Статьи

Продовжіть літо з «Уральськими авіалініями» зі знижкою до 30%

фото надане компанією "Уральські авіалінії"

З 16 по 29 липня 2018 року авіакомпанія «Уральські авіалінії» проводить щорічну розпродаж «Літо в розпалі».

Якщо ви не встигли відпочити влітку, то зробіть це восени в розпал оксамитового сезону. Осіння подорож обійдеться петербуржцям до 30% дешевше і відкриє можливості для самого різного відпочинку, будь то захоплюючі екскурсії, пляжні задоволення або піші прогулянки:

  • Санкт-Петербург - Єкатеринбург, Сімферополь, Сочі, Краснодар, Барселона, Батумі, Єреван, Чита, Франкфурт-на-Майні, Тель-Авів, Пекін.

Повний список напрямків дивіться на сайті авіакомпанії uralairlines.com

А учасники програми «Крила» можуть заощадити ще, адже знижки акції «Літо в розпалі» підсумовуються з бонусами програми: 1 бонус дорівнює 1 рублю. Якщо ви ще не приєдналися до програми «Крила» - реєструйтеся на сайті і отримуйте до 1000 рублів вітальних бонусів, які можна використовувати відразу як додаткову знижку.

Купуйте авіаквитки в рамках акції «Літо в розпалі» на сайті uralairlines.com , В мобільному додатку Uralairlines , По дзвінку в call-центр на номер 8-800-7700-262 або в будь-який авіакасі.

Терміни акції: 16.07.2018г - 29.07.2018г. на вильоти з 20 серпня по 31 жовтня, назад з 10 вересня по 31 жовтня. Організатор: ВАТ АК "УРАЛЬСЬКІ АВІАЛІНІЇ", ІПН 6608003013, юр. адреса 620025, Свердловська обл., г. Екатеринбург, пер. Ранковий, д. 1Г, докладніше про організатора, умови акції по телефону 8-800-77-00-262

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.