Статьи

Прикольні статуси для соціалок і x-статуси для аськи на YouStatus.ru

автор red birdy категорія різний

різний

Статуси в різних соціалках і месенджер - це своєрідний спосіб самовираження. Ми вибираємо їх за власним настрою і ставимо смішні статуси , Щоб підняти настрій іншим. За статусам в якійсь мірі ми навіть можемо пізнати людину ближче, виразити себе або сказати світові, що на даний момент у нас на душі.

Не кожен з нас, звичайно, здатний вигадувати регулярно цікаву підпис, та й не потрібно ламати голову. Сьогодні в мережі є чимало сайтів, що пропонують нашій увазі статуси для однокласників , Контакту і аськи. Рекомендую вам один з таких ресурсів - YouStatus.ru. Тут ви знайдете статуси на будь-який смак і під будь-який настрій: прикольні і смішні, красиві і романтичні, розумні і стосуються наших важких трудових буднів. А особливо мені подобаються їхні кумедні x-статуси для аськи - дуже смішні і прикольні написи до картинок для x-статусів (всім тим качечки, прапорцям, градусник і т.д.)

Вибирайте статуси з понад 40 категорій, за рейтингом, дивіться найновіші статуси і ті, які найбільше подобаються народу. А також додавайте свої оригінальні статуси на youstatus.ru .

Схожі записи:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.