Статьи

Програма для віртуального диска: Alcohol, UltraISO

  1. Створюємо і монтуємо образи на віртуальний DVD дисковод, використовуючи Alcohol 120
  2. Створюємо і монтуємо образи на Virtual DVD-ROM за допомогою UltraISO
  3. підводимо підсумок
  4. Відео по темі: Alcohol 120%

Користувачі персональних комп'ютерів часто стикаються з файлами образів оптичних дисків формату ISO або MDF. У цих файлах міститься різна файлова інформація, мультимедійний контент або інсталяційний «image» з ОС Windows, а також безліч інших даних.

Тому перед користувачем ПК виникає завдання, рішенням якої є відкриття цих файлів, їх перегляд або обробка інформації на цих образах. Найбільш популярними програмами, які можуть створювати віртуальний DVD-ROM для читання ISO-образів, а також їх записи на оптичні накопичувачі, є Alcohol 120 і UltraISO. У цьому матеріалі ми на прикладах опишемо, як створювати віртуальний DVD-ROM, а також опишемо процес створення ISO-образів за допомогою цих утиліт.

Створюємо і монтуємо образи на віртуальний DVD дисковод, використовуючи Alcohol 120

Alcohol 120 з'явилася в далекому 2002 році. З тих пір вона стала дуже популярною у російськомовних користувачів. Популярність вона здобула завдяки можливості створювати віртуальні DVD-приводи і монтувати на них образ. Також програма вміє записувати образи на фізичні оптичні накопичувачі. Завантажити програму можна на її офіційному сайті www.alcohol-soft.com. Завантаживши інсталятор, можна приступати до установки програми. При запуску інсталяційний файл, ми потрапимо в його стартове вікно.

У цьому вікні натискаємо кнопку Далі, і продовжуємо завантаження та інсталяцію утиліти, щоб перейти до наступного вікна. У цьому вікні приймемо рішення щодо ліцензійної угоди, після чого почнеться завантаження основного інсталятора утиліти на комп'ютер. Після завантаження запуститься вікно основного інсталятора.

Переходимо до наступного кроку, де також вирішимо питання з прийняттям ліцензійної угоди, після чого натиснувши кнопку Далі>. Виконавши ці дії, інсталятор попросить вас перезавантажити комп'ютер, з чим ми повинні погодитися.

Після перезавантаження запуститься той же майстер, в якому потрібно знову прийняти ліцензійну угоду. Далі ми перейдемо до вибору встановлюваних компонентів. Залишивши всі компоненти без зміни, натиснемо кнопку Далі>.

У наступному вікні виберемо місце установки утиліти і натиснемо кнопку Далі>. Після цих дій почнеться інсталяція. Після установки програми запустимо її з ярлика на Робочому столі, що дозволить нам перейти до головного вікна програми.

У нижній частині програми можна помітити, що у нас на комп'ютері присутні два оптичних приводу, один віртуальний, який зробила Alcohol 120 і один фізичний. Тепер приступимо до створення image-файлу. Для цього вставимо ліцензійний диск з Windows 10 в наш ПК. Перейшовши до вікна програми, натиснемо кнопку «Створення образів». Ця дія відкриє майстер створення образів.

З цього вікна видно, що утиліта сама вибрала фізичний привід, з якого необхідно зробити image-файл, а також вивела всю інформацію про що знаходиться диску в DVD приводі. Для створення image-файлу залишилося зробити останню дію - натиснути кнопку Старт.

Записаний ISO-image з'явиться в головному вікні утиліти. Натиснувши на ньому правою кнопкою миші, його можна буде змонтувати на віртуальний диск утиліти.

З прикладу видно, що створити ISO-image і змонтувати його на віртуальний DVD-ROM зовсім нескладно. Також, якщо це необхідно, створений image-файл можна записати на новий оптичний диск прямо з меню утиліти в розділі «Запис образів на диски». Цією дією ми зробимо ще одну копію ліцензійного диска Windows 10.

Створюємо і монтуємо образи на Virtual DVD-ROM за допомогою UltraISO

Програма UltraISO так само, як і Alcohol 120 вміє записувати образи, створювати Virtual DVD приводи і монтувати на них образи. Крім цього, утиліта вміє редагувати десятки форматів образів, що є великим плюсом. Завантажити утиліту можна з її офіційного сайту https://ezbsystems.com/ultraiso. З інсталяцією утиліти розбереться навіть початківець користувач, так як вона дуже проста. Тому немає сенсу описувати процес інсталяції утиліти. Після установки утиліти, запустимо її з ярлика на Робочому столі. Ця дія зможе перемістити нас в головне вікно програми.

Перед тим як створювати image-образ в UltraISO, вставимо ліцензійний диск з Windows 10 в DVD-привід. Тепер у вікні програми натиснемо клавішу F8, щоб викликати майстер створення образу. У майстра виберемо тип образу «ISO» і DVD привід, де знаходиться наш диск Windows 10. Після установки обраних опцій натискаємо кнопку Зробити, що запустить безпосередньо сам процес створення.

Щоб змонтувати наш створений image-файл, нам потрібно натиснути кнопку F6, після чого з'явиться майстер, в якому можна вибрати розташування нашого способу, змонтувавши його на віртуальний привід, створений при інсталяції утиліти.

Таким же чином ми можемо демонтувати image-файл з віртуального DVD дисковода.

Як видно з прикладу, утилітою так само легко користуватися, як і Alcohol 120.

підводимо підсумок

Розглянуті утиліти досить прості у використанні і виконують свою задачу на всі 100 відсотків. Тому утиліти Alcohol 120 і UltraISO стали такими популярними серед мільйонів користувачів по всьому світу. Крім розглянутих програм, існують ще такі популярні утиліти, з якими можна ознайомитися самостійно:

  • Gizmo Drive;
  • WinCDEmu;
  • DAEMON Tools.

У цих програм присутній аналогічний функціонал, як в розглянутих утиліти. Також хочеться відзначити, що ці програми і розглядаються підтримують, як старі ОС Windows, так і нові, тому у користувачів, наприклад, з Windows XP не буде жодних проблем з їх запуском.

Сподіваємося, що наш матеріал ближче познайомив вас з Alcohol 120 і UltraISO, завдяки чому ви зможете створювати свої власні образи дисків і монтувати їх на віртуальні накопичувачі.

Відео по темі: Alcohol 120%

Відео по темі: UltraISO

гарна реклама

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.