Статьи

Проблеми з відео Facebook Lookback

  1. Відео Facebook Lookback зникло після перегляду
  2. Я жодного разу не бачив / а відео Facebook Lookback і воно не завантажується
  3. Я - щасливчик, можу дивитися відео і просто хочу зберегти його

Вітаю вас, дорогі читачі! Вирішила написати статтю про проблеми, що виникають з відео, яке Фейсбук створив до свого 10-і річного ювілею, так як в інтернеті бачу величезну кількість питань на цю тему.

Про відео розповідати не буду, так як, думаю що практично всі його вже переглянули. Якщо ви користувач Фейсбук і ще не бачили своє відео, пройдіть по цьому посиланню. Фейсбук повинен буде автоматично створити ваше відео, використовуючи найцікавіші моменти вашого фейсбуковской життя.

УВАГА! Якщо ви дивитеся відео в перший раз і хочете зберегти його, читайте статтю до кінця перш, ніж кликати кудись або бігти видаляти некрасиві фото, які фігурують у відео. Один клік і ви можете безповоротно втратити ваш фільм.

Отже, поїхали розбиратися з тими, у кого відео вже пропало. Нижче перерахую самі актуальні питання та поради щодо їх вирішення.

Друзі, під вечір 6-го лютого, Фейсбук почув страждання користувачів, які не побачили свої відео або втратили їх. У своєму повідомленні в Фейсбук заявили, що незабаром (дата поки не відома), в відео Look Back з'явиться кнопка редагування, т. Е. Кожен тепер зможе прибрати деякі фотографії прямо з відео без остраху втратити його. Я впевнена, раз Фейсбук оновить свою програму, то відео повинні заробити знову. Сподіватимемося. Удачі всім!

Відео Facebook Lookback зникло після перегляду

Відео могло зникнути з кількох причин:

Причина №1. Відео може зникнути після його перегляду, якщо ви вирішили не ділитися ним з друзями за допомогою зеленої кнопки або в тому випадку, якщо ви поділилися відео, але потім передумали і видалили цю публікацію.

Відео може зникнути після його перегляду, якщо ви вирішили не ділитися ним з друзями за допомогою зеленої кнопки або в тому випадку, якщо ви поділилися відео, але потім передумали і видалили цю публікацію

Причина №2. Ця причина, напевно, найпоширеніша. Фейсбук створюючи програму, яка автоматично створює відео для - прислухайтеся - сотень мільйонів користувачів у всьому світі; так ось, в Фейсбук не думали, що побачивши відео і містяться в ньому не найкращі фото, тисячі (якщо не сотні тисяч) користувачів кинуться видаляти ті дурні фото, псують все відео, в надії дістати гарненький фільм. Фейсбук запрограмував програму так, що відео генерується лише один раз. Таким чином, як тільки ви видаляєте фото, що містяться в відео, ви ламаєте всю програму і відео перестає працювати.

Що робити?

Швидше за все ваше відео ще можна повернути і навіть зберегти, але є одна важлива умова: якщо після пропажі відео ви видалили кеш і почистили журнал в тому браузері, в якому переглядали відео, то ваше відео кануло в лету.

Якщо ви переглядали відео в браузері Google Chrome, то вам пощастило. Якщо ж в якомусь іншому браузері, то спробуйте все одно зробити, так як написано нижче. Можливо щось буде виглядати по-іншому, але якщо подивитися уважно зможете вирішити проблему. Все це за умови, що кеш і журнал не чистили!

- В адресному рядку браузера (в тій куди ви пишіть, наприклад, www.fb.com) пишіть «about: cache» (без лапок), натискаєте Введення;

- У вас з'явиться купа посилань. Щоб не переглядати всі посилання, скористаємося пошуком. Натискаєте Ctrl + F і в панелі, що з'явилася пошуку введіть слово lookback.

- Серед усіх посилань зі словом lookback шукаємо відповідну опцію типу цієї https://lookbackvideo7-a.akamaihd.net/hv... Посилання буде досить довга.

- Цілком можливо, якщо ви переглядали відео друзів, то схожих посилань буде кілька. Далі вам потрібно відкрити кожну посилання (дія повторювати поки не знайдете свій фільм). При відкритті у вас повинно з'явитися щось типу chrome: // view-http-cache / https: //lookbackvideo7-a.akamaihd.net/hv... Вам потрібно знайти частину chrome: // view-http-cache / і видалити її. Тиснемо Enter.

- Після виконаних дій, відео має почати програватися і його можна завантажити на комп'ютер.

Я жодного разу не бачив / а відео Facebook Lookback і воно не завантажується

У деяких виникла така проблема - вони ніколи не бачили відео і коли переходять по посиланню https://www.facebook.com/lookback/, то у них з'являється плитка з фотографіями.

Причина: Можливо ви зовсім недавно на Фейсбук або, якщо давно, то не особливо активно їм користуєтеся. Цілком можливо, що Фейсбук просто не знайшов достатньо контенту, щоб створити фільм. Нагадаю, що відео триває все таки 62 секунди, тому контенту в вашому профілі повинно бути досить багато для створення відео.

Рішення, як ви самі розумієте, немає.

Я - щасливчик, можу дивитися відео і просто хочу зберегти його

Можливо, є способи і легше, але я зробила це в такий спосіб. Можете також спробувати завантажити відео способом, про який я писала вище для першої і другої проблеми.

Оновлення статті: Для скачування відео не обов'язково мати спеціальні аддони. Як тільки ви дістанете довге посилання, як описано нижче, просто клацніть правою кнопкою на відео і натисніть «зберегти відео як». Виявляється все можна і простіше зробити :))

Для скачки відео вам знадобиться аддон Download Helper, скачати його можна тут (Посилання для браузера Firefox). Цим аддоном я користуюся постійно для скачки відео в інтернеті, включаючи YouTube. Працює відмінно, дуже рекомендую. Не буду тут розповідати, як його встановлювати. Думаю, що і самі розберетеся.

Йдемо далі. У вікні, де у вас відкрито відео, відкриваємо дебагер JavaScript, натиснувши Ctrl + Shift + K (для Firefox). У вас повинно відкритися таке ось віконце.

У вас повинно відкритися таке ось віконце

У рядку введення, виділеної жовтим кольором, копіюємо наступний код: JSON.parse (/{.*}/. Exec (decodeURIComponent (document.getElementsByTagName ( 'EMBED') [0] .attributes [ 'flashvars']. NodeValue)) [ 0]). video_data [0] .hd_src Переконайтеся, що ні вставили зайвий пробіл, а то код працювати не буде. Тиснемо Enter.

У віконці, після вставленого коду, у вас повинна з'явитися довга посилання типу цієї: «https://lookbackvideo3-a.akamaihd.net/hvideo-ak-ash2/v/... .. Скопіюйте її без лапок і відкрийте в новому вікні. Відео має почати програватися.

Тепер за допомогою аддона, про який я говорила вище, ви можете завантажити його собі на комп'ютер в хорошому дозволі. Спочатку потрібно тільки, щоб відео програло повністю. Потім біля обертових кольорових кульок на панелі браузера, натискаємо на стрілочку вниз і вибираємо «все посилання до медіа-файлів» і зберігаємо. От і все!

ОНОВЛЕННЯ 07.02.2014. Відео нарешті з'явилося для більшості користувачів! Як все не зіпсувати в цей раз?

Дорогі читачі, доводиться оновлювати цю статтю в четвертий раз з учорашнього дня, так як все постійно змінюється і з'являється все нова і нова інформація, а разом з нею нові питання і проблеми.

Отже сьогодні, а для кого-то і вчора, відео нарешті з'явилося. До того ж з'явилася і можливість редагувати відео без страху його втратити. Начебто Фейсбук пішов нам на поступки почувши мільйони страдальщіков закидали його посланнями і скаргами. Але навіть з новою функцією, народ примудряється залишатися незадоволеним.

Проблема №1. Вже отримала купу скарг від тих, хто відредагував своє відео і залишився незадоволений і тепер хоче повернути оригінальну версію. Моя вам порада: перед тим, як вносити будь-які зміни в відео, збережіть оригінал! Це у вас займе 2 хвилини, зате ви будете впевнені, що хоч якась версія відео у вас залишиться.

Проблема №2. Ще одна проблема, з якою зіткнулися користувачі в редакції відео - це неможливість додавати фото з альбомів. У редакторі ви можете лише прибрати фото, які ви не хочете бачити в відео і замість них вибрати інше фото із запропонованих. Запропонованих фотографій не так то й багато. Робити тут нічого, доведеться задовольнятися тим, що є.

Якщо ви хочете зробити ваше власне відео з фотографіями, які ви хочете самі, то скористайтеся безкоштовними сервісами типу: Animoto , Wideo або Stupeflix .

Бажаю всім удачі і сподіваюся, що вам вдалося повернути своє відео!

Фото: Mashable, Will Fenstermaker

Що робити?
Як все не зіпсувати в цей раз?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача