Статьи

Програма для відновлення даних

 1. Огляд додатків Starus Data Restore Pack
 2. Режими відновлення даних
 3. Режим відновлення фотографій
 4. Режим відновлення офісних документів
 5. Моніторинг активності відвідування веб-ресурсів
 6. Відновлення даних за допомогою майстра
 7. Попередній перегляд відновлених файлів
 8. Безпека відновлення даних
 9. Підтримка операційних систем
 10. Ключові можливості:

Не знаєте, як відновити дані? Відформатували USB флешку або жорсткий диск? Відновити файли за допомогою Starus Data Restore Pack стало ще простіше! Скористайтеся комплектом спеціалізованих програм по роботі з віддаленими документами і поверніть кожен втрачений байт, незалежно від причин, що викликали втрату. Не знаєте, як відновити дані

Starus Data Restore Pack 2.2


Starus Data Restore Pack включає всі необхідні інструменти для повноцінного відновлення Ваших даних з різних носіїв інформації і об'єднує чотири кращих програмних продукту в один недорогий пакет:

 • Starus Partition Recovery
 • Starus Web Detective
 • Starus Office Recovery
 • Starus Photo Recovery

Таким чином, ви можете придбати відразу кілька програм з відновлення даних, при цьому значно заощадивши кошти.

Огляд додатків Starus Data Restore Pack

Рідкісне програмне забезпечення здатне впоратися з усіма завданнями одночасно - кожному з додатком потрібен чіткий вектор роботи. Тільки в цій ситуації вийде досягти потрібного рівня продуктивності. Тому ми вирішили об'єднати такі «програми-одинаки» в один ударний комплект, який допоможе відновити файли будь-якого типу за лічені хвилини.

Кожна з цих програм в складі пакету розроблялася для виконання вузької задачі і несе в собі ряд параметрів, що настроюються, які ви можете персоналізувати перед запуском процесу сканування. Таким чином можна заощадити годинник особистого часу, які, при використанні безкоштовних альтернатив, йшли на довгі пошуки потрібного файлу.

Використовуючи пакет програм, переглядати видалені файли і папки також легко і зручно, як за допомогою Windows Explorer переглядати вміст диска. Продуктивність утиліт настільки велика, що ми використовували стандартний провідник Windows як модель для користувача інтерфейсу для нашого продукту.

На даний момент Starus Data Restore Pack є найшвидшим продуктом по відновленню видалених даних серед програмного забезпечення на всьому ринку. Використовуючи нові і вдосконалені алгоритми, програма здатна ретельно аналізувати диск і моментально знаходити віддалені файли.

Режими відновлення даних

Starus Data Restore Pack пропонує один швидкий і два окремі режими для аналізу диска і пошуку віддалених файлів. Режим "глибокого аналізу" дозволяє знайти файли, що зберігаються на пошкоджених, відформатованих і недоступні дисках (картах пам'яті, флеш-накопичувачах, жорстких або знімних USB дисках), читаючи вміст диска сектор за сектором. Цей режим дозволяє відновлювати дані з дисків, які вже почали "сипатися", отримати інформацію з пошкоджених дисків і видалених розділів.

Режим відновлення фотографій

Другий додатковий режим відновлення даних є новим для Starus Data Restore Pack, і включає в себе повну перевірку диска для знаходження цифрових фотографій і спеціальних RAW-файлів з професійних і аматорських фотокамер. Знайдені фотографії можна переглянути, перш ніж почати процес відновлення.

Режим відновлення офісних документів

Один з інструментів, що входять в пакет допоможе повернути вилучені, стерті документи в форматах Microsoft Word (RTF, DOC / DOCX), таблиці Excel в форматах XLS / XLSX, документи OpenOffice, файли Adobe PDF і багато інших. Пошук по сигнатурам, забезпечить впевнене відновлення документів з відформатованих, пошкоджених і нестабільних носіїв.

Моніторинг активності відвідування веб-ресурсів

Інструмент WEB DETECTIVE надасть детальну інформацію про будь-яких взаємодіях користувача з браузером в мережі, а також допоможе відновити стерті закладки, паролі, історію пререхода по сторінках або покаже статистику відвідування соцмереж.

Відновлення даних за допомогою майстра

Даний пакет пропонує зручний покроковий майстер, щоб зробити процес відновлення даних легким і доступним навіть для недосвідчених користувачів. Майстер допоможе вам у виборі необхідного диска, потрібного режиму аналізу даних і підкаже, як правильно зберегти відновлені файли.

Попередній перегляд відновлених файлів

Starus Data Restore Pack поставляється із зручною функцією попереднього перегляду файлів перед відновленням. Підтримуються сотні файлових форматів, включаючи офісні документи, зображення і RAW-файли, повідомлення електронної пошти і т.д.

Безпека відновлення даних

Starus Data Restore Pack надає безліч додаткових функцій, які використовуються фахівцями в області відновлення даних. Продукт здатний зробити повну копію диска для виконання операції відновлення з віртуального образу, замість реального носія. Це робить процес більш безпечним і дозволяє звести до мінімуму будь-які небажані наслідки при роботі з пошкодженим диском.

Продукт дозволяє не тільки зберігати відновлену інформацію на жорсткий або знімний диски, але і записувати відновлені файли на CD / DVD, створювати ISO-образи або вивантажувати дані в Інтернет через FTP-з'єднання.

Підтримка операційних систем

Програма сумісна з усіма популярними версіями Windows, від Windows 95 до Windows 10. Підтримуються всі файлові системи Windows, включаючи FAT, FAT32, NTFS, і NTFS5. Також продукт здатний знаходити і відновлювати стислі файли NTFS.

Ключові можливості:

 • Сумісність з усіма актуальними версіями ОС Windows
 • Сумісність з усіма типами файлових систем (FAT16, FAT32, NTFS, NTFS 4, NTFS5)
 • Сумісність з усіма типами накопичувачів
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
 • Наявність вікна попереднього перегляду
 • Наявність глибокого сканування
 • Наявність HEX-редактора в режимі перегляду
 • Наявність функції збереження результатів сканування для продовження роботи в інший зручний час
 • Можливість знаходження пошкоджених або перерозподілених розділів
 • Відновлення цифрових зображень (* .cr2, * .crw, * .jpeg, * .jpg, * .psd, * .cdr, * .bmp, * .raw)
 • Відновлення електронних документів Microsoft Office (* .doc, .docx, * .rtf, * .xls, .xlsx і ін.)
 • Відновлення мультимедійних файлів (* .avi, * .dat, * .mkv, * .mov, * .mpg, * .vob, * .wmv, * .m4p, * .mp3, * .wav, * .wma)
 • Відновлення видаленої історії браузера
 • Відновлення забутих паролів
 • Наявність чотирьох способів експорту (збереження на жорсткий диск, запис на CD / DVD, створення віртуального образу ISO, передача по FTP)

переваги:

 • Багатофункціональність комплекту. Starus Data Restore Pack охоплює всі доступні сфери відновлення даних і забезпечує тим самим безпеку кожного байта ваших файлів.
 • Технічна підтримка. У разі виникнення складнощів при відновленні файлів, ви вседа можете звернутися за допомогою до наших фахівців.
 • Купивши Starus Data Restore Pack раз, ви купуєте повний комплект додатків і всі основні оновлення, які вийдуть для них в подальшому.

Відформатували USB флешку або жорсткий диск?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача