Статьи

При запуску комп'ютера відкривається браузер сам по собі з рекламою або сайтом - що робити при автоматичному запуску, як прибрати, чому запускається яндекс.браузер, опера, інтернет експлорер при старті ПК

 1. Суть проблеми
 2. Чому при запуску комп'ютера автоматично відкривається браузер: можливі причини
 3. Що робити, коли відкривається браузер сам по собі з рекламою або сайтом
 4. Очищення системи від сміття
 5. Відключення спливаючих вікон
 6. Забираємо зайве з автозавантаження

Одним з видів шкідливих програм є рекламний вірус - програма, яка запускається автоматично, при запуску вашого комп'ютера і системи (часто це може відбуватися через деякий час або ж з певною періодичністю). Це, безумовно, відволікає користувачів, а нерідко навіть збиває з думки, блокує програми-оглядачі і несе шкоду іншого характеру. З такою проблемою стикаються багато, чому було б доцільно розглянути декілька способів її альтернативного рішення. Що робити у випадках, коли браузер сам по собі відкривається з сайтом або рекламою, як прибрати нав'язливий і непотрібний контент?

Суть проблеми

Отже, маємо проблему: при запуску системи несподівано спливає вікно браузера і демонструє небажану інформацію: реклама, впадають в очі банери і оголошення різного характеру (все залежить від призначення рекламного вірусу, який потрапив на комп'ютер). На перший погляд, невинне вплив шкідливої ​​програми. Однак на цьому всі можливості вірусу можуть не закінчитися: проблеми з підключенням, переходом на домашню сторінку і необхідні сайти є теж вплив вірусів такого типу.

Чому при запуску комп'ютера автоматично відкривається браузер: можливі причини

Причиною виникнення проблеми зі спливаючої рекламою може з'явитися один випадковий клік. Неперевірена переадресація може коштувати користувачеві купу втраченого часу на видалення небажаних рекламних програм і відновлення правильної роботи оглядача.

Завантаження і неперевірених архівів і розпакування їх безпосередньо на комп'ютері - теж небезпечна процедура. У змісті архіву може перебувати той самий вірус, з яким доведеться довго і наполегливо боротися.

Не варто також вірити рекламних банерів, з якими ми стикаємося всюди. Перехід за посиланням, зазначеної в красивій анімованої зображенні, може послужити причиною зараження вашого комп'ютера. Хитрість такого способу передачі вірусу полягає в обмані цікавих і недосвідчених користувачів.

Загальна назва шкідливих рекламних програм або розширень браузера - Adware, Malware. Програми цього типу малопомітні для антивірусів в силу їх специфіки роботи. До того ж не завжди антивірус здатний видалити вже знайдений Malware, якщо він запущений. Класифікуються програми по типу їх поширення та шкідливої ​​дії. Adware перенаправляє пошукові запити на рекламні сайти, показує рекламні повідомлення у вигляді банерів. Malware навмисно заподіює шкоду системі і створює середовище для розмноження інших вірусів і шкідливих програм. Саме присутність таких програм є причиною спливаючих вікон з рекламою, неправильної роботи браузера і багатьох інших проблем цього типу.

 • перехід за неперевіреними посиланнях;
 • скачування неперевірених ПО, файлів і документів;
 • користування ненадійними інтернет-ресурсами;
 • Установка і використання сумнівних програм;
 • Несвоєчасна активація (або повна відсутність) антивірусної програми.

Всі перераховані вище пункти ставляться до можливих причин зараження вашого персонального комп'ютера рекламним вірусом, як наслідок отримання його з інтернету або за допомогою переносних носіїв.

Що робити, коли відкривається браузер сам по собі з рекламою або сайтом

Перевірка ПК антивірусом

Першим і альтернативним методом вирішення проблеми з рекламними вірусами є якісна профілактика. А саме постійне антивірусне сканування кожного нового файлу, що з'являється на комп'ютері. Спосіб дієвий, тому що віруси цього типу не можуть потрапити на комп'ютер без втручання його власника. Будь-які його маніпуляції все ж приведуть до загрози дістати шкідливу програму, але своєчасна профілактика обов'язково принесе плоди, якщо безпеку комп'ютера для вас дійсно важлива!

Очищення системи від сміття

Методи боротьби з рекламними вірусами поліпшуються кожен день, але розробники цього шкідливого програмного забезпечення теж не втрачають час. Вони придумують все більш хитрі способи, які допомагають їм обійти всі системи безпеки. ТОП 4 кращого антивірусного ПО 2016 року розглянемо нижче (оцінок гранично об'єктивні і ґрунтуються на практичному досвіді):

 1. 360 Internet Security. Цей продукт дуже швидко набирає свою популярність. Така динаміка цілком заслужена його надійністю і функціональністю. У 2016 році він випереджає вже відомі всім Dr.Web і Avast. Якщо порівнювати за критерієм комплексного захисту, рівних даному продукту на сьогоднішній день знайти важко.
 2. Антивірус Касперського. Традиційно продукти Лабораторії Касперського завойовують славу серед комп'ютерних користувачів не тільки оновлюється з кожним роком інтерфейсом, але і поліпшеною системою сканування. Тож не дивно, що Антивірус Касперського за багато років став кумиром багатьох користувачів ПК.
 3. Bitfender Soft. Творці цього продукту зробили упор на збереження файлів, що знаходяться на комп'ютері. Якщо користувач особливо трепетно ​​ставиться до даних, які зберігаються на комп'ютері - найкращим варіантом буде використання саме Bitfender Soft. (Антивірус платний).
 4. ESET NOD32. Традиційно антивірус від ESET займає непогані місця в рейтингу антивірусних програм. Продукт добре зарекомендував себе в боротьбі проти троянів, рекламних вірусів.

Необхідно почистити систему від сміття і зайвих файлів за допомогою призначених для цього утиліт. (Наприклад, AVZ. Завантажити її можна за цим посиланням: http://blog.fc-service.ru ). Систему перед цим слід запускати в безпечному режимі.

Систему перед цим слід запускати в безпечному режимі

інтерфейс програми

У меню програми необхідно вибрати «Майстер пошуку та усунення проблем». Потім «Всі проблеми» в пункті «Ступінь небезпеки». Після того, як знайдені проблеми будуть виправлені, незайвим будемо перевірити комп'ютер антивірусної утилітою, потім запустити систему в звичайному режимі. Перевага такого методу полягає в тому, що до вирішення проблеми підключаються різні утиліти, функціональність яких висока, відповідно і корисність їх буде видно відразу. З високою ймовірністю шкідливі рекламні програми будуть видалені з комп'ютера без будь-яких наслідків.

Відключення спливаючих вікон

Цей спосіб полягає у відключенні спливаючих вікон в браузері. На прикладі розглянемо меню браузера Google Chrome. У меню «Налаштування» вибираємо «Додаткові настройки». Далі, в «Настройках контенту» переходимо в «Особисті дані». Вибираємо «Блокувати спливаючі вікна на всіх сайтах». Так користувач убезпечить себе від спливаючій реклами і банерів. Подібний алгоритм підходить і для роботи з іншими браузерами: можливість блокування спливаючих вікон доступна в багатьох програмах-браузерах.

Подібний алгоритм підходить і для роботи з іншими браузерами: можливість блокування спливаючих вікон доступна в багатьох програмах-браузерах

Налаштування контенту

Забираємо зайве з автозавантаження

На продуктивність комп'ютера при запуску дуже часто впливають програми в автозавантаження. І якщо одну групу програм ми додаємо туди свідомо, то іншу просто не беремо до уваги. Від цього комп'ютер завантажується набагато повільніше або ж з'являються рекламні програми на самому старті роботи. На щастя, боротися з цим можна, і навіть потрібно. Шляхом чистки автозавантаження.

Для чістскі автозавантаження не знадобляться спеціальні програми і засоби. Зробити це можна за допомогою засобів операційної системи. У командному рядку (виклик командного рядка відбувається при натисканні клавіш WIN + R) вводимо команду MSCONFIG. Так, ми запустимо конфігурацію системи. Переходимо до пункту «Автозавантаження». У списку програм ви зможете спостерігати програми, які відносяться до швидкого запуску діфрагментаторов, плеєрів і т.д. Але розібратися в них не так просто, але інтуїтивне відключення будь-якої програми з цього списку не спричинить значних наслідків.

Якщо на ПК встановлено такі операційні системи, як Windows 8 і далі, то робота з чищення автозавантаження спрощується. Розробники винесли пункт «Автозавантаження» окремо в Диспетчер Завдань. Диспетчер завдань відкривається комбінацією клавіш Ctrl + Alt + Delete. В поле Диспетчера завдань видно, які процеси запущені прямо зараз, назва і стану програм разом з їх впливом на продуктивність центрального процесора і жорсткого диска. Тут же можна відключити автозавантаження.

Просунутим користувачам було б зручно почистити автозавантаження через реєстр. Але цей спосіб передбачає певний ризик при роботі з реєстром. Випадкове видалення важливої ​​записи призведе до збою системи і неможливого її запуску в наступному.

Покроково послідовність дій при чищенні через реєстр виглядає так:

 • відкрийте редактор реєстру;
 • відкрийте дерево реєстру та при цьому перейдіть за посиланням HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion;
 • зверніть увагу на два розділи: «Run Once» і «Run» (в першому підпункті вказуються програми, які слід запустити всього один раз, а в другому - програми для автозапуску);
 • уважно відстежити шляхи запуску, назви і ключі, які є всередині деяких програм;
 • видалити зайві програми;
 • те ж саме варто повторити з гілкою реєстру HKEY_CURRENT_USER;

Увагу варто звернути і на те, що при відключенні будь-якої програми в автозавантаження (в пошуку шкідливого рекламного вірусу) цілком реально відключити антивірус. Це поставить під систему ще більшому ризику.

Це поставить під систему ще більшому ризику

Explorer error

Для більшості випадків блокування спливаючій реклами підійде розширення для браузерів, яке називається Adguard. Принцип його дії такий, доповнення саме виявляє код шкідливої ​​реклами і не дозволяє його виводити. Завантажити програму ви можете за наступним посиланням: https://adguard.com/ru https://adguard.com/ru/ .

Проблема спливаючих вікон браузера і рекламних банерів має досить велику кількість рішень. Не потрібно особливих знань, щоб самостійно усунути загрозу рекламних та інших шкідливих програм. Головне, дотримуватися всіх правил необхідного захисту ПК.

Що робити у випадках, коли браузер сам по собі відкривається з сайтом або рекламою, як прибрати нав'язливий і непотрібний контент?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача