Статьи

Прикольні статуси для соціалок і x-статуси для аськи на YouStatus.ru

автор red birdy категорія різний

різний

Статуси в різних соціалках і месенджер - це своєрідний спосіб самовираження. Ми вибираємо їх за власним настрою і ставимо смішні статуси , Щоб підняти настрій іншим. За статусам в якійсь мірі ми навіть можемо пізнати людину ближче, виразити себе або сказати світові, що на даний момент у нас на душі.

Не кожен з нас, звичайно, здатний вигадувати регулярно цікаву підпис, та й не потрібно ламати голову. Сьогодні в мережі є чимало сайтів, що пропонують нашій увазі статуси для однокласників , Контакту і аськи. Рекомендую вам один з таких ресурсів - YouStatus.ru. Тут ви знайдете статуси на будь-який смак і під будь-який настрій: прикольні і смішні, красиві і романтичні, розумні і стосуються наших важких трудових буднів. А особливо мені подобаються їхні кумедні x-статуси для аськи - дуже смішні і прикольні написи до картинок для x-статусів (всім тим качечки, прапорцям, градусник і т.д.)

Вибирайте статуси з понад 40 категорій, за рейтингом, дивіться найновіші статуси і ті, які найбільше подобаються народу. А також додавайте свої оригінальні статуси на youstatus.ru .

Схожі записи:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача