Статьи

Презентації на тему Пожежна (протипожежна) безпеку школярів, Правила дій при пожежі в школі для класних годин

Життя дитини - безцінна, але рухливість, пустощі, довірливість і цікавість дітей різного віку часом тягнуть за собою страшні наслідки. Ніщо не буває так безжально щодо людського життя, як підступний пожежа. Це загибель діточок і дорослих, втрата майна, страх і горе тих, хто зіткнувся з подібною трагедією. Завдання вчителя - провести з учнями класна година на тему «Пожежна безпека» та вивчити в кожному класі з учнями дії під час пожежі в школі, вдома, в будь-якому іншому місці. Презентація «Пожежна безпека» та ряд інших матеріалів, які можна скачати у нас на сайті безкоштовно, дадуть відомості дітям про руйнівну силу вогненної стихії. Слайди, наповнені цифрами і фактами, реальними фото і яскравими картинками розповідають правдиві історії, які мали місце в чиїхось життях, обірваних пожежами.

Презентації про пожежну безпеку закликають кожного бути уважнішими до свого життя. Невинна пустощі з сірниками та краса язиків полум'я - це перший крок до біди. Чомусь на тему правил пожежної безпеки та пожежі в школі, як і раніше відводиться так мало навчального часу. А адже матеріал, який є на сайті і можна безкоштовно скачати, зручно використовувати не тільки на класній годині, але і на інших уроках, на заняттях гуртків.

Розробки класних годин про пожежних та протипожежної безпеки розкажуть дітям про те, як вести себе, якщо раптом спалахне вогонь, коли дорослих поруч не виявиться. Переглянувши не одну презентацію для дітей про правила поведінки під час пожежі, кожен зможе запам'ятати номер рятувальної служби, дії під час пожежі в школі, вдома, в громадському місці, де наслідки бувають страшними через суєти і паніки. Ще більш цінними виявляться знання, якщо діти, отримавши від вчителя шаблони презентації на протипожежну тему, оформлять вдома з батьками кілька слайдів для перегляду в класі.

Не тільки строгий матеріал і сухі факти наповнюють кожну презентацію на тему пожежної безпеки. Діти обожнюють казки і загадки, пісеньки і прислів'я, ігри та вікторини. Все це є в розробках класних годин і на слайдах презентацій для учнів початкових (1, 2, 3, 4) класів і середньої школи (5, 6, 7, 8, 9 класів), які для школярів можна скачати безкоштовно.


Презентація для класної години за правилами пожежної безпеки Щоб не сваритися з вогнем для 1, 2, 3, 4 класу
Презентація для класної години за правилами пожежної безпеки Щоб не сваритися з вогнем для 1, 2, 3, 4 класу

Матеріал класної години з презентацій з пожежної безпеки на тему «Щоб не сваритися з вогнем» підібраний для учнів початкової школи. У віршованій формі учням 1, 2, 3 або 4 класу легко сприймати матеріал, що розповідає про те, яку небезпеку несе неправильне використання електроприладів, газу, грубки в частому будинку. Тут же діти познайомляться з тим, як користуватися вогнегасником і як викликати пожежну службу.

Презентація для проведення класної години на тему Пожежна безпека для 1 класу

Презентація для класної години на тему «Пожежна безпека» в 1 класі представлена ​​18 барвистими слайдами. Вона показує дві сторони одного вогню: один і ворог. На картинках школярі бачать наслідки неконтрольованого пожежі, опіків тіла. Для закріплення отриманих знань в презентацію про правила пожежної безпеки включені слайди з конкретними питаннями, на які необхідно відповісти учням 1 класу.

Презентація для класної години на тему Пожежа для учнів 2 - 4 класу по пожежної безпеки

Презентація по пожежної безпеки для класної години на тему «Пожежа» підготовлена ​​для учнів 2 класу, хоча з не меншим інтересом будуть дивитися її і в 4 класі. На даному занятті, подорожуючи з пустотливими кошенятами, які знайшли випадково коробок сірників, учні бачать наслідки безтурботного поводження з онімів і вчать правила поведінки при пожежі. Великий інтерес у молодших школярів викличуть ребуси, загадки, вірші, які теж є на сторінках презентації з протипожежної безпеки.

Презентація по пожежної безпеки в 5 класі до класному години і уроків ОБЖ

Презентація на тему пожежної безпеки в 5 класі незамінна на класній годині або уроках ОБЖ при бесіді про вогонь, пожежах та основи здоров'я. Учні, які покинули стіни початкової школи, вже мають елементарні знання про дії при виникненні пожежі. У презентації міститься багато пізнавального матеріалу. Школярі відкриють для себе вогонь, який є не тільки другом чи ворогом, але і символом пам'яті, олімпійського руху. Учні 5 класу з задоволенням будуть відгадувати загадки і пояснювати сенс прислів'їв, запропонованих в презентації для безкоштовного скачування.

Презентація на тему Правила поведінки під час пожежі для учнів 5, 6, 7, 8 класів

Знати про пожежу можна багато, але правильно зреагувати на спалах вогню здатні далеко не всі дорослі, а не те, що діти. Презентація на тему правил безпеки під час пожежі з 20 слайдів вчить точним діям від моменту виклику пожежних до їх приїзду до місця загоряння. Матеріал строгий і захоплюючий, корисний і доступний. Його з цікавістю дивитимуться як в 5 - 6 класі, так і в 7 - 8. Головний урок, який винесуть школярі, подивившись презентацію: вогонь не приносить зла тільки тоді, коли людина вміє з ним звертатися. Знаючи правила поведінки під час пожежі, можна врятувати своє життя і допомогти тим, хто потрапив у біду.

Презентація на тему Перша допомога при пожежі для класних годин в 5, 6, 7, 8,9 класах

Проблема порятунку людського життя як ніколи гостро стоїть під час пожежі. Одна секунда часу, вчасно наспіла пожежна команда, правильні дії випадкового перехожого можуть врятувати чиїсь життя. Презентація «Перша допомога при пожежі» розповідає про те, як надати долікарську допомогу людям, які отримали опіки або вчаділи від диму. У презентації розповідається про всіх видах допомоги, яка може знадобитися на пожежах в Росії. Завантажити ці матеріали пропонується учителям 5, 6, 7, 8, 9 класів для того, щоб доступно розповісти школярам, ​​як допомогти в разі отруєння людини чадним газом, при опіках дихальних шляхів і шкірних покривів, при гіпоксії. Ці дії навіть дитина середніх класів зможе виконати до того моменту, поки лікар прибуде.

Презентація Історія пожежної охорони, пожежної справи і дня пожежника в Росії для класних годин

Про пожежників Росії більшість з нас згадує лише тоді, коли бачить язики полум'я з вікон будинку або чує виття сирени машини, що поспішає до вогнища спалаху. Презентація на тему «Історія пожежної охорони Росії» розповість дітям про те, як з'явилася ця професія. Від слайда до слайда на класній годині школярі пролежівают історію пожежної справи від початку 18-го століття до теперішнього часу. Презентація розповідає про пожежників, найбільш мужні людей, які дійсно гідні того, щоб мати своє свято - День пожежної охорони. Розробка підійде для класних годин у всіх старших і середніх класах, при проведенні профорієнтаційної роботи.

Презентація для 4 класу з протипожежної безпеки на тему Весна - час пожеж

Як тільки пригріє трохи весняне сонечко, помітно додається роботи у пожежних. Люди виходять на природу, починають наводити порядок поруч зі своїм будинком. Величезним лихом для будь-якого регіону стають весняні пали. У вогні гинуть не тільки тварини, а й винуватці пожежі - безтурботні люди, їх будови, що ростуть поруч дерева. Презентація на тему «Весна - час пожеж» розповість учням 4 класу про небезпеку палів трави. Маленька сірник знищує величезні простори. 45 слайдів розкажуть, як людина губить луки і болота, ліси і цілі села. Презентація з протипожежної безпеки для молодших школярів про весняні пожежах наводить безліч аргументів, чому не можна випалювати траву.

Презентація до класному години з протипожежної безпеки на тему Причини виникнення пожежі та правила евакуації

Не тільки недбале поводження з сірниками веде до виникнення пожеж. Презентація для класної години на тему «Причини виникнення пожежі» розповідає школярам 5, 6, 7 класів про те, що несправна проводка, залишені без нагляду електроприлади, гроза і високі температури можуть спричинити безконтрольне загоряння. Матеріал презентації з протипожежної безпеки розповідає про правила евакуації з палаючого приватного будинку, що спалахнув автомобіля, квартири в багатоповерховому будинку, з поїзда і теплохода. Виховна година покликаний навчити учнів без паніки швидко евакуюватися.

Презентація до класному години на тему Пожежі з протипожежної безпеки для 5 - 9 класів

Що може в мить стати причиною зловісного пожежі? Відповідь на це питання в доступній формі дає учням презентація на тему «Пожежі», скачати яку можна безкоштовно для учнів як 5, так 6 - 7 або 8 - 9 класу. На 30 слайдах презентації до класному години про пожежу або уроку ОБЖ учні дізнаються не тільки про найбільш часте загоряння в будинку, але і познайомляться з пожежами, при яких відбуваються вибухи. Розробка має багато діаграм, схем, таблиць, ніж приверне увагу школярів. Класний годину про пожежу допоможе навчитися навіть учням 5 класу, як правильно вести себе в непростій боротьбі з вогнем.

Презентація до класному години по пожежної безпеки на тему Лісові пожежі та їх профілактика в лісі

Лісові пожежі представляють величезну небезпеку не тільки для цього природного співтовариства, але і для поруч розташованих населених пунктів. Разом з деревами вогнем знищуються і інші елементи екосистеми: грунт, тварини. Про причини цього лиха розповість дітям презентація з пожежної безпеки «Лісові пожежі та їх профілактика в лісі». На класній годині про лісові пожежі учні початкової школи дізнаються про причини, які до них призводять. Це не тільки безтурботне поведінку людини, а й природні фактори, такі як блискавка і тривала посуха. У презентацію включені вірші про ліс, питання для підведення підсумків уроку.

Презентація на тему Вогонь друг і ворог людини, скачати для класної години

Метою класної години є повторення раніше вивченого матеріалу, систематизація знань і навичок про пожежну безпеку, правил поведінки під час пожежі. Захід побудовано у формі бесіди про попередження загоряння, про те, чим небезпечний вогонь, про правила поводження з вогнем. Виховна година зачіпає як побутові пожежі, так і лісові. Розробка включає в себе ігрові ситуації, вікторини, прислів'я і приказки та загадки.

Розробка включає в себе ігрові ситуації, вікторини, прислів'я і приказки та загадки

Схожі тематики:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача