсткий диск, логічний диск або складний RAID. Образи вельми корисні тоді, коли існує ймовірність повної втрати даних внаслідок несправності апаратної частини комп'ютера. Файли образів дисків можуть оброблятися програмою як звичайний диск. Більш того, образи можна використовувати для створення віртуальних об'єктів (наприклад, віртуальних RAID). До того ж, такі образи можна використовувати для резервного копіювання даних і аварійного відновлення системи . У процесі створення образу R-Studio може одночасно сканувати копіюються дані.
 • Контроль атрибутів SMART R-Studio дозволяє переглядати атрибути SMART (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology) жорстких дисків - оцінювати їх стан і передбачати можливий вихід з ладу.
 • Відновлення даних по мережі. Функціональність особливо корисна тоді, коли жорсткий диск не вдається підключити до іншого комп'ютера, наприклад, при відновленні даних з ноутбука або якщо це заважає зробити заводська пломба. Також відновлювати дані по мережі можна, якщо не вдається завантажити через пошкодження завантажувального розділу або системних файлів. В цьому випадку можна під'єднати комп'ютер до робочої станції по мережі і запустіть на ньому R-Studio Agent Emergency. Після отримання доступу до диска "проблемного" комп'ютера він буде оброблений R-Studio так само, як будь-який диск локального комп'ютера. Якщо ж необхідно відновити дані з справно працюючого комп'ютера, то збережіть виконуваний файл R-Studio Agent Portable утиліти R-Studio Agent на будь-якому флеш носії потім запустити на потрібному комп'ютері, де необхідно відновити дані. Для отримання повного доступу до комп'ютера з втраченими даними не потрібно його перезавантаження або попередньої інсталяції утиліти, при цьому на диски не записані будь-які нові дані, що підвищить шанси відновлення втраченої інформації. Крім цього можливо попередньо інсталювати R-Studio Agent на комп'ютери вашої корпоративної мережі. Тоді вам не слід турбуватися про те, що, наприклад, який-небудь менеджер помилково видалить файли і очистить корзину, а потім згадає, що серед вилучених файлів були квартальні звіти. Ви отримуєте негайний доступ до комп'ютера з втраченими даними без будь-якої інсталяції програми, перезавантаження, перезапису інформації. При цьому R-Studio і R-Studio Agent НЕ перекачують гігабайти даних з одного комп'ютера на інший через мережу. За допомогою R-Studio Agent проводиться аналіз даних на віддаленому комп'ютері, і отримана інформація потім пересилається на комп'ютер, де інстальована R-Studio. Більш того, відновлені файли і іншу службову інформацію (файли образи, результати сканування і т.д.) можна зберегти на іншому диску того ж самого віддаленого комп'ютера, не передаючи їх по мережі. Кожен пакет R-Studio Network включає п'ять ліцензій R-Studio Agent / Agent Emergency для віддалених комп'ютерів.

  Клікніть по картинці для збільшення
  R-Studio отримує доступ до даних віддаленого комп'ютера
  Ви можете дізнатися больще про відновлення даних по мережі:
  R-Studio: Відновлення Даних по Мережі
  Відновлення Даних За Мережі При Допомоги R-Studio Agent Emergency
  R-Studio Technician: Відновлення Даних через Інтернет

2. Модуль реконструкції RAID.
( R-Studio on-line Довідка - Набори Томів і RAID )
На відміну від більшості компаній з відновлення даних ми не пропонуємо базових принципів реконструкції RAID. В R-Studio є широкі і багатосторонні можливості для реконструкції дискових масивів - такі ж, як і в більшості програм, спеціально призначених для цих цілей:
2
Клікніть по картинці для збільшення
Реконструкція RAID5 в R-Studio

Серед інших можливостей модуля реконструкції RAID:

 • Підтримка складних рівнів RAID, в т.ч. багатьох "вкладених (nested)" і нестандартних. Підтримка затримки контролю парності для всіх відповідних рівнів RAID з поліпшеними елементами управління для параметрів контролю парності.
 • Універсальна схема RAID. Користувач може створити масив RAID, що складається з довільного числа дисків зі складною конфігурацією блоків, різних зміщенням і розміром блоків.
 • Чисто віртуальна концепція. Можливість комбінування жорстких дисків, логічних дисків, образів та інших об'єктів панелі Диски (Drives) при створенні віртуального RAID. Замість втраченої частини RAID можна також додати віртуальний об'єкт вільне місце (empty space) або пропущений диск (missing disk). Гнучка настройка параметрів RAID, що дозволяє відразу ж їх змінювати для знаходження коректної конфігурації.
 • Повна інтеграція. Відразу після створення віртуального RAID можна почати аналізувати його дані за допомогою R-Studio. Може бути виконана будь-яке завдання з відновлення даних. Немає необхідності копіювати вміст відтвореного RAID на інший носій.
 • Автоматичне розпізнавання параметрів RAID. R-Studio здатна розпізнавати всі параметри для RAID 5 і 6. Це дозволяє користувачеві вирішити одну з найбільш важких завдань при відновленні RAID - визначення його параметрів.
 • Перевірка цілісності даних RAID: можна перевірити правильність блоків парності на RAID.
 • Зворотні RAID. Ця техніка дозволяє "розкласти" реальний дисковий об'єкт на віртуальний RAID. Потім компоненти такого віртуального RAID можна обробляти як реальні об'єкти. Вони можуть бути переглянуті, відредаговані, з них можуть бути створені образи, скопійовані на фізичні диски і т.п. Також ця техніка дозволяє відновлювати дані на реальних батьків віртуального RAID. Наприклад, стає можливим відновити дані на відсутньому диску.
 • Підтримка динамічних дисків в Windows (програмних RAID'ов), Windows Storage Spaces (створені в Windows 8 / 8.1 і 10), технологій програмних RAID'ов, CoreStorage, File Vault, і Fusion Drive від фірми Apple, а так же Linux Logical Volume Manager (LVM / LVM2) і mdadm RAID'ов. R-Studio здатна автоматично розпізнавати їх компоненти і збирати їх в тому, навіть якщо їх бази даних злегка пошкоджені. У разі серйозного пошкодження баз даних ці компоненти можна додати вручну.

Ви можете дізнатися більше про реконструкцію RAID в наших статтях:
Приклад Відновлення RAID
Визначення параметрів RAID
Автоматичне розпізнавання Параметрів RAID

Орієнтовна вартість подібного продукту в інших компаніях становить 80 доларів США.

3. Універсальний Шістнадцяткова просмоторщік / Редактор
( R-Studio on-line Довідка - Текстовий / Шістнадцяткова Редактор )
Крім стандартної функціональності, яка властива більшості загальновідомих утиліт для редагування диска, ми пропонуємо користувачеві додаткові можливості:
3
Клікніть по картинці для збільшення
Редагування жорсткого диска в редактора шестнадцатірічное R-Studio

На додаток до всіх стандартних можливостей таких програм, наша додатково включає наступні:

 • Аналіз даних на диску у відповідність з шаблонами даних. Користувач не просто бачить в редакторі шістнадцяткові або текстові дані, а має можливість їх зіставити з різними шаблонами даних: завантажувальних записів, MFT, FAT32, файлів і т.д.
 • Шаблони даних. Користувач може створювати власні шаблони для аналізу даних у відповідність зі специфікою їх структури. Можливо створити шаблони для аналізу будь-якої нової файлової системи (наприклад, нестандартного пристрою запису відео).

Орієнтовна вартість такої програми становить 70 доларів США.

4. Модуль копіювання диска.
( (R-Studio on-line Довідка - Advanced Data Recovery - Object Copy) )
Можливо побайтное копіювання будь-якого об'єкта панелі Drives (Диски), а також копіювання розділів і жорстких дисків із зміною їх розмірів і зсувів.
4
Клікніть по картинці для збільшення
Модуль копіювання диска

Орієнтовна вартість такої програми становить 30 доларів США.

Тепер підіб'ємо підсумок. Якщо купувати всі розглянуті продукти окремо, то загальна їх вартість складе: 60.00 $ + 80.00 $ + 70.00 $ = 210.00 $.

Що володіє всіма розглянутими можливостями локальна версія R-Studio варто 79.99 доларів США; а кожен пакет R-Studio Network, що включає п'ять додаткових ліцензій R-Studio Agent / Agent Emergency для віддалених комп'ютерів, коштує всього 179.99 доларів США.

Ми пропонуємо користувачеві всі розглянуті вище можливості в одній програмі R-Studio. Ви можете скористатися Шістнадцяткова просмоторщік / Редактором для перегляду вмісту жорстких дисків несправного RAID і знайти його параметри, створити образ жорстких дисків і тим самим уникнути подальшого можливого пошкодження даних, завантажити створені образи, створити віртуальний RAID, відсканувати RAID і знайти файли відомих типів, переглянути знайдені файли для оцінки шансів відновлення, знайти і позначити всі файли, які необхідно відновити, задати параметри відновлення і нарешті почати сам процес восстанов ення даних. Всі ці дії можна виконати відразу за допомогою однієї програми, в тому числі і на віддаленому комп'ютері через мережу.

При цьому для R-Studio не потрібно великої кількості системних ресурсів. Мінімальні системні вимоги для програми це 256 МБ оперативної пам'яті і Win200. У той же час R-Studio підтримує найостанніші апаратні компоненти комп'ютера і операційні системи Microsoft.

Увага: R-Studio дійсно надійна і ефективна утиліта для відновлення даних, однак вона не здатна "творити чудеса". З її допомогою можна успішно відновити дані, які присутні на жорстких дисках. Однак якщо дані були перезаписані, то нічого зробити не можна. Жодна утиліта по відновленню даних, ніякої кваліфікований фахівець в цьому випадку не зможе відновити втрачену інформацію. Інший випадок це відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска. Якщо є підозри, пошкодження слід створити образ такого диска за допомогою R-Studio. Створити і зберегти образ на інший носій можна навіть в демонстраційному режимі програми. Відновлення даних з образів, а не з оригінальних дисків, дозволить вам уникнути їх остаточної втрати. Коли ви приносите несправний диск в спеціалізовану лабораторію по відновленню даних, то як правило перше, що робить IT фахівець, це створює образ несправного диска.

Однак якщо ваш жорсткий диск має явні пошкодження (наприклад, його робота супроводжується нетиповими звуками, клацанням і т.п.), то не намагайтеся використовувати R-Studio або ЯКУ-НЕБУДЬ ІНШУ програму по відновленню даних. Відразу ж вимкніть комп'ютер і від'єднайте диск. САМОСТІЙНО Не слід нічого робити З ДИСКОМ! (Особливо якщо на ньому є важлива інформація). Віднесіть диск фахівцям лабораторії з відновлення даних. У них є спеціальне обладнання і, що найважливіше, необхідний рівень знань для роботи з такими дисками. В цьому випадку вам не допоможе ні R-Studio, ні будь-яка інша програма по відновленню даних. Більш того, будь-які подальші дії з таким диском напевно викличуть ще більші пошкодження даних. На жаль, в більшості випадків фатальні.

Часто наші клієнти запитують нас: в чому перевага R-Studio перед іншими програмами для відновлення даних?
Чому R-Studio вважається "рентабельною" утилітою, в той час як вартість деяких інших подібних продуктів нижче?
Є R-Studio більш ефективної утилітою?
Чому R-Studio здається складнішою програмою в порівнянні з іншими?
Чому вартість R-Studio перевищує номінальну вартість ряду інших подібних продуктів?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача