Статьи

Програма пошуку email і телефонів - ePochta Web Spider

Програма, призначена для пошуку email адрес, телефонів і інших контактних даних в режимі реального часу. Все, що вам потрібно, це відвідувати необхідні сайти, а інформацію з них програма автоматично буде витягувати і зберігати в базі.

Незважаючи на існування ефективних засобів ведення email-маркетингу, які дозволяють отримувати email адреси та іншу інформацію в автоматичному режимі, деякі операції неможливо виконати без людського втручання Незважаючи на існування ефективних засобів ведення email-маркетингу, які дозволяють отримувати email адреси та іншу інформацію в автоматичному режимі, деякі операції неможливо виконати без людського втручання.

Якщо вам необхідно ретельно відбирати сайти, то ви можете робити це вручну, встановивши попередньо програму ePochta Web Spider. Вона автоматично буде витягувати з відвідуваних сторінок потрібну вам контактну інформацію, таку як електронні адреси, номери ICQ, MSN, AIM, номери телефонів і факсів. Особливістю програми є можливість отримувати електронні адреси, які були зашифровані від спамерів.

Всі дані, зібрані в результаті роботи програми, можна експортувати в інші програми сімейства ePochta , Додатки MS Office або буфер обміну Windows.

Отримані в результаті роботи програми email адреси рекомендуємо перевірити на існування з допомогою ePochta Verifier .

ePochta Web Spider є програмою для напівавтоматичного вилучення e-mail адрес і номерів телефонів з сайтів. Для автоматичного вилучення email адрес пропонуємо використовувати ePochta Extractor , Що володіє ще і можливістю пошуку email адрес за ключовими словами.

У червні 2014 року компанією Google змінена політика безпеки для браузера Chrome. У зв'язку з цим плагін для Chrome в даний час не працює. Будь ласка, використовуйте браузери Firefox , Internet Explorer або Opera.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача