Статьи

Програми для створення відеороликів онлайн

Онлайн програми для створення відеороликів дозволяють редагувати відео в браузері через інтернет без необхідності установки громіздких і дорогих десктопних програм для редагування відео. Такі онлайн сервіси, як правило, дозволяють автоматично створювати відеоролики просто завантаживши вихідні відео- та аудіо-матеріали.

25.09.18. ВКонтакте запустила безкоштовний відеоконструктор для рекламодавців
25
ВКонтакте додала в рекламний кабінет конструктор відео, за допомогою якого компанії і підприємці можуть створювати ролики для просування своїх товарів в соціальній мережі. За допомогою сервісу можна створити банер-ролик з десяти слайдів тривалістю від двох до десяти секунд для кожного. Користувач може завантажити в ролик власні фотографії або вибрати відповідні зображення з вбудованої бібліотеки, а також додати текст і музичний супровід. Лімітів на створення роликів немає, але одночасно поставити в обробку годі й більше двох відео. ВКонтакте називає відеорекламу більш ефективним інструментом, ніж текстова або графічна реклама.Чісло переглядів відео в «ВКонтакте» досягає 550 млн в день.
2017. YouTube закриває сервіс редагування відео. Його ніхто не використовує

YouTube має свій власний сервіс для редагування відео Video Editor (Швидка за все, ви про нього не знали). У ньому можна змонтувати простий ролик: ніяких зайвих спецефектів, але для базового користувача підійде. Виявилося, що таких користувачів дуже мало. Представники сервісу заявили, що вже з 20 вересня редактор буде закритий. Також представники YouTube відзначили, що якщо ви шукайте заміну Video Editor, на ринку є маса безкоштовних і платних варіантів з таким же набором функцій.
2017. Supa - сервіс по створенню роликів для соціальних мереж

новий сервіс SUPA дозволить вам легко створювати короткі відеоролики для постінгу в соціальних мережах. Творці запевняють, що в більшості випадків не потрібно створювати професійний ролик. Підійде просте відео, яке виконує єдину мету - демонстрація вашої пропозиції потенційним клієнтам. У Supa є багато готових шаблонів і елементів, вбудований стоковий контент і браузерні редактор, які роблять створення відео простим і швидким. Створити простий ролик можна безкоштовно, однак в ньому буде присутній невеликий логотип Supa. Для більш серйозних проектів і компаній доступний преміум-тариф з великою кількістю функцій і без логотипу.

2017. Frisbuy - сервіс візуальних відгуків для інтернет-магазинів

сервіс Frisbuy обіцяє інтернет-магазинах збільшити середній чек і конверсію відвідувачів в покупку, використовуючи принципи та інструменти візуального та контент-маркетингу. Він дозволяє використовувати візуальний контент, створений користувачами Instagram. Для магазину це виглядає як галерея фотографій з Instagram на головній сторінці сайту, в окремому проморазделе або на сторінці будь-якого товару.
2017. A5.ru почав надавати безкоштовний хостинг і послугу створення відеопрезентацій

Тепер послуга безкоштовного хостингу входить за замовчуванням в усі тарифні плани сервісу для створення сайтів A5.ru і надається всім клієнтам. Вона діє для всіх сайтів, створених на нашому конструкторі і вам не доведеться за неї окремо платити. Крім того, A5.ru розширює спектр послуг і тепер допомагає створювати продають відеоролики і відео-презентації. Відео контент поступово виходить на перший план і користувачі більше уваги приділяють саме йому. Тепер з новим сервісом кожен може використовувати нове джерело трафіку і підвищити конверсію сайту та лояльність користувачів.
2014. Авімото - онлайн сервіс для створення відеороликів

Відеоролики - відмінний інструмент для інтернет-маркетингу (відеопрезентацій компанії, продуктів) але платити за їх створення кілька сотень доларів багатьом компаніям не хочеться. А робити самостійно - складно. Онлайн сервіс для створення відеороликів Авімото пропонує вирішити цю задачу просто і дешево. Ви завантажуєте в нього свої фото та відео файли, маєте в своєму розпорядженні їх в потрібному порядку, вибираєте жанр, музику, додавайте логотип вашої компанії, контактні дані та йдете пити каву. Через кілька хвилин повертаєтеся, а ваш ролик уже готовий. Авімото не тільки створює креативний ролик, а й автоматично покращує якість відеофайлів, стабілізує картинку. Після створення, ви можете завантажити ролик, завантажити на Youtube і додати на свій сайт або в корпоративний блог. Або можна зберігати ролики прямо в своєму акаунті на Авімото і вставляти на сайт звідти. Вартість сервісу починається від 190 руб / міс.
2014. Adobe Voice - додаток для простого створення відеопрезентацій

Створення відеороликів для малого бізнесу все ще залишається актуальною темою. Тому головний в світі розробник мультимедіа програм - Adobe - продовжує шукати нові можливості в цьому напрямку. Нещодавно вони випустили безкоштовний додаток для iPad - Adobe Voice , Яке дозволяє будь-якому чайнику (власнику малого бізнесу) створити відеоролик про свою компанію або продуктах і розмістити його на своєму сайті. Як випливає з назви програми - для створення відео передбачається використовувати свій голос. Ви записуєте короткі фрази і створюєте до них динамічні слайди. Це досить просто, тому що програма надає велику бібліотеку фонів, шрифтів, кліпартів, картинок і ефектів. І звичайно, можна додавати свої фотки.
2013. Videolicious - створюйте бізнес-відеоролики за допомогою iPhone

Ви вже розумієте, що створювати відеоролики - це дуже корисно для маркетингу і розвитку співробітників, але думаєте, що це дуже складно і дорого? Насправді ні. сервіс Videolicious дозволить вам створювати ролики без програми для редагування відео і без фахівця з відеомонтажу. Все, що вам знадобиться - це один iPhone (і для початку - не потрібні навіть гроші). У Videolicious все дуже просто. Ви знімаєте відео-сцени про свою компанію, продукти, проектах, співробітників. Потім знімаєте себе і свою розповідь про те, чому присвячений ролик. Потім в додатку Videolicious вибираєте зняті сцени, музику і тиснете на кнопку. Через кілька секунд - вуаля - ролик готовий. Його можна публікувати на Twitter, Facebook, YouTube або в свій інтранет. ***
2012. Videobaker - сервіс створення відеороликів для інтернет магазинів

Як ми вже не раз говорили, відеоролик - це найбільш зручний для клієнта спосіб отримати інформацію про вашу компанію або продукт. І по-хорошому, на головній сторінці сайту кожної компанії повинен бути відеоролик. А в інтернет магазинах відеоролики про товари - просто необхідні. Тільки проблема в тому, що товарів в інтернет-магазині багато, отже і відеороликів потрібно зняти багато. Скільки це буде коштувати? У будь-якій студії на питання "Скільки буде коштувати зняти відеоролик про товар?" вам скажуть "від 300 у.о." або "від 500 у.о.". Це нормальна ціна, якщо потрібен всього один ролик. Але помноживши її на 100 товарів, власник інтернет-магазину забуде про цю ідею. А ось з новим сервісом Videobaker (Який знаходиться під крилом Softline) ця затія буде не такий вже витратною. Ці хлопці поставили на конвеєр виробництво роликів для інтернет-магазинів і можуть собі дозволити продавати 1 ролик по 400 рублів. ***
2012. Xtranormal - створюйте відеосюжети для свого бізнесу

Ми завжди закликаємо бізнеси створювати рекламні та навчальні відеоролики, бо відео - найбільш зручний і цікавий формат для глядача. Але самостійно створювати ролики - досить складно, а замовляти їх у фахівців - досить дорого. На щастя, з'являються сервіси і для цього завдання. Найбільш відомий з них - Xtranormal . Ми вже розміщували кілька роликів, створених в Xtranormal, наприклад про Sharepoint . Так ось, подібне відео будь-чайник може зробити за 15 хвилин. Досить лише вибрати місце дії, акторів, написати їм текст і розставити камери. Ролик можна відразу завантажити або опублікувати на Youtube. Правда, поки це все підійде лише тим компаніям, які продають щось на захід, тому що актори можуть розмовляти тільки по англійськи. І загалом, сервіс теж не безкоштовний. Безкоштовно можна зробити лише пару фільмів (з водяними знаками Xtranormal). А потім доведеться докуповувати декорації і платити акторам, або підписуватися на безлімітний бізнес-план.

Скільки це буде коштувати?
У будь-якій студії на питання "Скільки буде коштувати зняти відеоролик про товар?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача