Статьи

Проблеми з апетитом скорочують тривалість життя - дослідження - Неправильне харчування є серйозною небезпекою для здоров'я людей похилого віку

Проблеми з апетитом скорочують життя.

Фото: pixabay.com

Поганий апетит здатний зменшити тривалість життя і знизити її якість, як показало дослідження, повідомляє sobesednik.ru .

Мільйони людей в різних країнах світу придумують різні способи того, як можна зменшити свій апетит. Щороку на ринок вкидаються нові засоби придушення апетиту, які повинні допомогти людині схуднути. Однак ця боротьба з апетитом далеко не завжди призводить до позитивних результатів.

Неправильне харчування є серйозною небезпекою для здоров'я людей похилого віку, як з'ясували вчені з університету Вашингтона. Вони вирішили досліджувати відмінності в прийомі їжі серед літніх людей, що мають різну ступінь апетиту. В цілому під спостереження потрапило 2597 осіб у віці від 70 до 79 років. Майже 22% з них назвали свій апетит поганим. Вчені провели їх через ряд спеціально розроблених опитувань, які точно визначають кількість спожитої їжі. Результати дослідження опубліковані в Journal of the American Geriatrics Society.

Люди похилого віку з поганим апетитом вживають значно менше білка і дієтичних волокон. Також вони поглинають менше твердої їжі, м'яса, цільнозернових, фруктів і овочів. Втім, ці ж самі люди їдять і п'ють більше молочних продуктів, жирів, різних рослинних олій, солодощів і газованої води в порівнянні з тими людьми похилого віку, які мають дуже хороший апетит. Дослідники підкреслюють, що їм вдалося виявити кілька суттєвих відмінностей у вживанні їжі серед літніх людей, що мають різний рівень апетиту.

На думку авторів дослідження, з'ясування специфічних харчових переваг у літніх людей з поганим апетитом допоможе їм підвищити цей показник, щоб разом з ним виросли тривалість і якість життя.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.